Razboaiele familiei [H]

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21870

Acestea sunt raboaiele declarate oficial:

Side 1:
Tribes: [H], [HA], [HAC]
Side 2:
Tribes: Art*, Art*A, N1-K75, N2-K75, A.R.W., ARMADA, Curse, One

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,902
Tabăra 2: 1,742
Diferență: 160

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112
Tabăra 2: 36
Diferență: 76

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,434,884
Tabăra 2: 3,421,407
Diferență: 4,013,477

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 611,104
Tabăra 2: 209,546
Diferență: 401,558

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21870

si 2 razboaie neoficiale(ne contram pe harta):

Side 1:
Tribes: [H], [HA], [HAC]
Side 2:
Tribes: Death, HAITA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,902
Tabăra 2: 1,208
Diferență: 694

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52
Tabăra 2: 16
Diferență: 36

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,434,884
Tabăra 2: 3,487,309
Diferență: 3,947,575

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 324,523
Tabăra 2: 113,225
Diferență: 211,298

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21870

scuze pt post.....o greseala.se pare ca e o gluma proasta facuta de un player care si-a facut si el trib .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

daca Dii nu ia de la [H] macar 100 de sate in urmatoarea saptamana, inseamna ca nu au calculat-o prea bine pe treaba:))
 

DeletedUser21870

daca Dii nu ia de la [H] macar 100 de sate in urmatoarea saptamana, inseamna ca nu au calculat-o prea bine pe treaba:))

mi se parea normal daca tot iti dai cu parerea prin diferite teme de pe aceasta lume sa stim daca si joci aici.sa nu "credem" ca esti vreun "supozitor"....sau vreun "pupincurist" pt anumite triburi pe care vad ca le sustii fatis....
 

DeletedUser8835

mi se parea [candva, acum nu ti se mai pare] normal daca tot iti dai cu parerea prin diferite teme de pe aceasta lume [e forum, si nu e exclusivist...] sa stim daca si joci aici [da, joc].sa nu "credem" [cati esti?] ca esti vreun "supozitor" [eu prefer sa va lecuiesc pe cale orala, dar daca preferi altfel...]....sau vreun "pupincurist" pt anumite triburi pe care vad ca le sustii fatis....

eu sunt spionul Dii in [H]:eek:
 

DeletedUser21870

nu este un forum exclusivist,dar e de bun simt sa nu iti dai cu parerea daca nu esti direct vizat de aceasta discutie....dar cum noi ca natie nu stim ce este bunul simt,nu ma astept ca tu sa cunosti personal acest lucru.....si ca sa-mi dai dreptate ,cu siguranta vei reveni cu alte posturi....
 

DeletedUser8835

nu este un forum exclusivist,dar e de bun simt sa nu iti dai cu parerea daca nu esti direct vizat de aceasta discutie[iar tu iti dai cu presupusul fara sa ai habar..orice jucator al L22 e direct vizat de politica si propaganda L22]....dar cum noi ca natie nu stim ce este bunul simt [asta o sa consideram, eu si restul natiei, ca ai spus-o doar in numele tau],nu ma astept [nu a avut nimeni nicio pretentie de la tine] ca tu sa cunosti personal acest lucru.....si ca sa-mi dai dreptate[astept sa revii on-topic, probabil cand iti va declara ******Dii***** razboi(?)] ,cu siguranta vei reveni cu alte posturi [pana se inchide forumul, sau pana vor disparea frustratii de pe el]....

cu alte cuvinte, nu ai zis nimic...
 

DeletedUser21870

nu ai inteles tu nimic....este o mare diferenta.....si ca sa ai ce "dezbate" in continuare iti mai arunc un os: tribul H e de departe lider pe aceasta lume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

de asta plangeai cand Dii se presupunea ca v-a declarat razboi...:))
 

DeletedUser

cred ca se face un trib de locul 20 daca fuzioneaza cei mai buni jucatori din triburile cu care aveti razboi..asta daca scoatem haita de la socoteala..
 

DeletedUser20120

de ce va dati cu parerea aici daca nu jucati pe aceasta lume?!

omu a pus statisticile tribului din care face parte...nu mai presupuneti atatea lucruri ;)
 

DeletedUser20120

pana acum aveti statistici bune cu triburile mici....sa vedem cu va veti descurca si cu celelalte triburi (ma refer la triburile mari)
 

DeletedUser20120

D4alicios astăzi la ora 23:11
Din RESPECT o sa lasam intre triburile noatre un moment de pace de 24h
Incepand cu data de 04.01.2011 la ora 00:00 vom deveni neutri pe harta!

cu stima D4alicios

De cand un PNA se strica in 24 de ore?1

unde este acel "respect" ??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus