SOF vs CIRC

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser

Razboiul dintre SOF si CIRC va inceta la data mentionata anterior.

Topicul se poate inchide.
 

DeletedUser2154

pai mai trebuie lasat deschis pana pe data de 06 sa punem o statistica de final!

P.S. Ry venim :)
 

DeletedUser3061

apropo stie cineva ce se intampla cu conducerea triubului sof... vad ca sunt banati pe capete pe acolo... oare de ce? oricum trebuie sa salut decizia lui leftergiu de a nu face acel pna... trebuie sa-i multumesc foarte foarte mult pentru acest lucru.

apropo bagati sprijin masiv la lorip mult mult... foarte mult....
 

DeletedUser3061

cand patriarhu va spus sa bagati sprijin mult la lorip nu m-ati ascultat acuma cand lorip a dat delte cred ca voi lua pe altcineva la ochii..... bubule.... tinte bine ca tu esti urmatoru.... iti promite patriarhu.....



sof repede bagati sprijin la bubujupanu ca pierde tot .... rpd mutati trupele acolo scoateti-le din satele RY-ului care se afla in granita cu newage.... ca nu e frumos... asa aliatii sunteti voi sprijini inamicul unui alt aliat.... vai vai vai....


conducerea tribului circ... va roaga insistent sa declarati si voi razboi al nwo... nu de alta dar ca sa va rupa si ei dresu nitel....
 

DeletedUser5673

sof repede bagati sprijin la bubujupanu ca pierde tot .... rpd mutati trupele acolo scoateti-le din satele RY-ului care se afla in granita cu newage.... ca nu e frumos... asa aliatii sunteti voi sprijini inamicul unui alt aliat.... vai vai vai....


noi trupe la ry sa fim serios de ce sa dam trupe la uni care au recrutata de la noi jucatori si apoi ia nobilat intern
oricum eu ma descurc cu trupele mele
 

DeletedUser3061

noi trupe la ry sa fim serios de ce sa dam trupe la uni care au recrutata de la noi jucatori si apoi ia nobilat intern
oricum eu ma descurc cu trupele mele



pentru ca asa sunteti voi .... noobi... e foarte simplu raspunsul acesta... vrei sa iti arat raporte? cu sprijin din SOF LA RY?
 

DeletedUser1136

noi trupe la ry sa fim serios de ce sa dam trupe la uni care au recrutata de la noi jucatori si apoi ia nobilat intern
oricum eu ma descurc cu trupele mele



Agresor: raicumrs
Origine: NaN (252|67) K2

Număr: 0 0 0 0 0 200 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0


Apărător: Fafnir
Ţel(direcţie): Fafnir (255|67) K2

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
I The Angel *119* (305|67) K3 2977 2972 0 2972 0 0 0 596 0 0 0 0
Prada: 0/15840
Adeziune: Scăzută de la 22 la -7


si nu e doar satul asta:) urat sof, sprijina ry cand ei ar trebuie sa fie neutri mai ales ca au diplomatie cu newage!!! Jupanule cate sate ai pe granita?


PS: Aveti un coleg piticu pierde sate la greu....
 

DeletedUser14558

zicea cinava de trupe sof la ry ? garantez ca exista !!!!! cel putin la u n jucator stiu 100% ... dar deh ... aliatii :(
 

DeletedUser2154

zicea cinava de trupe sof la ry ? garantez ca exista !!!!! cel putin la u n jucator stiu 100% ... dar deh ... aliatii :(

sincer nu m-ar mira ca newage sa gandeasca un pic dupa aceasta faza!eu daca eram conducator in newage in secunda doi atacam SOF :)
 

DeletedUser

Sa inteleg 9din tonul mesajului) ca CIRC doreste sa imbunatateasca diplomatia cu New Age in speranta ca daca vor fi atacati din 2 parti vor peri mai usor? :D
 

DeletedUser1136

Sa inteleg 9din tonul mesajului) ca CIRC doreste sa imbunatateasca diplomatia cu New Age in speranta ca daca vor fi atacati din 2 parti vor peri mai usor? :D

Oricum sof e ca si exclus de pe harta:) Daca ii vezi cum se apara te apuca durerea de cap:)
 

DeletedUser3061

lasa man va va fi si voua greu cat de curand

de doi ani de zile aud aceiasi placa... lasa ca va o sa va fie si voua greu... m-am saturat sa tot aud vorbe de genu asta... si daca stau sa ma gandesc un pic mai bine de la cine aud de la SOF? de la RY....? triburi de noobiiiiiiiiii......
 

DeletedUser2154

Sa inteleg 9din tonul mesajului) ca CIRC doreste sa imbunatateasca diplomatia cu New Age in speranta ca daca vor fi atacati din 2 parti vor peri mai usor? :D

noi nu imbunatatim nimic...doar respectam ceea ce am stabilit cu newage

@bubule greu pt noi a fost tot timpul si nu am dat inapoi!nu suntem invincibili si exista ceva ce ne-ar putea da planurile peste cap dar asta v-a fi foarte greu ca si daca se intampla acel lucru avem un plan de rezerva :)
 
Sus