Propuneri interviuri

DeletedUser

Uneori nu-i vorba de pile ci de bun simt fata de colegi. Intru sa aflu ce propuneri noi au aparut si trebuie mai intai sa parcurg mesajul tau. Bine, acum e unul, dar daca ar spama asa toti unde am ajunge?
 

DeletedUser8266

Uneori nu-i vorba de pile ci de bun simt fata de colegi. Intru sa aflu ce propuneri noi au aparut si trebuie mai intai sa parcurg mesajul tau. Bine, acum e unul, dar daca ar spama asa toti unde am ajunge?

Nu ai inteles....

El a scris aici ca sa il vada lumea sa ii ia un interviu si lui . :))))
 

DeletedUser

Eeeeeee...... asa da, am inteles. E si asta un mod de a te baga in seama. ;)
 

DeletedUser

Incerc sa tin o evidenta :)

As dori sa vad ce propuneri aveti voi,cu cine ati dori interviuri din jucatorii L4 ?

Propuneri:

Raduflo - Este pe forum
MCBecks - Este pe forum
Gore88 - Este pe forum
Velni - Este pe forum
mary lou - Este pe forum
Made-In-Romania - Este pe forum
Vangx - Este pe forum
Gasti2008 - Este pe forum
lucky33-nu exista pe joc

comy the bad-in lucru
ab73-propus
cgal-a acceptat
Gabi Ghost-urmeaza
Spaiker-urmeaza
SirDevil-propus
Chellovdv-propus

Sp@rt@nu--propus
geani29- a refuzat
keiraknightley-propus
Mater Dolores
ISeeVoices
paracetamol-propus
Verma
cdef(Mi-ar placea sa stiu cum a ajuns de la albine la triburi.)
nabu-propus
expurtucontabil-a acceptat
DeathAdder-propus
Paul **
deliamisu-propus
Imperiul Moldav-propus
MAGIA SARBATORILOR-propus
Blackdude
soimul maltez-propus
stepy-propus
SENSEY43-a acceptat
gratzy13-propus
cruel@-propus
weraxsa-propus
Legio XIII Gemina-propus
rebel4you-propus
Cassual-propus
Tandem intre 2 jucatori sau cate 1 lider din fiecare trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4257

sa ii iei interviu unuia care a avut 15 sate pe l4...si care a jucat 3 luni de zile mi se pare risipa de timp chiar nu cred ca ar avea nimic de zis referitor la lumea4.
 

DeletedUser5970

weraxsa
Legio XIII Gemina

rebel4you
Cassual

Vreau si fete, chiar sunt curios sa vad cum se descurca :D si chiar te-as ruga sa alegi o fata si sa faci un salt, peste lista de mai sus, sa avem urmatorul interviu cu o reprezentanta a sexului frumos, mda

stepy
SENSEY43
gratzy13
geani29
 

DeletedUser

sa ii iei interviu unuia care a avut 15 sate pe l4...si care a jucat 3 luni de zile mi se pare risipa de timp chiar nu cred ca ar avea nimic de zis referitor la lumea4.

Nu stiu la cine te referi....dar daca alti jucatori vor sa cunoasca acel om...eu ii voi lua interviul.


Gaby,incerc,dar sincer fetele sunt mai timide :)
 

DeletedUser

dintre fete chiar as dori sa vad un interviu cu 2 piese grele ale triburilor, una mai vizibila, Geani, cealalta care lucreaza mai din umbra, cruel@...
Asteptam.
 

DeletedUser37773

Toate fetele sunt interesante, cele ce au rezistat pina in faza asta, clar au ceva de spus..
cele doua au o mai mare influenta deci.... foarte interesant...:)
Le linga geani29 si cruel@ sa nu uitam de Keira...intemeietor de trib si conducatoare de la inceput...:)
 

DeletedUser

mai iesi mah din casa si de prin pereti si o sa le vezi si din fata nu doar din spate
 

DeletedUser37773

si ca sa par impartial, as propune-o si pe YaraYana...o alta fata cu greutate:)
 

DeletedUser

Nu ai inteles....

El a scris aici ca sa il vada lumea sa ii ia un interviu si lui . :))))

Ce m-ai citit, da... Cata inteligenta, mai rar ca tine moldave, ce-i drept. Tu defapt nu faci ceea ce insinuezi ca as face eu ? Ca esti mai off-topic ca mine, eu am zis doar sa fac o urare de bun simt cu ocazia sarbatorilor, nu conteaza unde.
Ramo mai bine imi lasi un PM cu id`u tau ca intru pe forum la vreo luna, poate nu mai intru deloc, sa nu mai parcurga patriot cand zic "Sarbatori Fericite", grea viata asta, surmenare mare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa e, SpAiKeR, e foarte grea. Cum de ti-ai dat seama :)

Frumos gestul, nimic de zis, dar mai conteaza si unde o faci. Tu daca intri la baie incepi sa mananci?
Daca intri intr-o cofetarie ceri sa ti se dea aspirine? Daca am fi intr-o luna de vara si afara ai transpira si la umbra, ce-ai face? Ti-ai trage pe tine o izmana? Si exemplele ar putea continua, ramane sa tragi singur concluzia principala.

Hai, nu mai face pe suparaciosul..... ;)
 

DeletedUser8266

=))))) Hai fugi de aici :)))))


Zii sincer de 2 luni de cand astepti sa ti se ia interviu'.... mai dormi noaptea ? spaichi nu avem 5 ani :)))
 
Sus