CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

avem pistoale , sabii , etc nu ii nevoie sa stricam saliva aiurea;)
 

DeletedUser26020

raul nu mai fa atatea posturi anapoda, tema este cu totul alta, lasa lucrurile sa curga de la sine, de ce ne batem pe extern cand jocul consta in lupta pe harta !? :|
 

DeletedUser13059

raul nu mai fa atatea posturi anapoda, tema este cu totul alta, lasa lucrurile sa curga de la sine, de ce ne batem pe extern cand jocul consta in lupta pe harta !? :|

eu nu vad nicio lupta pe harta , doar sate care isi schimba culoarea in functie de diplomatie si inobilarile jucatorilor .. si cine mai spune ca asta ii joc de razboi ii un mare prost .. ca nu moare nimeni sau nu iese romania din criza daca cineva castiga o lume .. ii doar o prostie in care sunt bagati niste oameni care nu au ce face in timpu liber si pierd vremea pe joc , iar de comentat aiurea ii cam greu fiind o tara libera pot sa vorbesc oricat oriunde la orice ora ;) asa ca fie ca toti care va luptati pe harta :| sa aveti atatea zile cate sate aveti in momentul asta doar pentru ca deja unii il traiesc la maxim :X
 

DeletedUser13059

mytra fiind unul din inobilarile mele interne pe L20 iti spun ca este tot din acelasi loc de unde sunt si eu si restu .. acuma pe tine te inteleg... viata de la tara

Side 1:
Players: FugiCaVin
Side 2:
Players: MYTRA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 269
Tabăra 2: 129
Diferență: 140

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 1
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,395,077
Tabăra 2: 550,212
Diferență: 1,844,865

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87,940
Tabăra 2: 10,215
Diferență: 77,725

chart




si ma intreb de unde apar toti no name astia .. pai sunteti fiecare peronaje non valorice ...
 

DeletedUser27688

9 la 1 si ma innobilez:)))
prietene mai baga niste atacuri ca acel cont e mort demult.dar tu nici macar nu stii ce este langa tine:))
 

DeletedUser13059

eu zic sa nu mai aberezi acolo si sa pregatesti cafea la noapte.poate mai reusesti sa iei 2 sate dupa o noapte de atacuri:))
chiar te invit.precum am zis...esti pe langa...nu stii ce este pe langa tine:)))

LE:stiu eu de ce esti suparat tu...ca nu ti-am lasat atunci satele din k44 sa le innobilezi goale:))) de acolo ai ura pe mine ca trebuie sa muncesti ca sa iei sate=))

aratami unde am cerut sate de la tine .. si stai linistit mi-am luat singur :|

iar cu atacatul pe un jucatorul cu moral 40 % cu 20 k in sat pe putin nu are ros sa imi stric fullurile ;) ...
 

DeletedUser27688

aratami unde am cerut sate de la tine .. si stai linistit mi-am luat singur :|

iar cu atacatul pe un jucatorul cu moral 40 % cu 20 k in sat pe putin nu are ros sa imi stric fullurile ;) ...

ooo ai uitat de oferta da-mi satele din k44 si apoi poate te luam in burn...la care am zis pas:))
crezi ca este vreo problema ca dintr-un cont de 700K am ajuns jos.nici cea mai mica problema.in zona care am fost eu...era ori la bal ori la spital.
oricum am auzit ca si acum va mai chinuiti sa luati satele alea:)))
 

DeletedUser4955

de ce faceti spam pe alte topicuri ? ursule sa iti vezi de treaba ta pe postul care tine de razboiul vostru nu te mai baga aiurea in seama nu cred ca e curios nimeni ca tu vrei sa te lauzi
 

DeletedUser26020

Cred ca unul dintre moderatorii lumii 21 ar trebui sa il opreasca cel putin pe raul din spam
 

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes: CENT, CENT A
Side 2:
Tribes: SMR, S.P.K.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 414
Tabăra 2: 400
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 12
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,203,093
Tabăra 2: 1,864,370
Diferență: 338,723

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219,136
Tabăra 2: 117,787
Diferență: 101,349

chart



Stiu ca statistica e cam mincinoasa din cauza ca mare parte din sate sunt luate de la refugiatii din ROMA,dar nu v-a pus nimeni sa ii recrutati.
O sa vedem daca a fost o idee buna recrutarea lor sau nu...

Precizez ca S.P.K. este academia SMR.
 

DeletedUser4955

bravo pentru cei din Cent ,
lasa ca noi stam mai bine cu statisticile pe cealalta granita :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus