Wanted

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bau-bau, ce mai zice lumea, ce mai fac prieteni si dusmani, le-am dus dorul, ce sa fac asta este prieteni m-au facut sa revin...

Un singur sfat am pentru toti fosti membri WANTED, mai devreme sau mai tarziu, vom lucra impreuna in tribul meu sau triburi aliate..
Un singur sfat am si pentru tradatori si lasi, gura mica si ochi la harta, de cand am revenit am aflat si eu multe lucruri si am legat si alte chestii ce le stiam, acum ca stiu cum sta treaba cu toti playeri din zona stiu ce am de facut.


Pentru toti cei ce vor spam sa scrie in alta parte.
Daca Conducerea WANTED vrea sa se balacareasca pe forum extern o vor face, momentan spam-istul sef KingFlex e cu fetele pe la munte iar ceilalati sunt prea maturi sa o faca.


P.S. Cine vrea sa faca echipa cu mine sunt de gasit pe messenger ( pe asta inca nu l-am schimbat ), in joc nu ma puteti gasi ca nu joc .. inca :) ..!!!
De cateva zile sughit intr-una nici un pahar de vin fiert nu pot sa-l beau ca lumea, ia nu ma mai pomeniti ca imi pierd graiul' ..
 

DeletedUser

Multam' nudo' :), anul trecut m-ai sunat de sarbatori anul asta ai ratat :))

Am citit tot ce a-ti scris pe forum extern de 1,3 ani incoace, slaba miscare si cred ca si L5 e la fel, multi inactivi, foarte multi..

Un singur post mi-a atras atentia in mod deosebit si asta este:

aikon
Senior Member



Adaugă data: 25.08.2007
Locaţie: Cartieru Minunat
#177 20.02.2010, 00:58:31 Sus
Rugah, te rog frumos, sper ca nu ai de gand sa te iei cu mine la cearta !? Am un mare respect fata de tine.
Eu mi-am explicat simpla mea plecare din unique, daca cineva crede ca sunt tradator, parerea mea e ca se inseala.
Nu cred ca tu ai putea sa stai intr-un trib in care "SEFUL" si "PRIETENUL" cu care iesi ti-o trage, cand de la inceput eu i-am dovedit loialitate cand am ajutat la distrugerea lui aliat pe care sincer, o regret. Macar aliat daca avea el o gura mai mare si mai bogata totusi facea oarecum diferenta dintre viata reala si joc. As vrea sa ii cer si scuze dar asta este viata am gresit tre sa traiesc cu ideea greselii.
Dar totusi, dupa ce faci un lucru pentru un trib, tribu ar trebui sa te ajute macar putin mai mult.
TRADATOR in conceptia mea de agramat si cum mai vrei tu sau megara, tradatorul e acela care pleaca la dusman si profita de aceasta plecare prin atacarea fostilor colegi, dar eu, poate confirma si pavone nu am suflat nimic. Doar nu am putut sta intr-un trib in care "EL" e hapsan.
Stiu ca poate gresesc sunt persoane care le apregiez enorm in unique. dapromar, setzel(e genial), deghede(cel adevarat), rugah si multi multi altii.

Ca veni vorba americanilor, niciodata nu-i prea tarziu :))
 

DeletedUser21711

Dino' daca ALIAT vrea sa spuna pe ce cont joaca nu cred ca influienteaza cu ceva, daca vrea sa induca lumea in eroare nu ar fi prima data, daca tu crezi ca ai peste 10 milioane puncte si crezi ca luandu-te la misto si comentand mult de el / WANTED iti faci un bine, gresesti, cei ce au ajucat impotriva lui si nu sunt putini au plans de ciuda, neputinta si alte lucruri, nu am auzit inca in L5 pe cineva sa zica i-am luat sat lui ALIAT, sau ca ia facut ceva mai deosebit, cu cine am vorbit doar erau speriati ca ii ataca ALIAT sau ii innobila ALIAT, sau ca e dictator, dur sau ce vrei tu, dar si aceste acronime/sinonime/apelative/ ce vreti voi nu i le-a zis nimeni in fata, doar pe la spate si asta pentru ca le era frica de el.

Nu am comentat nimic despre ALIAT sau WANTED.... doar v-am spus ca nu o sa reusiti sa aflati care e... :)

Chiar daca am fost in WANTED nu am fost nici cu el, nici impotriva lui. Am fost un simplu jucator. Ce e drept.. ma deranjau unele lucruri la el, dar nu am facut "gura mare" si nu am zis nimic.... am lasat sa treaca... si totul a fost bine.

PS: In sfarsit putem organiza calumea niste atacuri :D
 

DeletedUser

aliat, daca tot te ai intors ne dai si noua raspunsul la aceasta intrebare?
pe ce cont jocI?
 

DeletedUser20814

.

In continuare totul ramane un mister.

Stim cu totii ca ALIAT nu mai are dreptul sa joace pe serverul din Romania. Niciunul dintre noi nu poate dovedii ca joaca pe un cont sau altul

Poate e doar o coincidenta faptul ca timp de un an de zile ip-ul de pe care sa jucat pe contul ZaMaster era din Satu Mare, iar acum , nu de multa vreme loginurile facute pe acest cont sunt din localitatea lui ALIAT! E doar o coincidenta , stim foarte bine ca ALIAT nu si-ar schimba furnizorul de internet si calculatorul ca sa revina in joc. nu ar face el una ca asta doar pentru un joc!

Cand nu poti invinge un dusman , il atragi de partea ta (fuziunea WANTED & COA ) in trecut! Oare acest orgoliu la adus inapoi in joc? Sa fie oare dorinta de a castiga razboiul cu CRAZy? Sau poate setea de razbunare!

Ce perversa e uneori viata Aliat, chiar persoanele care te-au ajutat sa reinfiintezi WANTED-ul te sapa acum din nou pe la spate!

Ma intreb , oare daca in noaptea asta il voi ataca pe ZaMaster ce repercusiuni vor fii? Care va fii reactia?

O seara placuta in continuare.............
 

DeletedUser

Om trai si om vedea ce se va intampla in continuare...care pe care va ataca ...coincidenta sau nu.?.:D..cam greu sa cedeze setzel contu:D:)))la cata manevra a avut in trecut intre unique,wanted si 3-Sla..da ma rog acum fiecare poate presupune, la urma urmei ee treaba lui pe ce cont va juca,si daca va reusi manevre cu acesta si ee problema celorlaltora daca vor stii sasi proteje triburile si conturile de manevre..:D:)..bravo ati animat lucrurile pe lumea 5,ramane de vazut daca tot la stagiu de desenat harti cu sageti si de bagat pe diferite conturi cp..:D..cam asta se auzea in trecut despre Aliat!...bafta!
auzi rugayah daca iti bagi nasu' si pe aici.."Still Dre" ce mai face acum?:D..rainn tu mai stii ceva?:D..

bafta la toata lumea..!si fun la inaltime..!
 

DeletedUser

stim bine ca aliat ar face o,l ar baga pe unu in spital pentru jocu asta:)))
 

DeletedUser

stim bine ca aliat ar face o,l ar baga pe unu in spital pentru jocu asta:)))

pai si pentru ca stii asta , nu iti e frica ? daca te baga pe tine in spital :D

In continuare totul ramane un mister.

Stim cu totii ca ALIAT nu mai are dreptul sa joace pe serverul din Romania. Niciunul dintre noi nu poate dovedii ca joaca pe un cont sau altul


cine te-a pacalit pe tine in halul asta ma ? ALIAT nu mai are voie sa joace triburile pe serverul din Romania de pe contul ALIAT . Daca banul era unul asa cum ai zis tu , era pe IP ,ceea ce inseamna ca nu putea intra pe nici un cont(de la el de acasa , sau avand internet de la providerul pe care a luat ban). Dar ce , sunt f*****i astia de la INNO , cum ar mai castiga si ei bani , daca ar bana jucatorii pe IP ?

Bai cati destepti prin zona .. Parerea mea e ca Romania merita un loc in cartea recordurilor pentru numarul mare de "genii" pe care ii detine .. uff !!

 

DeletedUser7916

eu cred ca a vorbit cu rainn si acum sunt co-playeri =)))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus