va place noua versiune 7.0 ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sunt curios cati sunt multumiti dupa acest update .. ca totusi aceste chestii se fac pentru a ne multumi pe noi nu?

eu unu sunt foarte dezamagit ... ma dor ochii de la pachetul grafic .. noaptea nici nu mai zic .. mai bine dorm naibii .. se misca destul de greoi (nu cum v-ati laudat) ... evident vesnica problema cu scripturi .. am dat de vreo 3 ori logout obisnuit fiind sa dau la prieteni ... atacul pe acelasi sat .. pana dau de coordonatele lui 2 clicuri nu unul singur (sat de barbari de ex pe care sa bag 4 nobili si sa nu fiu nevoit sa deschid 4 taburi) .. de pe telefonul mobil .. mie unu nu imi merge sa glisez harta (cu toate ca e un telefon care teoretic permite)

singurele 2 chestii pro sunt .. permiterea demolarii ... si harta

astept si parerile voastre
 

DeletedUser

ar mai fi o chestie pozitiva,pagini mai multe la notite :D

in rest,eu unu urasc versiunea 7 :D
 

DeletedUser

si eu urasc si versiunea 7 Editat TT :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30911

La fel dezamagit de update facut pe toate lumile (cel mai tare pe lumea 20 :|) ,la versiunea nouă de joc Triburile 7.0. . Sa faca un sondaj ceva, sa vada daca lumea doreste o asa grafica si asa zisu "upgrade" care supara atit ochii cit si creierul . De ar fi sa-i dau o nota ar fi "3", doar pentru simplu fapt: harta mobila, constructie si demolari si retragerea comenzilor si marirea numarului de notite. In rest nu cred ca se merita, parerea mea.
 

DeletedUser

am mai descoperit cateva chestii interesante:
-iti arata cate sprijinuri vin spre tine
-iti arata milisecundele,nu mai trebuie sa dai click pe atac
-declaratiile de razboi(si mai e aia ca iti da automat stastistica,nu tre sa o mai faci tu in tw.stats)
-mai erau cateva da le-am uitat
 

DeletedUser37123

nu pot sa zic ca imi place..da nici ca nu...sunt intre:D...sunt curios totusi..daca se va baga si managerul de cont.
 

DeletedUser34828

o tampenie de versiune.pe l23 am intrat din curiozitate cateva zile...doar atata am rezistat.reclama sufletul comertului.si bineinteles ce nu se vinde ajunge in reclama.asa a fost si cu versiunea aceasta.nu mai zic de culoare.
ma declar total anti versiunea 7!
 

DeletedUser34265

Pt manager mai trebuie sa platesti inca 200 pp pe langa cele 200 pt activarea contului pt o luna.
 

DeletedUser

Mie imi place,nu dati cu rosii ca sunt scumpe acum si e an de criza :)
 

DeletedUser

este oribila, cei care au lucrat la ea sunt complet "neinspirati", are foarte putine lucruri bune si comparativ cu cat de mult rau a facut nu merita, mie mi-a cam taiat pofta de joc
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
da, si amenintata cu pistolul la cap daca nu o face ... sa fim seriosi, versiunea e super smechera, next level, o adevarata revolutie ... mai dureaza ceva pana se "chache-uiesc" toate noutatile si va merge ca uns serverul si gata, putem zice ca e cel mai tare browser game :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus