CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si eu sunt foarte curios...:cool:oricum atacurile vor fi varza:D

Ataca bine cent, chiar sunt impresionat! Eu nu as fii in stare singur sa organizez un atac de asemenea anvergura ... ataca toata granita iar granita este mare! Chiar m-au impresionat, felicitari cent :)
Sa speram ca si raspunsul nostru va fii de masura :)
 

DeletedUser20252

Multumim pentru sinceritate si pentru felicitari. :)
Nu multi au fost in stare sa faca asta.
 

DeletedUser

bash

nam stiut unde sa pun asta... as fi puso pe bash :))

suanni astăzi la ora 12:56
sunt suanni, m-am intors, nu am sitter la strop(datii lui mesaj) nu imi dati mesaje ca am 200 de mesaje necitite si nu inteleg nimic, o sa ma ocup de readaptare si organizare cand o sa imi mai revina cheful de triburi.

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 19:23
..:)))..iti promite ,gemenii77....ca te ..apuci de triburile....jigodie...:)))))))))))))))))))))

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 20:23
am fost singurul..care ti-am luat sat.....:))...voi fi singurul care te voi sterge de pe harta...:)))..sa va fie rusine...:(((...nu a-ti trimis o lance sprijin......~oboro~....nu o sa va uite...:)))))))))))))))


ps: cu ~oboro~..nu au avut curajul sa se puna..nici macar...adminii..:))..oare dece?????????...:)))....cu respect si admiratie,~oboro~ ...sau ...~cel mai temut om din triburile~....:)))....va promit ca voi da 100.000 cont-premium..ca smr....sa dispara de pe harta..:)))...va promite...~oboro~.......ve-ti vedea ce inseamna imperiul meu financiar,...din triburile....asta ca sa nu mai ave-ti timp...sa va lua-ti de ,nepotul meu,..de gemenii77...:))))

suanni astăzi la ora 20:32
ok slick.

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 21:19
vom..mai trai..ca doar maine....NU E INTUNERIC....:)))...vom vedea,prietene....:((..mario a pierdut 40 de sate in 24h....smr...sa nu uite treaba asta...:(((((

suanni astăzi la ora 21:20
:))) bai nene... eu abia am venit de la tar anu inteleg nimic din ce se intampla aici. dute si canta la alta masa

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 21:34
vom vedea..suanni...vom vedea.....iti promit eu:~oboro~....sau ~cel mai temut om din triburile~..:))))


ps:daca ..si numai daca ...va atinge-ti de gemenii779cont:tantalaul si gogomanul)
....sterg de pe harta....toti samuraii..obositi..:))....va promit eu...~cel mai temut om din triburile~.....eu..~oboro~....:)))

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 21:37
voi matura harta cu voi...daca...si numai daca...contul:tantalaul si gogomanul....se atinge cineva de el......am fost suficient de explicit???????????

tantalaul si gogomanul astăzi la ora 22:15
~sint cel mai temut om din triburile~....vreti sa-mi arat puterea mea ,pe voi???...:))))eu nu vreau..dar daca voi vreti....:))...va pot arata cine e ...~oboro~..:))

ps:parfene sau boycaa...cand au auzit de ~oboro~....sau linistit....:))..luci71...l-am trimis pe alta lume....si pot continua....:))..daca voi vreti sa aflati cine e ~cel mai temut om din triburile~....din partea mea..:))..nu e nici o problema....:)))...cine il supara pe ~oboro~..:))...il sterg de pe toate lumile.....:))))...am fost suficient de explicit??....:)))))

suanni astăzi la ora 22:18
te pun pe extern :)))))))))
 

DeletedUser20252

Ala e mult prea petarda ca sa fie bagat in seama.
Eu l-am blocat la mesaje de mult ca ma plictisea de nu mai puteam.
 

DeletedUser26020

vedeti poate nu stiti cine e ~oboro~ sau ~ cel mai de temut om de pe triburile ~ .. " adica eu " , "daca ... si numai daca" :))
bestial :D
 

DeletedUser523

Mai sa fiu!:DEu sunt aproape sigur ca sunt cel mai batran jucator, ca experienta pe .ro, de pe lumea asta dar de cand a inceput L1 si pana acum la L21 eu nu am auzit in viata mea tribala de ~oboro~ asta:eek::rolleyes: cel mai puternic jucator, spaima adminilor si a miilor de jucatori:eek:, uite ca omul cat traieste tot invata cate ceva nou!!:cool:

PS deci seful TS a fost in vacanta pana acum?am aflat ceva important totusi:)
 

DeletedUser

Portile :)
vezi ca ati gresit numele postului
nu e doseftei
ci dosoftei


Important: Doseftei
CENT - lucifer90 astăzi la ora 10:41 Citat
Cei care nu puteti sa trimiteti rapoartele in trib pentru ca nu aveti premium am sa va rog saa postati rapoartele in care ati curatat satul sau daca nu l-ati curatat sa puneti doar ultimul raport aici:

Puneti doar rapoartele pe Dosoftei
 

DeletedUser

Băi suţvy sau cum te cheamă , am o întrebare. De ce eşti bun înafară să stai pe extern şi să postezi toată ziua ? băieţi din CENT la momentu de faţă sunt cel mai organizat trib de pe Ro21 fără nici o îndoială! Le doresc multă baftă şi cât mai multe succese! [ şi am uitat să specific şi cei mai vărzari :D ]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Portile :)
vezi ca ati gresit numele postului
nu e doseftei
ci dosoftei


Important: Doseftei
CENT - lucifer90 astăzi la ora 10:41 Citat
Cei care nu puteti sa trimiteti rapoartele in trib pentru ca nu aveti premium am sa va rog saa postati rapoartele in care ati curatat satul sau daca nu l-ati curatat sa puneti doar ultimul raport aici:

Puneti doar rapoartele pe Dosoftei



Multumesc pentru atentionare...am sa modific :)
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
sa punem si noi o statistica ca sa putem compara cu ce va fi maine


Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: SMR

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,059
Tabăra 2: 1,085
Diferență: 26

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 29
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,690,514
Tabăra 2: 6,335,944
Diferență: 645,430

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 568,542
Tabăra 2: 273,610
Diferență: 294,932

chart
 

DeletedUser

To be, or not to be?

Oare va lua Cent si mai mult avans?...

Raspunsul dupa publicitate:p
 

DeletedUser

Poate da poate nu:p
Da de la dosoftei loativa gandu ca mai loati sate:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus