wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nuuuu , vai .. nu la aceea ma refeream :D mai stii discutia aceea a noastra pe privat , din joc , chiar cand a inceput razboiul ?? ia mai citeste odata mesajul , sa vezi in ce sens am 1-0 :D are legatura cu topicul "razboaiele micilor nebuni" :D
 

DeletedUser

exact despre asta vorbeam si eu. dar nu am inchis topicul acela ca sa ma apuc de povesti aici. spor la joc si spor la extern, sper sa nu fiu chiar nevoit sa mai postez.
 

DeletedUser

Statistica dupa o luna ( aici apar si anumite sate luate de Crazy de dinainte de razboi de la kenobyss ..oricum) de razboi:

Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: Crazy, Future

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 37
Diferență: 74

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,141,778
Tabăra 2: 362,991
Diferență: 778,787

chart


Statistica oferita de versiunea 7 de la instalarea ei pe Lumea 5



Uploaded with ImageShack.us
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

crazy de corect

basa care e "nenorocitul" care nu te-a mai lasat sa joci corect asa cum stii tu?
 

DeletedUser

E atat de expert in "manevre" ca si-a facut-o singur, stii ce se spune cand ti-o faci cu mana ta...
 

DeletedUser

...

Holaaa,ce mai faceti fratilor? :)

merge treaba merge?pffu cam multe lucruri s-au schimbat de cand m-am retras :)

Succes tuturor:)
 

DeletedUser

E atat de expert in "manevre" ca si-a facut-o singur, stii ce se spune cand ti-o faci cu mana ta...

barbarizare,COA,hunii,viperion,harti cu sageti,s.a.....iti sunt cunoscute aceste manevre ale tale..?
stii ce se se spune cand umblii cu parantezele dupa tine..?:D:p;)
 

DeletedUser16415

au dreso deja :)) noroc ca suntem in RO si "o mana o sterge pe cealalata"
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: WANTED
Parte 2:
Triburi: Future, Crazy

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 14
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 624,114
Tabăra 2: 134,934
Diferență: 489,180

chart



gg WANTED.
bafta in continuare si multe sate.:)
 

DeletedUser

Luam o pauza, nu intotdeauna satele sunt importante.

Luam o pauza, nu intotdeauna satele sunt importante.

ZaMaster astăzi la ora 15:26
Stimati colegi,

Dupa cum bine stiti colegul nostru ( din acest joc ), *rambo*, a trecut in nefiinta, in spirit de colegialiate si respect fata de situatia prezenta rog toti membri WANTED sa opreasca atacurile pe tribul crazy incepand de astazi de la orele 24:00, timp de 48 ore/ pana la sfarsitul saptamanii.
Transmitem condeleante familiei si multumiri colegilor ce il insotesc pe ultimul drum.

P.S. Mesaj catre toti membri WANTED + Intemeietori/ conducatori triburi L5 ( pe care ii rog personal la un time-out, daca se poate... ).


Cu stima si respect ZaMaster.
 

DeletedUser

Multumim Remus. Da-mi un mesaj cand intri pe joc, vreau sa te intreb ceva.
 

DeletedUser38328

Arma suprema a razboaielor!

Metode de manipulare:

1. Financiar (puternica in locuri sarace)
2. Medical (puternica in locuri cu educatie slaba sau perioade critice de sanatate)
3. Sentimental (oriunde , oricum , simpla eficienta , efect de durata)

Informatii complet irelevante pentru aces topic/joc/viata!

Numai bine!
 

DeletedUser16415

Lorin ia zi pe cine trebuie sa felicit in legatura cu realizarea crazy de azi dimineata?
 

DeletedUser

Am dat circulara in tot tribul Legend sa nu se mai atace nici R3B, dar PNA-ul nostru era cu cei din WANTED, tu nu esti WANTED. Aparent nu toti sunt atenti la ce incearca altii sa creeze. PNA-ul de 48 de ore este in continuare valabil pana maine la orele 16:00. De multumit, nu stiu cui trebuie sa-i multumesti, mie nu in orice caz, pentru ca eu dormeam.
 

DeletedUser16415

cati jucatori crazy sti tu in k13 care au defensiva la sub 4h de nucleul meu de sate?
eu stiu ca voi credeti ca toti ceilalti sunt prosti si voi destepti; dar ala nu a stat pana la 4 dimineata degeaba treaz sa dea atacuri si nici minora nu baga sprijin fara sa vrea. asa ca lasati vrajelile.

oricum felicitatile mele ati luat primul sat de la mine!

PS: asta ma face sa aleg ori revin in joc calumea ori ma las de tot. voi vedea in urmatoarele 2 luni ce voi face.
 

DeletedUser

Chestia asta o discuti cu cei implicati, eu nu am fost implicat. Iti poate spune si ALIAT care din cate stiu eu are "ochi" in Crazy, ca am dat circulara si am postat si pe forum sa inceteze toata lumea atacurile. Restul este ...
 

DeletedUser

Chestia asta o discuti cu cei implicati, eu nu am fost implicat. Iti poate spune si ALIAT care din cate stiu eu are "ochi" in Crazy, ca am dat circulara si am postat si pe forum sa inceteze toata lumea atacurile. Restul este ...

Ochi am, am si drepturi, pot sa-ti sterg si postarile tale asa de amuzament...si sa nu dau reply:))

Ai dat circulara da nu ma priveste pe mine acest aspect.
 

DeletedUser

Ai drepturi? :)) Ce chestie amuzanta, dar totusi, nu mai prea conteaza acum. Las ca o sa tai eu drepturile tuturor cat de curand, asa de fantezie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus