CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce granita mare avem cu voi:rolleyes::rolleyes::rolleyes: doamne doamne :))

Exista acea granita:p
Side 1:
Tribes: SMR
Side 2:
Tribes: 88

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,048
Tabăra 2: 1,029
Diferență: 19

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,283,235
Tabăra 2: 6,078,190
Diferență: 794,955

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 238,179
Tabăra 2: 5,943
Diferență: 232,236

chart
 

DeletedUser

Voi de aia conduceti statistica ca ati luat vreo 20 de sate de la ala din roma :)) saracu o crescut la 25 de mill la aparatori :))
 

DeletedUser

dap :)
mis curios de atacu vostru organizat :)
tot ma gandesc pe care dintre ei dati fake-uri da numi dau seama ... ;))
 

DeletedUser

Or sa fie fakeuri ca pe morti calare , cel putin din partea mea:)) adica 0 , toate numa fuluri:))
 

DeletedUser

păi mă voi ăştia din SMR , mari şmecheri sunteţi voi vă laudaţi că ati luat 10-15 sate izolate de la Morti Calare ruşinică!
 

DeletedUser523

puneti si aici isprava facuta de incoming ca e ontopic doar si da sare si piper la razboiul asta varza:cool:
 

DeletedUser

asa,si?...e membru SMR? l-ati recrutat?

Corect
Si acelasi raspuns care la dat unguru e si pt afirmatia colegului !
păi mă voi ăştia din SMR , mari şmecheri sunteţi voi vă laudaţi că ati luat 10-15 sate izolate de la Morti Calare ruşinică!

App sa nu uitati ca e un joc! Eu daca vreau maine zic "gata ma las de joc imi ocupa prea mult timp"chiar pot! voi puteti face asta?
 

DeletedUser

baietelu nostru din SMR si-a revenit,acum tine el sittere:)

SMR - mario 20 astăzi la ora 00:20 Citat
Aici sitter sorinnica18 faceti ceva baietzi ca mario are mereu atacuri pe el , ajutati-l si voi ! Trimiteti-i sprijin indiferent de distanta , peste tot !
 

DeletedUser

baietelu nostru din SMR si-a revenit,acum tine el sittere:)

SMR - mario 20 astăzi la ora 00:20 Citat
Aici sitter sorinnica18 faceti ceva baietzi ca mario are mereu atacuri pe el , ajutati-l si voi ! Trimiteti-i sprijin indiferent de distanta , peste tot !

Incoming esti mandru ca ai multiaccount?
Sau ca ai intimidat un fraier , lichea , tradator de neam si tara sa iti dea mesajele si ce e pe forum:-@?
 

DeletedUser

Corect
Si acelasi raspuns care la dat unguru e si pt afirmatia colegului !


App sa nu uitati ca e un joc! Eu daca vreau maine zic "gata ma las de joc imi ocupa prea mult timp"chiar pot! voi puteti face asta?

Mi se pare foarte corect,stastistica e pe bune,morti calare este colegul nostru si satele fac parte din tribul 88. alte scuze sunt inutile...
 

DeletedUser

Mi se pare foarte corect,stastistica e pe bune,morti calare este colegul nostru si satele fac parte din tribul 88. alte scuze sunt inutile...

Apreciez faptul ca iti asumi pierderile spre deosebire de alti colegi! Eo calitate ce nu o gasesti la multe persoane! Pacat ca esti ungur !:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus