DIABLO F. vs Ramasitele H.K.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29130

Opteroane , daca in joc ai fi lafel de bun si activ cum esti la spamat pe forum , cred ca erai number one pe varianta romaneasca

P.S. Salut fostii colegi din H.K. , adevaratii castigatori ai L7 , nu tribul Diablo care n'a stiut decat sa culeaga ramasitele razboiului dintre cele 2 triburi care au contat intr'adevar pe L7 , H.K. si TSL .. mult respect pt aceste 2 triburi de jucatori experimentati , iar tribului Diablo, va urez dizolvare placuta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Ma Capricoarne asta i s-ar potrivi lu gabi minune quadro-account :).. Getjar ar fi fost mic copil pe langa el....
Hey iti place sau nu, Diablo au castigat, si merita felicitati...
 

DeletedUser29130

asa e , difera doar maniera prin care au facut'o .. au stat si'au asteptat sa ne dam noi in cap , sa ne lasam de joc , si uite'i :) ca aveau harta albastra tot timpul :D
 

DeletedUser17395

Pai na , si noi si voi ne rugam de ei sa intre in razboi..au fost destepti si nu au facut-o :p
 

DeletedUser29130

cum actioneaza ei , nu are farmec deloc jocul . asa nu demonstreaza ca sunt jucatori buni , cum au demonstrat'o cei mai multi din H.K. si TSL .. pacat , devine totul monoton daca nu exista triburi si razboaie adevarate . Adevarul ca L7 fara razboiul HK-TSL e o lume moarta :)
 

DeletedUser

se pare ca dupa 2 ani de cand m-am lasat de triburi DIABLO castiga lumea
am mai intrat din cand in cand sa vad care mai e situatia.ce pot sa spun bravo diablo.cu toate ca politica lor de cucerire a lui nu a fost cea mai ,,frumoasa,, dar stiti cum e ** aia scopu scuza mijloacele.
Ma rog intrebarea mea e urmatoarea dupa ce Diablo v-a castiga toata lumea ce se v-a intampla se v-a imparti la randu ei in 2 bresle,fiindca imi e greu sa cred ca va ramane asa cum este? astept u naspuns
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum adica se va imparti "in 2 bresle" ?....nu inteleg
explica mai bine :D

@ Capric0rn: s-a vazut si valoarea tribului H.K pe harta, multa lauda pentru nimic, pacat
 

DeletedUser39099

cum adica se va imparti "in 2 bresle" ?....nu inteleg
explica mai bine :D

@ Capric0rn: s-a vazut si valoarea tribului H.K pe harta, multa lauda pentru nimic, pacat

pai si voi ce valoare aveti? :)))

valoarea HK s-a vazut in razboiul cu TSL .

Dupa ce s-au lasat toti jucatorii de acolo va laudati si voi ca sunteti pe locul 1? dar de mai bine de un an de zile nu sunteti in stare sa ii scoateti de pe harta pe cei care au ramas :)))

pfff ...jalnic trib Diablo...sunteti doar norocosi ...atat ;)
 

DeletedUser

ce e greu de inteles am zis dupa ce diablo v-a cuceri toata lumea in cate triburi se va imparti deaoarece cred ca v-or exista tradari.FIE vorba lumea are pofta de inobilari
 

DeletedUser33089

vreti sa faceti spam si pe aici?:)
tot am auzit ca multe conturi din HK care au mai ramas sunt in sitter cine sa mai stea pe acele conturi care au sute de atacuri?:D
 

DeletedUser

pai si voi ce valoare aveti? :)))

valoarea HK s-a vazut in razboiul cu TSL .

Dupa ce s-au lasat toti jucatorii de acolo va laudati si voi ca sunteti pe locul 1? dar de mai bine de un an de zile nu sunteti in stare sa ii scoateti de pe harta pe cei care au ramas :)))

pfff ...jalnic trib Diablo...sunteti doar norocosi ...atat ;)

Valjan du-te te rog pe lumea 6 si lasa-ne pe noi asa cum suntem "Editat TT" si altele..asta e, nu suntem in stare..da-ne tu nobili si mai vorbim atunci...

esti pe harta si nu te vad?...sau esti si tu pe aici ca sa postezi sa mai faci un post ceva?...nu esti pe harta si nu cunosti situatia, te rog eu frumos nu-ti da cu parerea

asta e valabil si pentru restul "bunaciunilor care au fost pe harta si datorita problemelor personale sau Editat TT au dat stergere cont'.

p.s; daca v-am lezat imi cer scuze
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22922

Saracu shau...va face singur...si acum cateva luni il auzeam pe profuwc "suntem cel mai bun trib de pe .ro"..DIABLO e unde e datorita celor care s-au lsat din H.K....daca nu se lasau acum era altfel ;)
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: DIABLO
Parte 2:
Jucători: shau

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 190,916
Tabăra 2: 4,318
Diferență: 186,598

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,329
Tabăra 2: 261
Diferență: 1,068

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,877,058,951
Tabăra 2: 42,793,896
Diferență: 1,834,265,055

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,820,099
Tabăra 2: 2,568,631
Diferență: 10,251,468

chart



Da,shau face inobilari interne ,de la DIABLO mai putin.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus