Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu vor putea face nimic ei doi singuri...doar sa aibe un K numai ei doi...dar nici asa nu vor putea...Piter ** aiurea si degeaba...sau poate doar sa afli in discutii aiurea.
 

DeletedUser30628

Nu vor putea face nimic ei doi singuri...doar sa aibe un K numai ei doi...dar nici asa nu vor putea...Piter ** aiurea si degeaba...sau poate doar sa afli in discutii aiurea.

ai dreptate...vorbesc aiurea...dar pana una alta ma cunosti de undeva??
 

DeletedUser4533

poate cineva sa vorbeasca on-topic si sa ne puna la curent cu toate razboaiele lumii 21?:)
 

DeletedUser523

eu as fi curios daca si cine din top 20 se lupta intre ei;) vreau sa vad stiri despre lupte epice, sangeroase si mult mediatizate:):cool:
 

DeletedUser38518

cel mai sangeros razboi este : Zammolxe vs internele. Dur rau razboiul.
 

DeletedUser523

de interne e nevoie tot timpul ca doar nu va lasa satele la dusmani;)conteaza apoi ce va face cu ele:)
 

DeletedUser523

Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: Narnia

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 4
Diferență: 32

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153,338
Tabăra 2: 13,934
Diferență: 139,404

chart


Buni centurionii astia...Chiar nu exista nimeni care sa-i opreasca:confused::cool:
 

DeletedUser30628

asa era si 88 inainte tzepes :)) nimeni nu ne oprea....pana s-au lasat cativa jucatori buni :p....stai linistit ca nici un trib nu ii perfect si de neoprit
 

DeletedUser

pai pittere ... toti sunt buni cat joaca si cand dau de greu se lasa, certuri in trib, pierderi in statistici fata de dusmani, etc...:)

daca era totul roz se mai lasau acei jucatori de care spui?:D
 

DeletedUser523

asa era si 88 inainte tzepes :)) nimeni nu ne oprea....pana s-au lasat cativa jucatori buni :p....stai linistit ca nici un trib nu ii perfect si de neoprit

stiu asta...dar tu sti vorba aia: bate fieru' cat e cald:confused:;):)

si 88 oricum e cel mai tare trib actual, oricum ar sta in statistici pt. ca este pe primul loc...:)
 

DeletedUser30628

stiu asta...dar tu sti vorba aia: bate fieru' cat e cald:confused:;):)

si 88 oricum e cel mai tare trib actual, oricum ar sta in statistici pt. ca este pe primul loc...:)

ma suntem pe primul loc ca am stiut sa ne miscam pe harta :)....si plus de asta sunt jucatori care nu stau sa doarma :)....

misule...daca am putea da timpu inapoi...oare cate am putea face????atat te intreb
 

DeletedUser

ma suntem pe primul loc ca am stiut sa ne miscam pe harta :)....si plus de asta sunt jucatori care nu stau sa doarma :)....

misule...daca am putea da timpu inapoi...oare cate am putea face????atat te intreb

cred ca multe, trebuie sa fii prea prost ca sa faci aceleasi greseli de 2 ori:p
 

DeletedUser37325

cine crede ca 88 va mai exista peste cateva luni cred ca e imbecil , singura lor sansa e o alianta sau un pna cu PDB dar refuz sa cred ca cei din urma sunt chiar asa de fraieri si sai lase in pace tocmai acum cand ei sunt pe val iar 88 in autodistrugere

pina acum "marii conducatori" din 88 incepind cu andispyce si terminind cu unguru se laudau cu meritele lor de conducator ca datorita lor si nu datoruta jucatorilor sunt acolo sus , de ce se mai pling acum ca nu au cu cine juca?
 

DeletedUser30628

cine crede ca 88 va mai exista peste cateva luni cred ca e imbecil , singura lor sansa e o alianta sau un pna cu PDB dar refuz sa cred ca cei din urma sunt chiar asa de fraieri si sai lase in pace tocmai acum cand ei sunt pe val iar 88 in autodistrugere

pina acum "marii conducatori" din 88 incepind cu andispyce si terminind cu unguru se laudau cu meritele lor de conducator ca datorita lor si nu datoruta jucatorilor sunt acolo sus , de ce se mai pling acum ca nu au cu cine juca?

si daca mai exista tribu asta peste cateva luni,ce faci?????pustiu.....nu pica asa usor 88 ;)
 

DeletedUser

Nu ştiu după ce mai îi daţi post ! Nu vedeţi cât îi poate mintea? Se crede în rezboiul stelelor ;)
 

DeletedUser24244

Fiti seriosi, cum sa cada ma 88? Credeti ca daca au fost ceva certuri in ultimul timp si inactivitate asta inseamna ca ne ducem asa usor? Va spun eu ca pana sa apara razboiul cu urss multi dintre noi au cam renuntzat in mare parte sa se mai ocupe asa cum trebuie de lumea asta, nu prea mai exista niciun trib care sa puna probleme...fara adversari pe masura nu prea ai acelasi chef de joc. Dar felicitari rusilor ca au demonstrat contrariul si pe aceasta cale ne-au trezit din somnul nostru...sa vedem cum vor arata statisticile pe viitor, tind sa cred ca se va echilibra...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus