Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

n-are nimic coane...tu ce dracu mai faci?...tot te bati cu copii?...trage-i de urechi cat mai tare :D
 

DeletedUser

Mai trec si eu la cateva zile odata sa vad ce mai e pe-aici. Si vad ca unii nu stiu ca s-a terminat razboiul dintre TSL si HK si sunt precum japonezii aia descoperiti prin jungla in anii `70 si care inca isi pazeau obiectivul ;)
 

DeletedUser11365

asa ceva nu mi-o mai fost dat sa vad..auzi titlu "cine esti shau pe lumea 7?"..autorul temei ?Da,el e..e acest Shau..

am zis sa ma documentez si eu,cine este acest Shau..dau rapid intrare vizitator pe l7,si primul nume pe care il vad e al acestui baiat,care considera ca e ok sa fi un "exemplu" pe o lume si sa scri cu "tz"..De asemenea,ma fascineaza promptitudinea si dezinvoltura cu care au raspuns pozitiv o serie de jucatori,acestei chemari cu adevarat tribale..

Va spun eu cine este acest Shau,fara sa-l cunosc...e un jucator ajuns pe primul loc printr-o conjunctura favorabila..nu are absolut niciun merit in sensul asta..lacomia si naivitatea altora l-au adus pe locul 1,ca si in majoritatea povestilor de succes a unor jucatori de pe lumiile vechi..acest Shau,e ferma pe orice lume noua in k44,si topicul asta in sine mi-a provocat o mare scarba cand l-am vazut..
 

DeletedUser17395

asa ceva nu mi-o mai fost dat sa vad..auzi titlu "cine esti shau pe lumea 7?"..autorul temei ?Da,el e..e acest Shau..

am zis sa ma documentez si eu,cine este acest Shau..dau rapid intrare vizitator pe l7,si primul nume pe care il vad e al acestui baiat,care considera ca e ok sa fi un "exemplu" pe o lume si sa scri cu "tz"..De asemenea,ma fascineaza promptitudinea si dezinvoltura cu care au raspuns pozitiv o serie de jucatori,acestei chemari cu adevarat tribale..

Va spun eu cine este acest Shau,fara sa-l cunosc...e un jucator ajuns pe primul loc printr-o conjunctura favorabila..nu are absolut niciun merit in sensul asta..lacomia si naivitatea altora l-au adus pe locul 1,ca si in majoritatea povestilor de succes a unor jucatori de pe lumiile vechi..acest Shau,e ferma pe orice lume noua in k44,si topicul asta in sine mi-a provocat o mare scarba cand l-am vazut..

de acord cu tine, eu am ramas socat cand am vazut la interviurile lumii 7, pe gaby minune, un Editat TT care nu sa remarcat cu nimic pe lumea asta...
Din pacate pe lumea asta au ramas diablo..si Editat TT innobilatoare interne care joaca pana cand sunt atacate mai serios, dupa care isi gasesc motive de a petrece mai mult timp in viata reala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce tare e opteron asta .. cand se intelegea bine cu shau Editat TT acum cand vede ca shau stie ce fel de om e opti gata s-a intors roata .. eu raman la aceeasi parere .. sa rezisti in fata unui diablo cat de inactiv o fi el (care tot da destule atacuri cat sa il duca pe primu loc la inamici invinsi) e ceva ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de acord cu tine, eu am ramas socat cand am vazut la interviurile lumii 7, pe gaby minune, un neica nimeni care nu sa remarcat cu nimic pe lumea asta...
Din pacate pe lumea asta au ramas diablo..si ciurucurile innobilatoare interne care joaca pana cand sunt atacate mai serios, dupa care isi gasesc motive de a petrece mai mult timp in viata reala.

si tu cu ce te-ai remarcat ma Editat TT? :))) cu stergerea de cont? sau cu ce? :))) Editat TT !

eu m-am remarcat cand conduceam un tribulet mic care va dadea lectii :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

asa ceva nu mi-o mai fost dat sa vad..auzi titlu "cine esti shau pe lumea 7?"..autorul temei ?Da,el e..e acest Shau..

am zis sa ma documentez si eu,cine este acest Shau..dau rapid intrare vizitator pe l7,si primul nume pe care il vad e al acestui baiat,care considera ca e ok sa fi un "exemplu" pe o lume si sa scri cu "tz"..De asemenea,ma fascineaza promptitudinea si dezinvoltura cu care au raspuns pozitiv o serie de jucatori,acestei chemari cu adevarat tribale..

Va spun eu cine este acest Shau,fara sa-l cunosc...e un jucator ajuns pe primul loc printr-o conjunctura favorabila..nu are absolut niciun merit in sensul asta..lacomia si naivitatea altora l-au adus pe locul 1,ca si in majoritatea povestilor de succes a unor jucatori de pe lumiile vechi..acest Shau,e ferma pe orice lume noua in k44,si topicul asta in sine mi-a provocat o mare scarba cand l-am vazut..

Un punct de vedere obiectiv de la un jucator neimplicat pe lumea 7;)
 

DeletedUser

cum sa fii ma obiectiv cand te iei dupa cum scrie cineva? mai ales ca si el a gresit? obiectiv? pai daca nu ai nicio tangenta cu o lume si te uiti la inamici invinsi ai alta parere in mod normal
 

DeletedUser17395

ce tare e opteron asta .. cand se intelegea bine cu shau Editat TT acum cand vede ca shau stie ce fel de om e opti gata s-a intors roata .. eu raman la aceeasi parere .. sa rezisti in fata unui diablo cat de inactiv o fi el (care tot da destule atacuri cat sa il duca pe primu loc la inamici invinsi) e ceva ..

L-am menajat din respect pt bebev :).
Iar te bagi in seama ? o sa iti caut 2-3 oameni ai strazii sa ai si tu un grup de prieteni cu care sa discuti :).
Octav are dreptate, shau ar fi fost ferma pe alte lumi, asa cum de altfel era si gaby pe .net =)....
 

DeletedUser

nu am ce sa vorbesc eu cu prietenii tai ... va las pe voi sa va simteti bine

tu jignesti tot diablo spunand ce ai zis
 

DeletedUser17395

nu am ce sa vorbesc eu cu prietenii tai ... va las pe voi sa va simteti bine

tu jignesti tot diablo spunand ce ai zis

nu ii jignesc, toata lumea stie ca diablo ataca cu nici 1% din puterea lui pe marele shau..Daca ar fi atacat cum trebuie, si-ar da delete instant.. Ce interes sa mai aiva diablo..., oricum ar face tot o sa inchida lumea. Eu pe contu de il tin, imi e lene sa recrutez trupe, da sa il atac pe marele shau..Mi-a fost lene sa il atac pe sigman, de care imi era tare scarba...da pe altii...
Cum a zis Octav, Shau e doar o vedeta de carton, de conjuctura
 

DeletedUser

shau ar fi fost ferma pe alte lumi, asa cum de altfel era si gaby pe .net =)

imi pare rau sa te dezamagesc dragule dar ai fost ferma inaintea mea :))

plus ca acolo nu prea m-am implicat ... am intrat doar asa sa vad ce si cum, si pentru ca mi-a zis pandev..altfel nu intram :)

in plus in cazul meu era normal ca voi fii ferma deoarece am jucat numai pe atac din start... n-aveam o lance in sat :))
 

DeletedUser17395

imi pare rau sa te dezamagesc dragule dar ai fost ferma inaintea mea :))

plus ca acolo nu prea m-am implicat ... am intrat doar asa sa vad ce si cum, si pentru ca mi-a zis pandev..altfel nu intram :)

in plus in cazul meu era normal ca voi fii ferma deoarece am jucat numai pe atac din start... n-aveam o lance in sat :))

Nu ma innebuni , l-am facut praf pe ala de ma atacat, am dat rapoartele in trib, dar tu cred ca erai prea ferma ca sa le observi :).. E adevarat ma ajutat vanina,dar macar am facut ceva..
Fermo, fermo care esti o ferma fermoasa :)
 

DeletedUser

ferma frumoasa ma nubule...

:))

pe mine ma atacau aia la 5 dimineata... ce dracu crezi ca puteam sa le fac? :)))
 

DeletedUser11365

pe mine ma atacau aia la 5 dimineata... ce dracu crezi ca puteam sa le fac? :)))

trupele se trimit pe un sat de barbari,astfel incat,dus intors,sa-ti acopere perioada de inactivitate..cu alte cuvinte,te culci seara la 11,te trezesti a2a zi la 10..asta inseamna ca esti inactiv timp de 11 ore..trimiti trupele la 5:30,si pe cand esti treaza,ai toate trupele intacte..poti sa-ti iei si o marja de eroare daca crezi ca dormi mai mult..si astfel,nu ajungi ferma..
 

DeletedUser

stiu vrajeala asta... dar dupa cum am precizat mai sus, nu m-am implicat serios pe acea lume :)) cred ca de vina a fost colectivul... nu imi gaseam locul printre atatea superstaruri in trib :))
 

DeletedUser17395

el saracu si pe lumea 7 se trezea cu minus de sate :), il facea vndhl la sentiment ,....=)
normal, cand esti ferma...zici ca nu te-ai implicat :)..
Nici eu nu m-am implicat si totusi....nu am fost chiar ferma ca tine :)
 

DeletedUser

el saracu si pe lumea 7 se trezea cu minus de sate :), il facea vndhl la sentiment ,....=)
normal, cand esti ferma...zici ca nu te-ai implicat :)..
Nici eu nu m-am implicat si totusi....nu am fost chiar ferma ca tine :)

:))))

ma cel putin era distractiv cu vndhl..ciordea 2-3 sate apoi dimineata cand ma trezeam va faceam tocanita sutele de mii de trupe pe care le-ati trimis ca sprijin.... :)))
 

DeletedUser17395

:))))

ma cel putin era distractiv cu vndhl..ciordea 2-3 sate apoi dimineata cand ma trezeam va faceam tocanita sutele de mii de trupe pe care le-ati trimis ca sprijin.... :)))

distrugand alte sute de mii de trupe ale voastre, elfii din padurea adormita... :)..
Aia care va banati toti, cand va atacam :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus