Razboaie Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Oho deci dragi tovarasi aveti grija ca ati scos din barlog romanul adormit, care promite acum sa faca ravagii pentru ca s-a desteptat:D:cool:
~manifestul de mai sus este un pamflet si doresc sa fie tratat ca atare~:cool:
Desteapta-te romane din somnul cel de moarte ca vin rusii navala!!!:)
 

DeletedUser10726

fratilor va certati degeaba.
Singurul TRIB care a castigat toate razboaiele si singurul TRIB care atunci cand face o alianta se schimba harta A FOST ESTE SI VA FI eternul PDB sau fostul MOH.
Noi am fost doborati odata si in 2-3 zile am refacut tribul mai incisiv si mai razboinic decat era inainte. Prima data am pierdut ceva jucatori cu orgolii care doreau conducere si si-au creat un trib mai micut.
Dar acest lucru nu ne-a impiedicat sa ramanem in top. DE CE?
simplu: UNITATE si DICTATURA. La noi daca un membru din conducere a facut un organizat iar X a refuzat sa atace sau nu a avut timp e concediat pe loc, indiferent de punctaj. Am concediat odata pe unul care era pe locul 2 in trib ca punctaj cu sute de sate pt ca nu a trimis sprijin unde am zis eu (a fost o greseala pt ca saracul avea sprijinul trimis la altii si era si cont de granita) dar am vrut sa dau un exemplu.

magnatu se ocupa cel mai mult pt ca el are mai mult timp liber dar la noi este unitate si nu exista certuri pt ca la noi nu se dau drepturi.
si pe ce sa se certe?
pe sate? pai atunci ii mut in granita si sa isi ia de acolo cate vor. Am avut odata 2 care s-au certat pe 2 sate si au fost concediati amandoi. unul a dat stergere iar celalalt a mai rezistat o sa[tamana pana cand i-am injumatatit contul. a venit cu coada intre picioare dupa o luna si ceva parca cu cateva sate. dar era jucator activ si bunicel.

degeaba va certati tot PDB alias MOH va ramane sa inchida lumea.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ma bucur sa vad ca PDB are oameni de o capacitate intelectuala iesita din COMUN :D in conducere. M-a uimit capacitatea ta de analiza a hartii si in acelasi timp m-a uluit capacitatea de rezolvare a diferendelor intre membrii tribului. Nemaipomenit domne` :)! Superb, chiar conduci singurul trib care nu a pierdut niciun razboi, el sau anteriorul (care s-a desfiintat in urma unui razboi). Problema, din cate poate observa un om cu o inteligenta net inferioara tie (asa ca mine), este ca te contrazici in termeni. Daca un trib este etern, inseamna ca a fost de la inceput si dainuie, ori tribul tau, ETERNUL PDB, are o viata de 2-3 luni maxim :D. In acelasi timp ai precizat de unul singur faptul ca ati fost doborati, deci nu sunteti invincibili.

Deci esti invincibil si nu prea? Esti bun conducator si nu prea? Si partea preferata a mea, esti bun comunicator si nu prea? :D :O


PS: Am vrut sa fiu dragut cu ultima intrebare, nu vreau sa ma gandesc la faptul ca exista posibilitatea sa fii in conducerea Pungutei de doi bani.
 

DeletedUser26763

fratilor va certati degeaba.
Singurul TRIB care a castigat toate razboaiele si singurul TRIB care atunci cand face o alianta se schimba harta A FOST ESTE SI VA FI eternul PDB sau fostul MOH.
Noi am fost doborati odata si in 2-3 zile am refacut tribul mai incisiv si mai razboinic decat era inainte. Prima data am pierdut ceva jucatori cu orgolii care doreau conducere si si-au creat un trib mai micut.
Dar acest lucru nu ne-a impiedicat sa ramanem in top. DE CE?
simplu: UNITATE si DICTATURA. La noi daca un membru din conducere a facut un organizat iar X a refuzat sa atace sau nu a avut timp e concediat pe loc, indiferent de punctaj. Am concediat odata pe unul care era pe locul 2 in trib ca punctaj cu sute de sate pt ca nu a trimis sprijin unde am zis eu (a fost o greseala pt ca saracul avea sprijinul trimis la altii si era si cont de granita) dar am vrut sa dau un exemplu.

magnatu se ocupa cel mai mult pt ca el are mai mult timp liber dar la noi este unitate si nu exista certuri pt ca la noi nu se dau drepturi.
si pe ce sa se certe?
pe sate? pai atunci ii mut in granita si sa isi ia de acolo cate vor. Am avut odata 2 care s-au certat pe 2 sate si au fost concediati amandoi. unul a dat stergere iar celalalt a mai rezistat o sa[tamana pana cand i-am injumatatit contul. a venit cu coada intre picioare dupa o luna si ceva parca cu cateva sate. dar era jucator activ si bunicel.

degeaba va certati tot PDB alias MOH va ramane sa inchida lumea.
cu jucatori ca tine nu prea cred :(, in special in conducere
ps lasa misto-ul adenauer ca doare :((
 

DeletedUser

fratilor va certati degeaba.
Singurul TRIB care a castigat toate razboaiele si singurul TRIB care atunci cand face o alianta se schimba harta A FOST ESTE SI VA FI eternul PDB sau fostul MOH.
Noi am fost doborati odata si in 2-3 zile am refacut tribul mai incisiv si mai razboinic decat era inainte. Prima data am pierdut ceva jucatori cu orgolii care doreau conducere si si-au creat un trib mai micut.
Dar acest lucru nu ne-a impiedicat sa ramanem in top. DE CE?
simplu: UNITATE si DICTATURA. La noi daca un membru din conducere a facut un organizat iar X a refuzat sa atace sau nu a avut timp e concediat pe loc, indiferent de punctaj. Am concediat odata pe unul care era pe locul 2 in trib ca punctaj cu sute de sate pt ca nu a trimis sprijin unde am zis eu (a fost o greseala pt ca saracul avea sprijinul trimis la altii si era si cont de granita) dar am vrut sa dau un exemplu.

magnatu se ocupa cel mai mult pt ca el are mai mult timp liber dar la noi este unitate si nu exista certuri pt ca la noi nu se dau drepturi.
si pe ce sa se certe?
pe sate? pai atunci ii mut in granita si sa isi ia de acolo cate vor. Am avut odata 2 care s-au certat pe 2 sate si au fost concediati amandoi. unul a dat stergere iar celalalt a mai rezistat o sa[tamana pana cand i-am injumatatit contul. a venit cu coada intre picioare dupa o luna si ceva parca cu cateva sate. dar era jucator activ si bunicel.

degeaba va certati tot PDB alias MOH va ramane sa inchida lumea.

Stai putin. Ati castigat toate razboaiele de pana acum,si totusi ati dat disband o data si v-ati schimbat numele? asta din ce cauza? datea cu virgula?
mereu ati fost in top,dar niciodata mai sus de locul 2.
 

DeletedUser20252

Au fost pe primul loc pentru cateva ore cand ati facut voi trecerea din 88 in RP
 

DeletedUser34078

Ce-ati sarit mai asa pe el? :p
Iar tu colegu' nu ne-a fost vba ca nu iesim pe extern la palavre? La ce te astepti la osanale... n-ai sa vezi :D
Reformuleaza, pe ici colo, si sar si eu in ring :p, cu geniile astea hitleriste tre' sa argumente in buzunar sau rabdare in instalatie.
 

DeletedUser

Ce-ati sarit mai asa pe el? :p
Iar tu colegu' nu ne-a fost vba ca nu iesim pe extern la palavre? La ce te astepti la osanale... n-ai sa vezi :D
Reformuleaza, pe ici colo, si sar si eu in ring :p, cu geniile astea hitleriste tre' sa argumente in buzunar sau rabdare in instalatie.

daca spune prostii,normal ca ii dam peste bot :D
 

DeletedUser34078

daca spune prostii,normal ca ii dam peste bot :D

Dragul meu :D, are vreun sens sa sarim la bataie? Sau e de preferat sa ramanem on topic?
Ia da-ne cu niste statistici "peste bot" :p !
PS: cauta la subsol ... pardon arhiva ;) ... si app disband'ul ala a fost praf in ochi....uhh, aceste statistici care ne "doare" ...
 

DeletedUser

A ajuns şi marea aquana să se laude : )) Astept momentu când o să ceri invitaţie in RP! să-ţi dăm peste bot!
 

DeletedUser34078

nervosule, cel mai inteligent lucru e sa te ignor, tu chiar nu faci parte din categoria mentionata mai sus, mai ai ani lumina pana acolo. Nu ma laud, ca nu e cazul, performanta individuala, conteaza atat de putin :p, si ca sa citez un coleg, incearca si tu sa realizezi ca jucam triburile nu "satele", si nu vad nimic rau imi a apara un coleg, care din exces de zel, mai spune lucrurilor pe nume.
O sa-i respect dorinta lui magnatu si ma opresc aici cu comentariile...tu poti ramane sa bati campii in continuare.
 

DeletedUser30628

A ajuns şi marea aquana să se laude : )) Astept momentu când o să ceri invitaţie in RP! să-ţi dăm peste bot!

hai ma....ca deja o dai in basme :)) RP ce trib a ajuns???chiar un trib mamut :))))))))))) plangeati de mine ca am facut invitatiile alea si v-am blocat...dar voi ce ati facut ma???mi-e mila ce ati ajuns....curand ii se scurg zilele Rp-ului in frunte cu batmanu de wakizashi :)))))))))))
 

DeletedUser24374

Ne puse dumnezeu mana in cap :D


Trib astăzi la ora 09:31
Tribul CENTURIONS a declarat război tribului ALL[FOR]ONE!

Nume război: Daca aveti mancarici...

Declaraţie:
Desigur, binenteles, indiferent...
 

DeletedUser

pitere , şti cum e dacă îţi zice omu ceva te superi..numa cum zici tu e bine :p să fim serioşi RP e tribu 88 aceaşi membri ca înainte, deci nu are cum să fie mamut! Cât despre tine pitere mulţi şi-au schimbat părerea la faptul cum pui problema unor lucruri ( rezolvi ) [ să nu iei postu meu ca o adresă la tine, sau că am ceva cu tine să nu se interpreteze greşit! ;)] că dupaia iarăşi zici că te-am făcut pe la spate..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus