De ce?

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

De ce s-a ajuns aici?



Au trecut cateva zile de cand moderez lumea 17, am creeat si 2 teme in incercarea de a mai anima putin forumul dar nimeni nu s-a obosit sa posteze, sa-si dea cu parerea in legatura cu subiectele temelor respective. De ce credeti ca s-a ajuns aici (nimeni nu mai posteaza) si ce ar trebui facut pentru "invierea" forumului lumii 17?:confused:


Daca aveti in legatura cu animarea forumului lumii 17 le astept cu drag
:)
 

DeletedUser

Lumea nu prea mai are interes pentru forum sau joc..alta explicatie nu ar fi :))
 

DeletedUser

succule nu te mai agita mami
la moda sunt lumine noi aparute..acolo se face spam nu la alea vechi:p
 

DeletedUser35749

Nu chiar cosmina, uite de exemlu pe lumea 5 e lumea foarte activa :)
 

DeletedUser11365

de ce?depinde ce fel de oameni raman pe fiecare lume..e o loterie..uitate pe l13..sau pe l7..activitate mare pentru ca is multi oameni care fac galagie si vor sa iasa in fata..pe l17 lumea e mai linistita asa,in general..pe lumiile vechi,jucatorii au si un motiv in plus sa joace si sa o faca cu entuziasm..multi considera ca e o mandrie sa fi in continuare in prim-planul uneia din lumiile vechi..l5(cum am vazut mai sus),a reunit multe triburi care aveau sa se dovedeasca importante ulterior pe .ro,si jucatori pe masura,motiv pentru care,planeaza si acuma mirajul unei lumi "importante"..
 

DeletedUser

de ce?pentru ca exista skype:))daca ar fi forum pe skype ar fi activitate:)
 

DeletedUser4845

daca am avea si noi niste animatoare pe aici pe forum......alta ar fi fost situatia :p
 

DeletedUser

luma 17 ca lumea 17

dar o lume demult apusa ...parca nici n-ar exista, este lumea 2-a......
 

DeletedUser

principalul motiv cred ca e ca pe 17 cartile sunt cam facute pt moment! trebuie sa se intample ceva interesant pe L17 ca sa se revigoreze si externul, de pilda india da stergere cont de 10 zile!:))))))))
** lui memo ... cat e skype forumul va fi inactiv.
 

DeletedUser

da' nu ti-am zis ca eu sunt peste tot si nu e nevoie sa ma deplasez in nicio parte?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus