Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cine se bana ma ? :)))

las-o dreaq de vrajeala ca si acum imi aduc aminte :)))

cand intram sitter la saracul ollyvok si pe cine mai atacati voi acolo... era baubautza dadea cu nobili si cand ii spuneam ca sunt eu pe cont se lua cu mainile de par ca nu joc corect, sa las proprietarul sa joace si sa nu ma mai bag eu :))

aia cu banarea a fost o prostiuta facuta din greseala... se intampla intr-o seara sa fiu eu si cocuta sitteri la aproape toata granita, si ne-am apucat sa ii trimitem mesaje lui danyel 35 ala... saracu ce sa faca a inceput sa sara cu tickete in stanga si in dreapta :))) altceva nu stia ....
 

DeletedUser32269

asa ceva nu mi-o mai fost dat sa vad..auzi titlu "cine esti shau pe lumea 7?"..autorul temei ?Da,el e..e acest Shau..

am zis sa ma documentez si eu,cine este acest Shau..dau rapid intrare vizitator pe l7,si primul nume pe care il vad e al acestui baiat,care considera ca e ok sa fi un "exemplu" pe o lume si sa scri cu "tz"..De asemenea,ma fascineaza promptitudinea si dezinvoltura cu care au raspuns pozitiv o serie de jucatori,acestei chemari cu adevarat tribale..

Va spun eu cine este acest Shau,fara sa-l cunosc...e un jucator ajuns pe primul loc printr-o conjunctura favorabila..nu are absolut niciun merit in sensul asta..lacomia si naivitatea altora l-au adus pe locul 1,ca si in majoritatea povestilor de succes a unor jucatori de pe lumiile vechi..acest Shau,e ferma pe orice lume noua in k44,si topicul asta in sine mi-a provocat o mare scarba cand l-am vazut..

Vrei sa iesi din anonimat,tocmai ai facut-o postand la rubrica mea:))

De ce nu itzi faci si tu un topic cu tine acolo unde joci ?Sincer nu ma cobor la nivelul tau ..e tot ce am sa itzi raspund e ca mi se rupe de comenturile tale si de invidia la alti ;))
 

DeletedUser32269

L-am menajat din respect pt bebev :).
Iar te bagi in seama ? o sa iti caut 2-3 oameni ai strazii sa ai si tu un grup de prieteni cu care sa discuti :).
Octav are dreptate, shau ar fi fost ferma pe alte lumi, asa cum de altfel era si gaby pe .net =)....

opi tu zici de gaby dar si tu esti exact ca el ..gemeni de spam:))
 

DeletedUser11365

Vrei sa iesi din anonimat,tocmai ai facut-o postand la rubrica mea:))

De ce nu itzi faci si tu un topic cu tine acolo unde joci ?Sincer nu ma cobor la nivelul tau ..e tot ce am sa itzi raspund e ca mi se rupe de comenturile tale si de invidia la alti ;))

anonimat?invidie?rubrica ta?"itzi raspund"?..trist
 

DeletedUser

da .. sa fim putin realisti octav .. daca tu esti impartial eu sunt basescu ... deci daca tu nu ai avut nicio tangenta da uitandu-te la inamici invinsi la shau (per total .. si agresor si aparator) si spui ca el e slab inseamna ca tu esti petarda ca nu ai nici pe sfert cat el .. si zic asta luandu-ma dupa logica ta
 

DeletedUser

postez pe unde joc sau am jucat, nu pe tot forumul, si nu prea ma bag unde nu imi fierbe oala ca altii , deci e o mare diferenta

si ce nu iti convine ? acum nu joci pe lumea asta...ce dracu mai cauti sa postezi? sau mai ai paragina aia de cont in diablo? :)))
 

DeletedUser11365

da .. sa fim putin realisti octav .. daca tu esti impartial eu sunt basescu ... deci daca tu nu ai avut nicio tangenta da uitandu-te la inamici invinsi la shau (per total .. si agresor si aparator) si spui ca el e slab inseamna ca tu esti petarda ca nu ai nici pe sfert cat el .. si zic asta luandu-ma dupa logica ta

din pacate,voi,jucatorii care cresteti de pe spatele jucatorilor adevarati,cu rabdare multa si circulare de sprijin la inceput de lume,sunteti si ve-ti ramane in lumea voastra,acoperiti de o "glorie" mincinoasa...inamici invinsi ?prietene,tu nu vorbesti cu mine de triburi,nici tu,nici prietenul tau care nu stie scrie...nu cred ca are sens sa imi bat capu..daca vreti sa invatati sa jucati,va dau idu meu pe privat..sper sa am rabdare cu voi dupa sesiune
 

DeletedUser

unde era valoarea si nu stiam .. ce te face sa crezi ca eu am asteptat? ca eu nu mai am cont pe l7 de .. prea mult timp ... eu am fost granita mereu si atacam saptamanal .. nu stateam ca altii cum zici tu .. vezi .. daca nu stii mai bine ciocu mic si joc de glezne .. ia uite frate ajung sa ma ciondanesc cu toti neavizatii care vin pe aici sa isi dea cu parerea .. ce, nu mai ai la ce masa canta? vezi ca sunt destui noobi .. invata-i pe aia ... si invata si limba romana ca nici tu nu esti mai breaz .. urmareste commenturile anterioare si poate sesizezi unde .. sau vrei sa iti dau lectii? domn profesor
 

DeletedUser17395

unde era valoarea si nu stiam .. ce te face sa crezi ca eu am asteptat? ca eu nu mai am cont pe l7 de .. prea mult timp ... eu am fost granita mereu si atacam saptamanal .. nu stateam ca altii cum zici tu .. vezi .. daca nu stii mai bine ciocu mic si joc de glezne .. ia uite frate ajung sa ma ciondanesc cu toti neavizatii care vin pe aici sa isi dea cu parerea .. ce, nu mai ai la ce masa canta? vezi ca sunt destui noobi .. invata-i pe aia ... si invata si limba romana ca nici tu nu esti mai breaz .. urmareste commenturile anterioare si poate sesizezi unde .. sau vrei sa iti dau lectii? domn profesor

ca nume, c c octav e peste tine cu mult amice necunoscut... :). Dar adevaru ca mai e o mica mare chestie... Nu cunosc ca sa imi dau in totalitate cu parerea, dar din ce am observat toti acesti jucatori celebri de inceput de lume probabil ca nu au jucat prea mult si partea de mijloc si final a lumilor, aia cu mii de atacuri la care trebuie sa rezisti ... Aici e de discutat care e mai bun ca si jucator (daca se poate spune asa, cum stim toti, timpul liber cat mai mult e cel mai mare atuu al unui jucator de triburi).. Aici shau poate are si el o bila alba in plus , desi 1.5miliarde ca aparator, ma face sa cred ca nu a fost atacat chiar asa de mult.date fiind si blindajele de care a beneficiat.. Din ce tin minte kidix acu un an avea 900 de milioane....
Gaby e soarece de biblioteca, vino rpd cu statistica :)..
 

DeletedUser

Buna seara!Imi pierdeam vremea citind diverse pareri de pe extern si mare mi-a fost mirarea la ce s-a ajuns in aceasta tema.Marii jucatori se multumesc sa fie printre primii la inceputul unei lumi, si daca si-au atins scopul nu cred ca este necesar sa si continue avand in vedere ca stim cu totii cu cine avem de-a face!Si sa fim seriosi cine nu a auzit de c c octav???si de greii triburilor....?Nu cred ca aceste discutii isi mai au rostul!
 

DeletedUser

ca nume, c c octav e peste tine cu mult amice necunoscut... :). Dar adevaru ca mai e o mica mare chestie... Nu cunosc ca sa imi dau in totalitate cu parerea, dar din ce am observat toti acesti jucatori celebri de inceput de lume probabil ca nu au jucat prea mult si partea de mijloc si final a lumilor, aia cu mii de atacuri la care trebuie sa rezisti ... Aici e de discutat care e mai bun ca si jucator (daca se poate spune asa, cum stim toti, timpul liber cat mai mult e cel mai mare atuu al unui jucator de triburi).. Aici shau poate are si el o bila alba in plus , desi 1.5miliarde ca aparator, ma face sa cred ca nu a fost atacat chiar asa de mult.date fiind si blindajele de care a beneficiat.. Din ce tin minte kidix acu un an avea 900 de milioane....
Gaby e soarece de biblioteca, vino rpd cu statistica :)..

da avea kidix 900 milioane acum un an... si zeus one peste 1 miliard :D :))
 

DeletedUser

ca nume, c c octav e peste tine cu mult amice necunoscut... :). Dar adevaru ca mai e o mica mare chestie... Nu cunosc ca sa imi dau in totalitate cu parerea, dar din ce am observat toti acesti jucatori celebri de inceput de lume probabil ca nu au jucat prea mult si partea de mijloc si final a lumilor, aia cu mii de atacuri la care trebuie sa rezisti ... Aici e de discutat care e mai bun ca si jucator (daca se poate spune asa, cum stim toti, timpul liber cat mai mult e cel mai mare atuu al unui jucator de triburi).. Aici shau poate are si el o bila alba in plus , desi 1.5miliarde ca aparator, ma face sa cred ca nu a fost atacat chiar asa de mult.date fiind si blindajele de care a beneficiat.. Din ce tin minte kidix acu un an avea 900 de milioane....
Gaby e soarece de biblioteca, vino rpd cu statistica :)..

o fi .. eu nu am auzit nimic despre el .. dar nu mi s-a parut corect ce a spus .. bazandu-se pe ce? daca tot nu a avut tangente cu l7 nu stie cine cat a avut acum 1 an .. asa ca teoretic s-a luat dupa prezent .. si parerea lui nu are o baza .. daca ma intelegi .. cat despre mine .. ma simt bine ca ma cunosc 10-15 amici de pe triburile + cativa adversari .. nu am nevoie sa fiu vedeta internationala.. iar daca vreau sa invat de la cineva cer sfaturi .. nu sa vina un ingamfat la mine sa imi spuna ca imi da lectii ... cam atat pentru azi

ca o concluzie la ora asta shau este cel mai bun .. de vina o fi inactivitatea din diablo ...sai monotonia ..sau circumstantele .. spuneti ce vreti .. conteaza rezultatul in fond
 

DeletedUser11365

o fi .. eu nu am auzit nimic despre el .. dar nu mi s-a parut corect ce a spus .. bazandu-se pe ce? daca tot nu a avut tangente cu l7 nu stie cine cat a avut acum 1 an .. asa ca teoretic s-a luat dupa prezent .. si parerea lui nu are o baza .. daca ma intelegi .. cat despre mine .. ma simt bine ca ma cunosc 10-15 amici de pe triburile + cativa adversari .. nu am nevoie sa fiu vedeta internationala.. iar daca vreau sa invat de la cineva cer sfaturi .. nu sa vina un ingamfat la mine sa imi spuna ca imi da lectii ... cam atat pentru azi

sa sti ca m-am jucat l7..eram langa leulgreu,hiotikiri battousai,sebica,sisisi(dany)..am jucat in diablo,pe cand mai jucau,citu,jet-li,dety,allexzandra,bunica din cuba..cunosti aceste nume?am o baza prietene..am mai multe lumi jucate pe .ro decat ai tu pareri..ingamfat?doar cand niste ambitiosi au impresia ca au inventat gaura in macaroana...imi dai sitter sau parola la contul tau si in 10 minute iti gasesc 10 motive pentru care esti un noob..repet,si tu,si prietenul tau care ne spune "sa moara invidia la altii"..tu realizezi?SA MOARA INVIDIA LA ALTII..e fabulos:))
 

DeletedUser

imi dai sitter sau parola la contul tau si in 10 minute iti gasesc 10 motive pentru care esti un noob..

nu exista cont perfect pe triburile..fiecare si-l face in functie de necesitati si de ceea ce intampina pe harta...
 

DeletedUser

in 2 ani de cand nu mai joci tu s-au schimbat multe .. si un noob putea sa invete .. iar tu .. degeaba incepi pe 100 luni daca nu duci la cap una .. eu am jucat pe 2 .. l7 si acum pe 20.. atat .. nu gasesc un ideal in viata in acest joc ca altii (sa nu zic neaparat ca tine) .. m-as inchina in fata ta ca esti mare si tare ca vezi tu 10 greseli la mine ... doar ca .. nu te ajuta cu nimic faptul ca stii acest joc dar la alte capitole esentiale in viata esti varza .. sa stii ca marii campioni au fost modesti ... chiar daca vedeau 1000 greseli la cei din jur .. bine nu ca esti tu mare campion .. era asa o lectie de viata .. poti invata sau poti ignora
 

DeletedUser11365

ai dreptate...asta e pacatul meu,ca nu pot sa tac cand vad anumite chestii...imi pare rau daca te-am suparat..esti totusi un tip cerebral...mi-ai dovedit asta in ultimele 2 posturi..
 

DeletedUser

baietiiii!va place sa va contraziceti asa?fiecare joaca cum vrea si nu se pune neaparat problema cat de bun esti sau nu.Pana la urma este un simplu joc, in care intr-adevar ies la iveala adevaratele caractere, dar in esenta este parte a lumii virtuale si nu o realitate. Stai pe triburi atata timp cat iti permite viata reala, daca ai si un loc de munca unde nu ai acces la pc este destul de greu sa tii un cont!
Si in legatura cu modestia eu zic ca uneori este bine sa le arati altora unde gresesc, nu printr-un ton de superioritate, dar asa amical poate vei putea ajuta pe cineva sa-si indrepte greselile!
S-A NASCUT CINEVA INVATAT?
 

DeletedUser17395

Buna seara!Imi pierdeam vremea citind diverse pareri de pe extern si mare mi-a fost mirarea la ce s-a ajuns in aceasta tema.Marii jucatori se multumesc sa fie printre primii la inceputul unei lumi, si daca si-au atins scopul nu cred ca este necesar sa si continue avand in vedere ca stim cu totii cu cine avem de-a face!Si sa fim seriosi cine nu a auzit de c c octav???si de greii triburilor....?Nu cred ca aceste discutii isi mai au rostul!

Nu e chiar asa dragutzo, orice jucator cat de cat experimentat poate sa se descurce cu 20-50 de sate, iar daca are timp liber mult, cu atat mai bine, dar la 800 de sate si 8000 de atacuri primite , iti zic eu ca nu e chiar asa usor, iti cam trebuie nervi de fier, timp mult liber, ficat si bila sanatoase , atentie distribuitiva , memorie bla bla bla...
Eu de exemplu sunt o petarda de jucator la inceput, nici acu nu stiu sa ma dezvolt repede, da cred ca recuperez pe la mijlocu lumilor, macar sa fiu cat de cat peste petarda de gaby69 :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus