Jucatorii lumii pareri si opinii

DeletedUser

Fara Becks si Spartanu nu o sa se mai implice gore ca inainte... :)
 

DeletedUser

Dupa ideea colegului meu Lord Adex de pe lumea 7, si anume "Jucatorii lumii pareri si opinii", as dori ca aceasta tema sa fie deschisa si aici.In plus vreau sa vad si eu ce fel de jucatori sunt pe aceasta lume :)

Pentru o saptamana sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume.

Acum:


GabbY-Ghost

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Numele ales spune totul...e un ghost...adica il poti gasi peste tot, indiferent ca te astepti sau nu. L-am cunoscut cand eram adversari, mi-a tras o teapa faina si m-a facut sa par idiot pe forumul nostru. Bun organizator, anima tribul si discutiile, cat timp are chef de joc nu te plictisesti si nici adversarii cred ca nu au liniste. E mai bine sa fi coleg cu el decat adversar, oricum este interesant sa-l cunosti din ambele ipostaze.
 

DeletedUser37773

GabbY-Ghost...hmmmm...sunt multe de spus:)
Foarte interesant ca om , stie exact ce sa spuna si cind sa spuna! :)
Nu l-am cunoscut destul de bine ca "dusman", dar m-a impresionat ca "sef"...:)
A realizat lucruri pe care altii doar le viseaza si nu si-a spus ultimul cuvint!
Tot respectul meu!
 

DeletedUser489

L-am cunoscut mai putin ca dusman pe L4 (era departe rau de zona mea de interes) si mai mult ca sef de trib si initiator de "eventuri" pe alte lumi.
Are ceea ce apreceiz eu (personal) cel mai mult la un jucator, si anume simtul umorului si detasarea de joc, cand este cazul.
Ca jucator nu m-a impresionat cu nimic (poate a fost absent sau plictisit de joc).

Apropo de oo, e ca un Kinder cu surprize, vezi ca tot produce jucarele ingenioase dar nu stii mare lucru depre coaja aia subtire de ciocolata - o fi buna, n-o fi buna...
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Gabby este comandantul tribului care detine primul loc pe aceasta lume.Sunt multe de zis dar ma opresc la faptul ca este un om exceptional.Acum ne pregatim de marea ofensiva pe care o sa o primim din partea celor din armada :D. Cei drept nu este corect sa atace doar colegi din GTC si noi sa innobilam intern la ei :eek:.
 

DeletedUser

Vă puteți muta la noi ca să atacăm împreună :D

Toată stima pentru Ghost.
 

DeletedUser

Mai oameni buni,nu v-am cerut strategii de lupta,nici planuri de atac.....e atat de greu sa spuneti cateva cuvinte despre un om cu care discutati(daca nu il cunoasteti si personal) de atatia ani ?

Concluzia mea....ciudat!
 

DeletedUser8697

@Ramo: e normal sa fie asa, unii dintre noi ne uitam in primul rand la om, nu la nick.. din punctul meu de vedere gabby este un om exceptional si de aici calitatile de bun lider, excelent organizator, ou kinder, fantoma omniprezenta si cum mai zic ceilalti, iar ca jucator sincer nu-mi pasa.. nu toti tre' sa fim pittbull-i pe harta..
 

DeletedUser8697

eu unul nu l-am cunoscut direct, ci doar am vorbit. am vorbit cu gabby mai mult cand eram adversari, de-atunci insa sa fie 2-3 mesaje maxim intre noi (asta in mai mult de un an).. dar e suficient, pt ca in relatia dintre mine si el, e totul clar, fiecare stie ce are de facut, fiecare face ce trebuie sa faca si consider ca suntem o echipa fara sa fie chiar nevoie sa vorbim. consider asta un lucru exceptional, voi nu?
 

DeletedUser



Pentru o saptamana sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume.

Acum:


GabbY-Ghost

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


..baiat DESTEPT,care nu-l vad cu "capul in aratura".......este printre putinii CONDUCATORI--- care nu-l vede dupa fiecare sat, pe BATMAN..


este si "coios"--alta expresie nu mi-=a trecut prin minte momentan-- nu sta sa tremure in fata nu-stiu cui...

.
 

DeletedUser

Probabil nu tremură că n-are miere de oferit :D

..buna Doinita, ....sti, ca nu orice musca" nu face miere.>:))..ci doar albinele, si ele nu tremura in fata nimanui..:)


si ca o completare la ce am spus despre Gabi..Am discutat in trecut cu el si este un baiat destept, cu bun simtz cum sunt multi altii pe acest joc.

Si ca o mica, mare gluma, cum am fata apropiata la ani cu el.....este modelul perfect de ...ginere..:))
 

DeletedUser8266

:))))) Sa vedem si mireasa acu :)))

Pune poze cu fata , si apoi votam in familie daca e ok pentru gaby :))))))))
 

DeletedUser

cdef dragă, n-o mai da la întors cu mine că știi că nu ține :)

orice albină tremură uneori ;)

scuzați de offtopic, dar de obicei nu mă pot abține :D
 
Sus