Moderator L13

DeletedUser18865

Pai de profil si ziceam :D
Vrea sa te faca mai tanara,ia auzi,facator de miracole :))
 

DeletedUser

Voi nu stiti ca e an de criza? Vreti sa ma falimentati?

Totusi am si eu o nelamurire,ce s-a intamplat cu L13 de e asa liniste? Imi aduc aminte de o vreme cand nu reuseam sa citesc toate postarile.....e cumva Armistitiu general?
 

DeletedUser

nu mai ai cu cine spama bre...acuma ca ai venit tu, te mai stresez eu din cand in cand...:D:D:D
 

DeletedUser25686

Voi nu stiti ca e an de criza? Vreti sa ma falimentati?

Totusi am si eu o nelamurire,ce s-a intamplat cu L13 de e asa liniste? Imi aduc aminte de o vreme cand nu reuseam sa citesc toate postarile.....e cumva Armistitiu general?

uitate pe harta si ai sa intelegi :)
 

DeletedUser

Voi nu stiti ca e an de criza? Vreti sa ma falimentati?

Totusi am si eu o nelamurire,ce s-a intamplat cu L13 de e asa liniste? Imi aduc aminte de o vreme cand nu reuseam sa citesc toate postarile.....e cumva Armistitiu general?

Poi daca toti noobii si toti guralivii au dat stergere cont sau au renuntat, normal ca a ramas forumul gol :(
 

DeletedUser27688

pei na...acum cine ce sa mai zica...ca alianta nbz-dmc le-a dat cu harta in cap la oameni.numai gecko mai pune cate o statistica ici colo.dar daca il prind il iau de urechi...ca pe dmc nu baga niciodata in statistici :D:D
 

DeletedUser

bine ai venit!
de unde esti si de cat timp moderezi forumul jocului?!
 

DeletedUser

Sunt din Bucuresti si moderator de cateva luni,asta e a patra lume pe care moderez.
 

DeletedUser

Pe cele pe care le moderez nu,imi este interzis prin regulament!

Dar joc pe L8 si L21 :)
 
Sus