OLDTKLvs.-SPQR-VS.SPQA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu ma uit si privesc .. e un joc .. ma astept la orice .. si sunt pregatit pentru orice :p
 

DeletedUser

un joc nu un simplu joc :p

la cate am vazut pe jocul asta .. greu ma mai surprinde ceva .. la asta ma refeream
 

DeletedUser

ala bala portocala...

kami, zarurile inca nu au fost aruncate... cine stie cum in loc de 6-6 dau tzutz? :)))
 

DeletedUser

da ma stai linistit .. ar fi pacat sa .. stii tu .. acum imi permit sa te injur .. dupa nu :))

ce naiba oameni suntem ... daca e ceva ... planificam atacuri .. tu dai de la mine .. eu de la tine .. colegii nostri plang si aia e

doamne sper ca inteleg oamenii glumele .. ma trezesc maine afara din trib
 

DeletedUser

ai grija .. nu da prea mult din casa ca cine stie ce patesti... cel putin eu la mine sunt sef, n-are cine sa ma dea afara...dar tu esti cam expus :))))
 

DeletedUser

nu dau ma nimic din casa ca sunt zgarcit .. ma .. nu esti singuru sef ... ceea ce poate e bine .. ca daca te lasau de capul tau :D
 

DeletedUser34566

ai grija .. nu da prea mult din casa ca cine stie ce patesti... cel putin eu la mine sunt sef, n-are cine sa ma dea afara...dar tu esti cam expus :))))

Eu te dau afara!:p
Ai uitat cine ti-e stapana?:D
Glumesc!Cum sa te dam noi afara din trib...pierdem motivul de a mai continua pe aceasta lume!ha ha ha:)))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu dau ma nimic din casa ca sunt zgarcit .. ma .. nu esti singuru sef ... ceea ce poate e bine .. ca daca te lasau de capul tau :D


pai sunt de capul meu ma :D n-ai observat?

Eu te dau afara!:p
Ai uitat cine ti-e stapana?:D
Glumesc!Cum sa te dam noi afara din trib...pierdem motivul de a mai continua pe aceasta lume!ha ha ha:)))))))))

stiam eu ca sunt asa de important :eek:

wow .. cand o sa aud si eu asta in tribu meu? :))

cand o sa te cheme si pe tine Gabi :D
 

DeletedUser

propun sa nu se sterga topingul asta , ca nu se stie cat o sa tina pacea:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus