Discutii interviuri

DeletedUser

O sa fac un nou topic unde am sa postez doar interviurile, asta pentru a nu crea confuzii pe forum.
Aici veti discuta pe baza interviurilor postate! :)

Multumesc!
 

DeletedUser

Aveti intrebari pentru magnatu?
Interviul e pe cale de a lua sfarsit...
 

DeletedUser

Dupa ce imi ia mie satele si trebuie sa stea on toata ziua
:)))))))))))
 

DeletedUser14300

frumos interviul, felicitari:)...este chiar prea frumos!!!... putin piper n-ar fi stricat:D ador picanteriile:">
 

DeletedUser2821

O parere obiectiva :

Nu ii plac innobilarile interne si totusi are foarte multe , as afirma si un numar , dar nu vreau sa ma apuc sa le numar dupa .
Dupa care zice ca playerii ar face orice sa isi mentina satele si el are 30 de schimbari de trib , ceva nu se leaga , nu ?
Nu poti considera jucator bun ala care ia sate intern ? Pai daca e de aparare , ce ai vrea ?Tu ai destule luate intern si esti primul ca atacator , deci ce sa cred , ca iei intern si in loc sa ajuti colegii cu aparare ,tu faci tot atac, hm..

"altul e din cauza decizilor adminilor in favoarea mea si a unor colegi de-ai mei"

Adica , nu ti-a convenit ca au luat decizii in FAVOAREA ta ? Ceva nu se leaga si aici !

La intrebarea " cui sa mai luam interviu " tu raspunzi cu 4-5 nume DE LA TINE din trib ? Pai ce naiba , unde e respectul fata de dusmani ? Se poate ceva mai subiectiv de atat :) ?

P.S.:nu incercati sa incercati sa dati o replica ...

Si o propunere : In loc sa tot luati interviuri , mai bine ati face un Hall Of Fame .

Si ca sa nu zica nimeni ca am ceva cu el - STIU ca e un player bun si il mai stiu si pe colegul lui Master Death care la fel , stiu ca e un player foarte bun !
Zi buna la toata lumea !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19025

aduna satele de la dujmani luate de mine,aduna si satele luate de tine,si apoi vezi rezultatul.
cat de interviu, dupa parerea mea,ei merita.
 

DeletedUser2821

"dujmani" =) .

Eu nu mai joc pe lumea asta de 2 ani , dar am sa le adun :)) . Dar de curiozitate care sunt " dusmanii " tai ? :)
 

DeletedUser19025

noroc cu astia care sunt certati cu gramatica ca mine,ca altfel nu ai avea cu ce sa te bagi in seama pe aici,am mai auzit de tine stai linistit.:))))
 

DeletedUser3919

La intrebarea " cui sa mai luam interviu " tu raspunzi cu 4-5 nume DE LA TINE din trib ? Pai ce naiba , unde e respectul fata de dusmani ? Se poate ceva mai subiectiv de atat :) ?

Sunt 3 din care cu unul s-a facut fuziune recent si 3 din triburi dusmane.

Cand e ziua ta ca sa-ti fac cadou un abac? :p
 

DeletedUser

Mişele până să ajungi la valoarea lu magnatu mai ai de mâncat ..
 

DeletedUser

...............



ai spart bidonul cu smantana cauciucata prin postarile tale. pe viitor mai bine ai incerca sa reflectezi putin inainte sa postezi. nu de alta dar sa nu cumva sa incerce sa incerce vreo cineva sa ti dea o replica sau sa ti corecteze greselile gramaticale cu care zgudui nemurirea sufletului forumului tribal.
 

DeletedUser38955

michelle2007 dupa ce ai luato in buza rau de tot pe lumea 15 de la b-sea vi aici si faci pe smecherul:))
 

DeletedUser2821

ioi , nici nu stiam cati fani are , pai sa va iau pe rand ...

nervosu.- ma indoiesc , nu am chef acuma sa stau sa argumentez.Nu stiu de cand joci tu , insa daca nu ai jucat L5 , nu are rost sa te arunci in a face afirmatii , nefondate :) .

bestiyutza - ce ai zice sa lasi pe aia de acolo sa zica asta , unde vezi ca mi-am luat-o , poate dupa ce am dat delete in alea 5 zile ca in alta parte nu vad :) .Eu zic ca e o onoare sa fi locul 2-3 ca aparator atunci cand renunti din cauza ca nu mai ai pentru ce lupta.

canibalulcatalin - ma amuzi tare ca imi scoti in evidente greselile gramaticale - dar nu dai si exemple , vorbe in vant , ce vrei de la niste fani , fara argumente :) . Sau poate te refereai la greseala cu virgula , atunci esti mai penibil .

rEnZ0r-Da , vorbeam de ele , daca as fi afirmat eu vreodata " eu nu innobilez intern " , era o treaba , pana una alta , te las sa te informezi despre stilurile de joc , nu toata lumea sta la adapost cu satele full de aparare de la colegi si face atac , intelegi ?

Unii aduna cateva sute de milioane de inamici invinsi ca aparator impreuna cu 3-4 colegi fara niciun sprijin " extern " .

Cat despre tine magnatule vad ca ai un mare talent de a evita sa dai raspunsuri , da stiu , e vina intrebarilor !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39033

Am si eu o intrebare: Cine e Magnatu? :confused: Pe michelle il stiu .. veteran l5, centrul hartii k44, implicat in cele mai dure razboaie din primul an de zile .. Megara veteran l5, centrul hartii k44, implicata in cele mai armonioase tratate de pace de pe lumea 5.. Dar Magnatu? Stiu, am trait degeaba daca nu am aflat pana acum cine este Magnatu, dar va rog, lamuriti-ma si pe mine acum.. Macar de astazi inainte sa dau un sens vietii mele :rolleyes:
 
Sus