Care va fi primul lider in 2011 ?

Care va fi primul lider in 2011 ?


  • Total votanți
    119
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tibi la fel zic multi care nu pot ajunge pe locul 1 , ca nu il merita cel care e deja acolo ;)
 

DeletedUser

:D...vezi steluta cum te contrazici tu singur ? :) daymo cand era no.1 tot asa zicei? sau e valabil doar pt. tine?
 

DeletedUser

:D...vezi steluta cum te contrazici tu singur ? :) daymo cand era no.1 tot asa zicei? sau e valabil doar pt. tine?

kalistra tu sa vorbesti cand o sa mai joci pe acesta lume ;)

"daymo cand era no.1 tot asa zicei?" e vroiai sa zici aici? si sa nu uitam ca , cat timp a fost daymo pe joc eu am stat mereu in spatele lui si atunci cand il intreceam mai baga o serie de barbare :)
 

DeletedUser20252

TAMINA merita locul 1!!!

Dupa parerea mea este cel mai bun jucator care e pe lumea 7 in momentul de fata.


La Multi Ani tuturor,multa sanatatie si sper sa aveti un an plin de impliniri.
 

DeletedUser29025

kalistra tu sa vorbesti cand o sa mai joci pe acesta lume ;)

"daymo cand era no.1 tot asa zicei?" e vroiai sa zici aici? si sa nu uitam ca , cat timp a fost daymo pe joc eu am stat mereu in spatele lui si atunci cand il intreceam mai baga o serie de barbare :)

scuze, poate nu am inteles eu bine ...dar scrie undeva ca trebuie sa joci pe lumea 7 ca sa iti dai cu parerea pe aici ? :confused::confused::confused:

hai termina cu astea ca s-au convins deja aproape toti de ceea ce poti tu ....
nu te mai retin ca poate ai treaba sa cresti satele la maxim sa nu te mai ajunga nimeni ...
:D

probabil are dreptate portile cu tamina ...dar eu zic totusi ca shau merita (spun asta si din cauza diferentei de sate dintre el si cei care il ataca, proportia e uriasa !)
 

DeletedUser

kalistra tu sa vorbesti cand o sa mai joci pe acesta lume ;)

:)am jucat vre-o 2 jumate (ani )din care mai mult de un an jumate in DIABLO asta pentru informatia ta ..si ca alti trecuti in nefiinta de pe 7 (prietenul lucian-portita de exemplu) ...mai bantuim si noi ca fantomele sau strigoii cum vrei Domnia ta ....te deranjaza cumva?!!!! :)

BAUU!! :)))))
 

DeletedUser20252

eu mai sunt pe 7...am 2300 de puncte si ma pregatesc sa fac curte nobile sa inobilez toti jucatorii de pe lumea 7 :D
 

DeletedUser

cel care v-a inchide lumea este profucv ;) eu ma voi da in spate ;) daca o sa-l intreaca pe shau , care odata si odata o sa pice ;)
 

DeletedUser20252

Ce vrei ma daca lumea ataca dar nu trimite nimeni nobili inafara de vreo 4-5 jucatori maxim?
Asa era atunci cand jucam eu si sunt sigur ca asa e si acum,daca nu si mai putini dau cu nobili,si sa nu ma contrazica vreunul ca il pleznesc de nu se vede :))
Lumea 7 e o lume moarta,de exemplu pe 21 unde joc eu e un nivel mult mai ridicat decat pe 7 si valoarea jucatorilor este mult mai mare comparabila pe 7,in momentul asta,nu cum era l7 acum 2 ani.
Cine se mai lauda acum pe 7 se lauda degeaba,ca din toti jucatorii prezenti pe ea 50 stiu sa joace cum trebuie si din aia 50 alti 40 sunt inactivi.
Deci mno...nu va mai bateti gura ca o faceti degeaba.
 

DeletedUser20252

Nu...doar mi-am expus punctul de vedere intr-un mod mai altfel :D
 

DeletedUser17854

ai dreptate ma :))

pe 7 au ramas caricaturile in proportie de 99% si 1% jucatori valorosi :))

si avand in vedere ca aproape 99% sunt din diablo , iar 1 % restul din care 50% inactivi...iti dai seama =)) :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32269

Ce vrei ma daca lumea ataca dar nu trimite nimeni nobili inafara de vreo 4-5 jucatori maxim?
Asa era atunci cand jucam eu si sunt sigur ca asa e si acum,daca nu si mai putini dau cu nobili,si sa nu ma contrazica vreunul ca il pleznesc de nu se vede :))
Lumea 7 e o lume moarta,de exemplu pe 21 unde joc eu e un nivel mult mai ridicat decat pe 7 si valoarea jucatorilor este mult mai mare comparabila pe 7,in momentul asta,nu cum era l7 acum 2 ani.
Cine se mai lauda acum pe 7 se lauda degeaba,ca din toti jucatorii prezenti pe ea 50 stiu sa joace cum trebuie si din aia 50 alti 40 sunt inactivi.
Deci mno...nu va mai bateti gura ca o faceti degeaba.

eu te contrazic trimite lumea si nobili,,, dar mai greu sa ia si satele ;) le vor lua ei cand voi ramane intre ei singurele:))
 

DeletedUser20252

du-te ma de aici....ce era sa zici si tu.La o familie de triburi mari cat ei tu nu trebuia sa mai fii de mult timp pe harta daca se ataca calumea.Dar se ataca brambura...multe sate atacate,multe sparte si pe putine nobili trimisi.
Nu isi mai da nimeni interesul....ca daca era DIABLO de acum un an si ceva,la ce activitate era atunci tu nici nu mai pe harta,dar nu acolo pe podium sau unde esti tu,si nu poate nimeni sa spuna ca nu e adevarat,nici tu shau.Esti un jucator bun,nu contest asta,dar daca esti atacat corespunzator nu ai cum sa faci fata.
 

DeletedUser32269

du-te ma de aici....ce era sa zici si tu.La o familie de triburi mari cat ei tu nu trebuia sa mai fii de mult timp pe harta daca se ataca calumea.Dar se ataca brambura...multe sate atacate,multe sparte si pe putine nobili trimisi.
Nu isi mai da nimeni interesul....ca daca era DIABLO de acum un an si ceva,la ce activitate era atunci tu nici nu mai pe harta,dar nu acolo pe podium sau unde esti tu,si nu poate nimeni sa spuna ca nu e adevarat,nici tu shau.Esti un jucator bun,nu contest asta,dar daca esti atacat corespunzator nu ai cum sa faci fata.

hai sa dezgropam mortzi :)) daca era hk ..nu mai era diablo.. si hai sa tot discutam pe tema asta pana cand iesim la pensie ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus