CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7905

ca cineva sa castige razboiu ar trebui sa se uneasca 3 triburi contra 1 , pe lumea 3 a fost urmatoarea situatie : cand tdk(3) si ls-ax(4) au ajuns la concluzia ca scitii(1) sunt mult prea buni au hotarat sa faca alianta si sa dea alaturi de Die(2) pe scitii , dar din cauza ca uni "mari" conducatori de pe acolo au pus accent pe vasalitate si nu pe egalitate s-a ajuns ca scitii sa domine Lumea 3 fara sa se chinuie prea mult

sper ca voi sa nu patiti la fel :)


bafta la joc , fie ca cel mai bun sa castige ;)
 

DeletedUser523

Nu ar trebui inchis acest topic si deschis altul: CENT vs PDB ? :)
 

DeletedUser

ra m-am logat pe l3:)) Sperca in curadn si pe l 21:)) Da ar trebui inchis acest topic! MOderator sterge putina!:))
 

DeletedUser

Mie nu imi e greu sa il inchid, desi nu sunt adeptul acestui lucru. Daca mai considera cineva ca are ceva de spus pe acest subiect, o poate face in continuare, dar fara spam, deoarece exista un topic special creat pentru acest lucru. Topicuri va puteti deschide despre orice subiect ce are legatura si este oarecum important privind P&P lumea 21.
 

DeletedUser

cand am zis sterge putina ma refeream sa inchizi topicu nicidecum sa il stergi:))
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
doar asta:D


Parte 1:
Triburi: CENT, CENT A
Parte 2:
Triburi: SMR, SMR A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,491
Tabăra 2: 14,196
Diferență: 4,295

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 515
Tabăra 2: 149
Diferență: 366

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 104,837,004
Tabăra 2: 69,265,080
Diferență: 35,571,924

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,609,641
Tabăra 2: 1,375,326
Diferență: 3,234,315

chart
 

DeletedUser2950

n general pe lumea asta nu cred ca a fost razboi..........triburile din top au ajuns la punctajul de acuma doar prin fuziuni.....

n general conducerea din tribul inamic a fugit la dusman:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17979

V-as ruga, cel putin pe cei din PDB sa renuntati la a mai face afirmatii despre RP si CENT, pentru ca nu rezolvati nimic, iar cei din RP, atata timp cat acest topic nu ne priveste, nu isi au rostul comentariile si previziunile astrale.


Multumesc
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Eu cred ca RP va face razboi cu CENT :D

Si CENT se vor alia cu PDB :D

Ce ziceti de previziunea asta?
 

DeletedUser26020

sincer, si eu ungure.
deabia astept sa ma bat cu voi :D
taca paca :)
 

DeletedUser

Ungure aibagat divort de pittar? Va stiam cuplul ideal? Orice poveste de iubire are si un sfarsit? Si ami ales , asa de brutal? Uitete la pepe si zavoranca au ramas prieteni , da voi ...?
 

DeletedUser30628

Ungure aibagat divort de pittar? Va stiam cuplul ideal? Orice poveste de iubire are si un sfarsit? Si ami ales , asa de brutal? Uitete la pepe si zavoranca au ramas prieteni , da voi ...?

eu nu mai am prieteni mane :)....am jucat alaturi de ei,a fost frumos cat a fost si dupaia gata,s-a inchis la balci...am dat stergere si am incheiat subiectul prieteni ;)
 

DeletedUser26020

bearo, ce`ti mai place sa bagi cutitul in rana ..
Dar situatia ta nu o vezi, ca faci si dregi si la urma taca paca, pa smr :) Macar datorita lui piter, alaturi de altii, acum exista tribul de pe primul loc, bine a fost munca mai multor jucatori dar si a lui piter chiar daca acum nu mai e pe lumea 21 .
Dar SMR !? ce`a facut ? s`a dat disband si a intrat in alte triburi ..
 

DeletedUser

pana mea ati incheat o poveste de dragoste asa urat:).... deci pe l21 nu mai joci?:(? imi pare rau sa aud asta:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus