wanted vs crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lorin...nu a patit nimic, e la o anumita varsta si este in plin proces de maturizare, sa spunem de si in joc. Ma mir cum bogdanbasa nu se mai aude pe aici deloc, oare sa fie adevarat ca va fi inchis definitiv? Eu zic ca da, cine pariaza cu mine ca nu?:D

Please...zambiti sunteti la camera ascunsa:)

Oooooooo.....nu sunt inca sigur dar cred ca........ba aproape sunt sigur ca.......ba nu....chiar este EL,ALIAT. A revenit in acest joc unde doar oamenii corecti isi au locul. Pai, daca este asa, ce o cauta acest om......Aliat......in lumea oamenilor cu personalitate? Chiar asa Aliat? Ce cauti tu iar in acest joc unde se cere corectitudine si cinste? Ce cauti tu in lumea celor drepti? Inteleg ca nu iti mai place in acel "iad" creat de tine? Vrei altul? Sincer Aliat.....consider ca nu vei putea face altul mai bun ca cel ce a fost cu aproximativ un an in urma. Dar poti continua cu acele copii la scara mica, cum dealtfel este acest nou wanted.

Cat despre acei "subordonati" care inca nu realizeaza-fratilor-CRAZY v-a invins acum 3(trei) ani. Adica atunci cand a luat fiinta. De la scrierea istoriei incoace vi s-a dovedit voua, "cunoscatorilor", cat de necunoscatori in ale relatiilor de lunga durata sunteti. ATENTIE......RELATIE DE LUNGA DURATA NU INSEAMNA, MAI MULT CA SIGUR, CE CREDETI VOI CEI DIN WANTED.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu de unde ai aparut mei???:))
Hai sa iti intorc vorba...

1.Toti cei care il vad pe Aliat ca pe un om care vine din asa zisul vostru "IAD" va inselati;)
2.Este un om cu mare caracter care se implica destul in acest joc...dar nu este "disperat" cum ziceti voi....mai degraba va vad pe voi "disperati" decat pe el...voi sunteti aceea ce evidentiati acest lucru...
3.WANTED este un grup de prieteni...ce jucam pe baza de colaborare...respect reciproc si socializare!

Daca voi considerati ca tribul WANTED este trib de disperati...mai asteptati voi putin...si veti vedea cum veti ceda in fata noastra!
Daca erati asa buni prieteni...va vorbeati intre voi si organizati si voi niste atacuri mai dese...si ne speriati si voi pe noi...dar asa sa speriati doar cu vorbe pe forumuri sau prin nuj'ce mesaje....deja va puteti duce sa jucati Solitaire;)

CONSIDER ca voi gasiti textele astea...doar dupa un anumit raid al nostru asupra voastra...doar ca sa mai umpleti timpull:))



MULT NOROC DATA VIITOARE...!!!
 

DeletedUser

Remus postul de mai sus este mai mult decat instigare, parca renuntasem la astfel de practici. Consider sa fie chit scorul si sa continuam de unde ramasesem.
 

DeletedUser

mariane... imi lipsesti, frate, trimite si tu un numar de telefon. nu te mai baga in namol, suntem deja dincolo de el. ne-am castigat dreptul asta in trei ani pe care in afara noastra nimeni nu ii poate intelege. nu sper, stiu ca o sa ne intalnim cu irinelul pe schele Ș)
 

DeletedUser

SERVUS,

Observ ca tribul crazy a fost desfiintat, mai mult ca sigur este o decizie unanima a voastra, voi puncta succint cateva lucruri:

- tribul crazy de la infiintare si pana in prezent au fost un trib bun atat pe harta cat si ca diplomatie, si-au facut treaba in mod exemplar
- tin sa felicit toti membri crazy vechi pentru faptul ca au fost un partener de intrecere/ joc competitiv
- dusmani mei de acolo si aliati mei care au avut conturi acolo cat si fosti membri WANTED ce au conturi acolo, una peste alta personal cred ca razboiul ar fi continuat cel putin 1-2 ani, cred ca e timpul cel putin din partea WANTED sa lasam divergentele sa se uneasca N-W hartii si cei activi si buni sa fie uniti intr-un trib elitist
- rog pe aceasta cale OFICIAL ca toti aliati mei/ WANTED sa nu ma incurce in zona, altfel schimbam diplomatia
- am un respect deosebit fata de conducerea crazy de la inceput si pana acum, au stiut sa gestioneze situatia intr-un mod exemplar ca sa le fie lor bine, totusi, sa realizeze si ei ca echipa ce au creat-o insisi intre ei, acea socializare ce ii uneste, acest lucru este in toate triburile, si noi WANTED ne vedem des, mergem unii la altii, cluburi discoteci..etc etc, acest lucru este regasit in toate triburile...
- undeva/ candva ne putem intalni toti tribali la o paranghelie pe la mare sau munte si putem depana multe amintiri frumoase...

Mult succes in viata reala si celor ce vor sa continue in joc..
 

DeletedUser

Chiar imi pare rau dar asta e , alegerea este a voastra. Un razboi frumos pe o durata de 2 ani care azi se sfarseste.
 

DeletedUser17078

crazy a fost si va fii in inima noastra!
Multumesc nelutule ca mai lasat sa te cunosc!
 

DeletedUser

nu credeam sa o mai spun... respect pentru postul tau. bafta tuturor!

Sincer,

Ca si o completare la cele mai sus amintite de catre mine, o spun din toata inima, IMI CER SCUZE .. fata de rautatile "nevinovate" ce au fost spuse de mine cu atingere la persoana, fata de Nelutu' si chiar si Ady', astazi chiar vreau sa dau cezarului ce este al lui.

Un sut in fund e un pas inainte ...
Un sfarsit de drum poate insemna si un nou inceput ...
Mai multe echipe pot crea un colectiv cu interese comune ...
Placerea de a juca nu ne poate fi rapita doar prin anumite "dezamagiri/ interese/ nereusite ..".
Sper sa avem parte de discutii frumoase in continuare ...
Strategia de joc si capabilitatea de a ataca oriunde si a avea o echipa sudata si capabila sa se mute la orice ora din zi si noapte pe harta este cheia unui trib compact, unit, activ, teluri pe care eu si WANTED dorim sa le atingem, trebuie sa ai atentie distributiva si sa prevezi anumite lucruri inainte de a se intampla, tintele sunt si vor fi in continua miscare.
WANTED isi respecta aliati si intelegerile facute iara astazi ne respectam cel mai mult dusmani ...


Cinste lor ...
 

DeletedUser

Toata stima si respectul meu pt tine Remus. Ai dat dovada de ceea ce sincer pare odata ca iti lipseste, ai dat dovada de un caracter exemplar. In viziunea mea, tot ce a fost este iertat. Iti doresc o viata prospera si plina de tot ceea ce iti doresti. Celorlalti membri, le urez tot binele din lume. Va multumesc pentru tot ce a fost, din orice experienta consider ca inveti ceva, asa ca pe aceasta cale vreau sa va multumesc.
 

DeletedUser

Oooooooo.....nu sunt inca sigur dar cred ca........ba aproape sunt sigur ca.......ba nu....chiar este EL,ALIAT. A revenit in acest joc unde doar oamenii corecti isi au locul. Pai, daca este asa, ce o cauta acest om......Aliat......in lumea oamenilor cu personalitate? Chiar asa Aliat? Ce cauti tu iar in acest joc unde se cere corectitudine si cinste? Ce cauti tu in lumea celor drepti? Inteleg ca nu iti mai place in acel "iad" creat de tine? Vrei altul? Sincer Aliat.....consider ca nu vei putea face altul mai bun ca cel ce a fost cu aproximativ un an in urma. Dar poti continua cu acele copii la scara mica, cum dealtfel este acest nou wanted.

Cat despre acei "subordonati" care inca nu realizeaza-fratilor-CRAZY v-a invins acum 3(trei) ani. Adica atunci cand a luat fiinta. De la scrierea istoriei incoace vi s-a dovedit voua, "cunoscatorilor", cat de necunoscatori in ale relatiilor de lunga durata sunteti. ATENTIE......RELATIE DE LUNGA DURATA NU INSEAMNA, MAI MULT CA SIGUR, CE CREDETI VOI CEI DIN WANTED.


prietene ,
nu as vrea sa fiu nepoliticos cu tine , mai ales acum cand , situatia e cum e .. dar consider ca e necesar sa ma cobor la nivelul tau sa iti explic cateva lucruri simple , si anume : crazy nu a castigat nici un razboi in fata wanted , nici acum 3(trei) ani , nici acum(acum), cand ati dat dizolvare.
Cand a fost desfiintat tribul wanted, nu a fost desfiintat datorita razboiului , ci datorita marsaviilor care s-au facut la nivel inalt. Sa stii si tu ca ,castigand o lupta , nu castigi tot razboiul.

cat despre tribul crazy , si adevaratii jucatori ai acestui trib : *o sa elaborez la noapte un mesaj pe cinste, acum sunt pe picior de plecare*
 

DeletedUser

- rog pe aceasta cale OFICIAL ca toti aliati mei/ WANTED sa nu ma incurce in zona, altfel schimbam diplomatia

Astia iti sunt aliati? :p

17.03.
20:06 Necromana a fost invitat de către pavone.

17.03.
20:23 stinki a fost invitat de către pavone.

Conform twstats, Rainn21 e innobilat de MAGIC. Sunt interesante rapoartele cu sprijinul la RUGAYAH :D
 

DeletedUser

Astazi Crazy atinge absolutul, lumea inalta a ideilor. Astazi acest trib devine istorie, si va ramane in istoria acestei lumi pentru totdeauna.
Respect pentru acest trib care l-am slujit 3 ani de zile...si respect si pentru triburile aflate in razboi cu noi, in special WANTED.
Este un moment trist pentru mine dar fericirea data de cunoasterea atatora persoane acopera acest moment.
Succes in continuare tribului WANTED si celorlalte triburi.
 

DeletedUser

Astazi Crazy atinge absolutul, lumea inalta a ideilor. Astazi acest trib devine istorie, si va ramane in istoria acestei lumi pentru totdeauna.
Respect pentru acest trib care l-am slujit 3 ani de zile...si respect si pentru triburile aflate in razboi cu noi, in special WANTED.
Este un moment trist pentru mine dar fericirea data de cunoasterea atatora persoane acopera acest moment.
Succes in continuare tribului WANTED si celorlalte triburi.


Deja o dai in catharsis, alte nebunii :))

On: Crazy, felicitari, ati luptat exemplar pe harta, mult succes pe mai departe.
Va saluta un vechi "dusman" :D
 

DeletedUser

Astazi Crazy atinge absolutul, lumea inalta a ideilor. Astazi acest trib devine istorie, si va ramane in istoria acestei lumi pentru totdeauna.
Respect pentru acest trib care l-am slujit 3 ani de zile...si respect si pentru triburile aflate in razboi cu noi, in special WANTED.
Este un moment trist pentru mine dar fericirea data de cunoasterea atatora persoane acopera acest moment.
Succes in continuare tribului WANTED si celorlalte triburi.

daca nu ma insel, astazi ,satele tale s-au barbarizat :)))

succes si tie
 

DeletedUser

Corect, ar fi fost un extraordinar baiat daca le si golea inainte sa paraseasca lumea 5.
 

DeletedUser

dar s-a gandit el vre-un moment ca ii vor iesi la iveala manevrele ??ce-a zis,toti is fraeri,numai el destept si joaca de pe ce conturi vrea,innobileaza cum vrea muschiul lui,etc :D eh , n-a fost chiar asa

ps: nu-i bai,le golim noi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus