Wanted

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

decat pe GhostMaster :D

Esti chiar asa de sigur pe aceasta afirmatie? Chiar asa de multe dovezi ai pe tema asta?

pt ca atunci cand era tribul R~W si eu jucam, aveai un prieten prin trib pe la mine si am vazut un mesaj cand eram sitter, mesaj cu parola la acel cont ;). ideea e alta, hai sa nu ne dam sfinti, ca nu e frumos.


Pentru cultura ta generala ca sa nu zic altcumva nu mi-am dat contul si parola nimanui doar ca am fost inactiv sau am stat in umbra unor jucatori timp de un an si ceva. Dar te las sa crezi ce vrei.


Oricum iti doresc un an nou fericit incontinuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai mai lasa vrajeala ...nu mai incerca tu sa induci lumea in eroare ca nu tine:D si apoi cui ii mai pasa de aliat? cat timp nu mai joaca cu acest nick e egal cu zero ca s-a intors!

Uite inca o persoana dintr-o gramada,pentru care numele conteaza cel mai mult..:))..
Numele ii mai important sau caracteru?
La fel de bine poate dirija un trib sub oricare alt cont.Nu nick-u de joc Aliat sau mai stiu eu care conteaza ci persoana sau persoanele care se afla in umbra acelor conturi..
Tu esti mai speciala daca ti-ai pus numele de joc rugayah?..nu esti tot acea persoana?..ti s-a schimbat cumva caracterul si infatisarea dupa ce ti-ai pus nick name-u?..
Haaaiii sa fim seriosi.....Nu numele il face pe om ci caracteru si calitatea in exprimare,astfel atragi oamenii de partea ta nu prin numele pe care il ai.....:D:D

StiL,cum o mai duce?;):rolleyes::D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti chiar asa de sigur pe aceasta afirmatie? Chiar asa de multe dovezi ai pe tema asta?




Pentru cultura ta generala ca sa nu zic altcumva nu mi-am dat contul si parola nimanui doar ca am fost inactiv sau am stat in umbra unor jucatori timp de un an si ceva. Dar te las sa crezi ce vrei.


Oricum iti doresc un an nou fericit incontinuare!

vrei sa iti zic si parola care o aveai, daca imi dau voie admini ? nu stiu admini, daca pot confirma asta, teoretic parolele ar trebui sa fie criptate. vrei sa iti zic si cine a trimis parola contului tau prin PM ? pt ca eu nu zisei nimic despre persoana care a trimis parola :D, va cam dati de gol singurei =)))
iar in afara de astea un prieten a intrat pe cont crezand ca ai conducere, eram curios sa stiu ce aveti de gand cu acea fuziune R~W & 3-SLA & Wanted. Cineva imi zisese ca nu e bine sa am incredere asa mare, in Aliat, plus ca si eu stiam ca de legaturile stranse intre Wanted si Unique.


P.S. multumesc la fel pt urare. parerea mea, e ca ati inteles prea putin in legatura cu ce zic eu mai sus.
 

DeletedUser

vrei sa iti zic si parola care o aveai, daca imi dau voie admini ? nu stiu admini, daca pot confirma asta, teoretic parolele ar trebui sa fie criptate. vrei sa iti zic si cine a trimis parola contului tau prin PM ? pt ca eu nu zisei nimic despre persoana care a trimis parola :D, va cam dati de gol singurei =)))
iar in afara de astea un prieten a intrat pe cont crezand ca ai conducere, eram curios sa stiu ce aveti de gand cu acea fuziune R~W & 3-SLA & Wanted. Cineva imi zisese ca nu e bine sa am incredere asa mare, in Aliat, plus ca si eu stiam ca de legaturile stranse intre Wanted si Unique.


P.S. multumesc la fel pt urare. parerea mea, e ca ati inteles prea putin in legatura cu ce zic eu mai sus.

Pana sa ma dau de gol singur mai am dar iti zic sincer ca nu-mi mai aduc aminte sa-mi fi dat parola la cineva dar si daca am dat-o inseamna ca am facut o mare greseala. Dar chiar te-as ruga sa-mi zici pe PM sa am la ce sa ma gandesc . . .
Oricum am invatat demult sa numai am incredere in nimeni :)
 

DeletedUser18437

in joc nu ma puteti gasi ca nu joc .. inca :) ..!!!

interesant ... dar nu inteleg de ce trebuie sa zici asta cand stim ca nu e adevarat.tu in timp ce erai "retras"
nu de 1-2ori si nu pe 1cont ai dat LOG IN.cat de des,nu stiu,astea sunt prea confidentiale,chiar si pentru mine dar faptul ca ai cont pe L5 si ai jucat e clar. :)

Stim cu totii ca ALIAT nu mai are dreptul sa joace pe serverul din Romania. Niciunul dintre noi nu poate dovedii ca joaca pe un cont sau altul

nu e adevarat.in romania orice e posibil.ip-ul nu se poate bloca in niciun caz,doar contul(n-ar fi legal.)
sau chiar si daca iti e blocat ipul e atat de greu sa faci rost de alt ip ? deci...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

ZaMaster astăzi la ora 18:27
Cu ce drept ataci membri tribului WANTED?
Vrei sa organizez sa fi atacat de toti membri nostri !
Uita-te unde ai satele ...

Nu ai voie sa ataci nici un membru WANTED fara aprobarea noastra, daca o faci inseamna declaratie de razboi.


dinozaurus rex astăzi la ora 18:29
Imparatul-BT este tradator...

Cand a fost innobilarea lui s-a declarat indiferent in ce trib este... v-a fii atacat.

Era vorba de impartirea satelor in mod egal... dar se pare ca... nu mi sa raspuns la mesaj, doar s-a citit...

dinozaurus rex astăzi la ora 18:30
ce inseamna asta.. luati tradatorii si ii tineti la adapost?

dinozaurus rex astăzi la ora 18:32
in mod normal.. ar fii trebuit sa nu raspund la acest mesaj, asa cum ati facut si voi cand v-am intrebat frumos

dar am raspuns din bun simt...

ZaMaster astăzi la ora 18:33
Daca iei vreun sat iti dau cuvantul meu de onoare ca te voi ataca cu tot ce am.
Si iti mai si spun ca daca ma mai enervezi mult o sa pun tot tribul sa te atace.
Pe acel cont nu mai joaca titularul de 3 saptamani, iar politica tribului nostru nu te priveste pe tine, daca ataci si innobilezi sate pregateste-te sa fi atacat, uita-te bine unde ai satele.
Tie nu iti mai dam sate ca desi ai fost avertizat sa nu ataci ai atacat in continuare, asta mi-a aratat ce caracter ai, avid dupa sate, acel cont ne foloseste la altceva.
Ataca din 3-SLA ca acolo ai destui inactivi.

dinozaurus rex astăzi la ora 18:36
pai tocmai ca nu mai sunt inactivi.... :)



Asta sigur e aliat... ::):D
 

DeletedUser16415

mergem inainte ...

dinozaur indreaptati toata atentia care newage asa cum ai zis si nu te mai uita in urma pe granita crazy daca nu ai avut nimik de spus pe ea anu trecut nu vei mai avea niciodata de acum.

PS: ai scos omu din sarite si cred ca ti-ai dat seama dupa ce ti-am zis eu si de ce.

PPS: daca te interseaza satele mele dinspre granita newage contacteaza-ma , eu nu mai am nici un interes acolo.
 

DeletedUser16415

ai grija omule,mie miar fi frica in locul tau :-s te vor distruge psihologic cu amenintarile lor :-SS dar oricum altceva nu situ :D :))) :rolleyes:

tu shti cum se face asta nu? ai experienta propagandelor duse de crazy contra fricosilor din granita?
 

DeletedUser

Doresc ca acest topic deschis de bachus01 sa fie inchis, nu este deschis de membri tribului WANTED, spamer-ul nostru sef KinGFlex isi va face treaba si va deschide un topic adecvat despre trib si razboaiele noastre.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus