S-a dus Rufo?

DeletedUser

Megara .tu dupa ce iesi de la magazinul de vise ,nu stii decat sa jignesti !:)
 

DeletedUser3919

Megara .tu dupa ce iesi de la magazinul de vise ,nu stii decat sa jignesti !:)

hahhaha... si ti-am mai zis sa nu mai prizezi ca ai halucinatii dar vad ca la voi e practica de grup :D
Am zis eu ca in MAGIC e boala grea, se transmite repede si trece greu :p
 

DeletedUser

megara, mai schimba si tu replicile
pana mea, de 1 an tot aceleasi, devine plictisitor ... macar incearca niste sinonime, asa pentru variatie
la cat te lauzi ca citesti, vocabularul si imaginatia sunt destul de limitate

hai ne vedem la anu'...ai timp pana atunci sa improsti destul venin la adresa mea....dar vezi ca nu citesc decat ultimele postari, vorbeste cu colegii sa nu mai scrie dupa tine caci nu-ti voi vedea minunatele cuvinte :)))
 

DeletedUser

hahhaha... si ti-am mai zis sa nu mai prizezi ca ai halucinatii dar vad ca la voi e practica de grup :D
Am zis eu ca in MAGIC e boala grea, se transmite repede si trece greu :p

Oricum ...vorba lui Pavone ,ai imaginatia limitata :),nu ai gasit alta replica decat asta !;);)

Tu te-ai bagat in seama cu mine... sincer, eu nici nu stiu cine esti pe harta si nici nu ma intereseaza. La fel cum nu ma intereseaza ce ai tu de facut. Dupa cum spuneam, tu ai fost cel care te-ai bagat in seama... bag seama ca e contagioasa boala asta in MAGIC. :D

megara daca citesti mai din urma ,tu postezi cel mai mult ....stii ,esti la fel ca pitipoancele alea ...fac orice numai sa fie in fata !;);)

scuza-ti daca am jignit pitipoancele :eek::eek::p

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se face fuziune cu newage , nici de cum nu se destrama o miscare asteptata de ceva timp
 

DeletedUser4978

Va rog frumos, nu va mai luati de Megara;) Stie ea ce spune. Megara draga, daca iti place si nu ai grup...poti veni in grup la mine;) Sincer, nici nu trebuie sa fii in Magic pentru grup. Accept si aliati si dusmani.
 

DeletedUser

poate se ajunge la 2 triburi,macar asa stii ca nu mai exista aliante si pna-uri de fatada,sprijin aiurea,etc... :D
 

DeletedUser16781

Lasa ca exista PNA-uri peronale ;)) cat despre sprijin ...nu comentez :D :"> Aliatii stiu de ce :)))))
 

DeletedUser

PNA -uri si aliante personale sunt si vor fi intotdeauna ! indiferent de cate triburi raman !:):p
 

DeletedUser7916

da, pana intra altu pe cont care nu stie...sa vezi atunci ...

de obicei cei care au pna-uri personale sau ma rog ... ce or fi ele tin legatura si se anunta ... cel putin asa procedez eu ... daca altii procedeaza altfel ...... :)
 
Sus