LR vs TLB

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

felicitari, ai avut o zi buna. dincolo de colegul care se pare ca a incasat-o putin si noi la fel. si nu cred ca poti face glume de 1 aprilie pe server...

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 376
Tabăra 2: 33
Diferență: 343

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,544,496
Tabăra 2: 233,901
Diferență: 2,310,595

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,583
Tabăra 2: 30,103
Diferență: 89,480

image.php
 

DeletedUser4195

pai am vz ca este o tactica efectiva :) Die au dat jos liderul Lene si in 2-3 zile tribul era varza.

aici te inseli lideri din aceasta zona s-au lasat demult : Darth Revan Cosminion Eek! generali la fel,,intreabai pe cei din Die cum stateau inainte ca cei mai buni playeri din centru sa se lase:era sa-l uit pe bobinus:p:p
 

DeletedUser

aici te inseli lideri din aceasta zona s-au lasat demult : Darth Revan Cosminion Eek! generali la fel,,intreabai pe cei din Die cum stateau inainte ca cei mai buni playeri din centru sa se lase:era sa-l uit pe bobinus:p:p

Vorbesti fara sa cunosti in totalitate:

- Darth Revan a format GoW cu mine;
- cosminion (fost circar) era in n00b pe lista de nobilare a tribului GoW;
- Eek! (fost MoD'ist) in relatii bune cu mine (zic eu);
- bobinus tine minte si acum cand il faceam fricos si ma luam de el.



P.S. Mai enumera jucatori si iti fac eu o descriere la ei, poate mai retii cate ceva din luptele da'te in N-V'ul hartii.;)
 

DeletedUser

Da-mi voie sa ma minunez djdrake , ai avut spion in grupa insane si l-ai dat de gol pe forumul extern !! Nice :) .
 

DeletedUser4195

Vorbesti fara sa cunosti in totalitate:

- Darth Revan a format GoW cu mine;
- cosminion (fost circar) era in n00b pe lista de nobilare a tribului GoW;
- Eek! (fost MoD'ist) in relatii bune cu mine (zic eu);
- bobinus tine minte si acum cand il faceam fricos si ma luam de el.



P.S. Mai enumera jucatori si iti fac eu o descriere la ei, poate mai retii cate ceva din luptele da'te in N-V'ul hartii.;)

-Darth Revan a format CIRC cu mine inainte de a forma GOW cu tine -Cosminion sa lasat de pe la inceputul lui decembrie..de ce nu l-ati inobilat cind juca,,cind ataca va lua cite 5 sate.. cite sate ati luat voi de la el!!!???? -Eek! un extrordinar player,,normal ca erai in relatii bune cu el ,,nu ai fi vrut sa-l ai dusman -Bobinus era gigant cind tu erai un pitic normal ca i-i era frica de tine ,,:p de ce nu plecati la razboi alaturi de aliatul vostru TLB!!????sunteti mari, sunteti buni ce va inpiedica!!!???ori la bal ori la spital,,sariti pe LR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

-Darth Revan a format CIRC cu mine inainte de a forma GOW cu tine -Cosminion sa lasat de pe la inceputul lui decembrie..de ce nu l-ati inobilat cind juca,,cind ataca va lua cite 5 sate.. cite sate ati luat voi de la el!!!???? -Eek! un extrordinar player,,normal ca erai in relatii bune cu el ,,nu ai fi vrut sa-l ai dusman -Bobinus era gigant cind tu erai un pitic normal ca i-i era frica de tine ,,:p de ce nu plecati la razboi alaturi de aliatul vostru TLB!!????sunteti mari, sunteti buni ce va inpiedica!!!???ori la bal ori la spital,,sariti pe LR

Devii plictisitor si esti offtopic. Nu mai am ce sa'ti explic.

Ramai si zbate'te in anonimatul propriu.
 

DeletedUser4195

offtopic !!hm ia priveste: Forum Triburile > Lumea 3 > Politică şi propagandă Lumea 3 > LR vs TLB
va vreau in razboi alaturi de TLB :p:p:p ce retinere aveti!!!????
 

DeletedUser

offtopic !!hm ia priveste: Forum Triburile > Lumea 3 > Politică şi propagandă Lumea 3 > LR vs TLB
va vreau in razboi alaturi de TLB :p:p:p ce retinere aveti!!!????

Inseamna ca iti place die. din cate vad eu. Acel trib plin de n00bi cum zice lumea.

Hai sa'ti enumar din realizari:;)

- razboi cu tribul DiViN (trib desfiintat)
- razboi cu tribul Circ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul n00b (trib desfiintat)
- razboi cu tribul ~LEON~ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul LeNe (trib in curs de desfiintare)
- the patriot (lider DiViN - la iarba verde)
- black leon (lider ~LEON~ si LeNe - la iarba verde)
- urmatorul lider sau fost lider care ii va urma la iarba verde va fi o surpriza. Sa vedem cine va sti.:)

Mi'am exprimat parerea vis'a'vis de acest razboi si triburile implicate intr'un alt topic al forumului. Daca cineva ne va deranja intr'un fel sau altul in continuare, atunci plecam si la alte razboaie, si nu plecam doar sa facem act de prezenta, mergem la razboi sa castigam.:rolleyes:
 

DeletedUser4195

Inseamna ca iti place die. din cate vad eu. Acel trib plin de n00bi cum zice lumea.

Hai sa'ti enumar din realizari:;)

- razboi cu tribul DiViN (trib desfiintat)
- razboi cu tribul Circ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul n00b (trib desfiintat)
- razboi cu tribul ~LEON~ (trib desfiintat)
- razboi cu tribul LeNe (trib in curs de desfiintare)
- the patriot (lider DiViN - la iarba verde)
- black leon (lider ~LEON~ si LeNe - la iarba verde)
- urmatorul lider sau fost lider care ii va urma la iarba verde va fi o surpriza. Sa vedem cine va sti.:)

Mi'am exprimat parerea vis'a'vis de acest razboi si triburile implicate intr'un alt topic al forumului. Daca cineva ne va deranja intr'un fel sau altul in continuare, atunci plecam si la alte razboaie, si nu plecam doar sa facem act de prezenta, mergem la razboi sa castigam.:rolleyes:

cred ca nu am fost destul de clar ..am zis eu ca nu sunteti buni!!???insa v-ati marit si din cauza ca cei mai buni playeri din zona voastra s-au lasat,,si eu postez aici nu ca sa ma bag singur in seama,,,vreau razboaie intre triburi f puternice
 

DeletedUser

sago, te agiti degeaba, Die. nu va intra in razboi pt ca asa vrei tu.
Die. va intra in razboi cand va fi in interesul membrilor sai, nu al tau si probabil va ataca tribul mai slabit, nu-i vad bagandu-se intr-un razboi dificil. Parerea mea. :)
 

DeletedUser

corect. e pana la urma normala expectativa celorlalte triburi fata de acest razboi. invinsul va fi executat de toti :)
 

DeletedUser

Va dati seama ca Die isi urmareste proprile interese si nu pe cele ale altor triburi.
Am ales sa fim netri in acest razboi avand inv edere ca suntem aliati cu ambele triburi.

@si aia numai propaganda nu e.nici de o parte nici de alta.
Noricul LR-ului ca au avantajul satelor altfel erau de mult prin alte zone.
Si ce-mi plae e ca invita memebri la greu de unde apuca ca sa incercuiasca TLB ceea ce mis e pare cea mai josnica metoda de a castiga un razboi.Frica asta ce face din oameni
 

DeletedUser4920

Asta nu inseamna decat un lucru ca au de unde sa ia ca daca lumea nu vroia se duceau in TLB sau in triburi anti-LR
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus