Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser

Open for business...


Tabara 1: IMMO, RTALS, noobs

Tabara 2: VM-EC

Neutrii: =NG=

1301378652.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Sa inteleg ca pana acum s-a purtat un "razboi rece" iar acum s-a trecut la cel de-al doilea razboi mondial ;)))...oricum mult succes IMMO
 

DeletedUser

and the balance in the force is over...

am avut dreptate sa deschid topicul....

opinii careva?
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 532
Tabăra 2: 474
Diferență: 58

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 143
Tabăra 2: 8
Diferență: 135

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,426,295
Tabăra 2: 4,564,247
Diferență: 862,048

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,438,339
Tabăra 2: 79,525
Diferență: 1,358,814

chart




Parte 1:
Triburi: IMMO
Parte 2:
Triburi: VM-EC

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 920
Tabăra 2: 473
Diferență: 447

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 24
Diferență: 140

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,035,909
Tabăra 2: 4,555,739
Diferență: 4,480,170

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,594,980
Tabăra 2: 209,073
Diferență: 1,385,907

chart



vad ca le cam da bataita muraturile celor din VM-EC:D
 

DeletedUser10188

Un singur comentariu am de facut pe aceasta tema...si apoi puteti vorbi singuri.


In primul rand, felicitari pentru statistici.


In al 2-lea rand, asta e un razboi de o parte momentan, avand in vedere ca voi aveti toata granita blindata...deci, era de inteles ca v-ati pregatit de foarte multa vreme de acest razboi, noi fiind total nepregatiti.....deci prin urmare...din punctul meu de vedere, statisticile sunt false, nu releva "calitatea" acestui razboi.

O zi buna va doresc.
 

DeletedUser

....atunci sa asteptam sa le releve....daca se va intampla candva....tare mie teama sa nu fie aceiasi situatie ca si G~E~K apoi G~S~K...:eek:
oricum acum e macel, dar cine stie sa joace....sa speram ca gasim si jucatori care stiu sa joace.:D
 

DeletedUser

Aţi ajuns VM-EC -ilor la vorba mea. Când v-am zis că immo joacă la 2 capete aţi zis că-s eu mic şi nâtâng şi vă bazaţi pe conducerea noobs care ( cică ) va atenua războiul bla bla bla.
Dacă vă aliaţi când v-am zis cu SUD-ul , salutam din tren tot immo-ul , aşa o luaţi după răposatul hades şi bâtrânul nicu30.
 

DeletedUser25671

Un singur comentariu am de facut pe aceasta tema...si apoi puteti vorbi singuri.


In primul rand, felicitari pentru statistici.


In al 2-lea rand, asta e un razboi de o parte momentan, avand in vedere ca voi aveti toata granita blindata...deci, era de inteles ca v-ati pregatit de foarte multa vreme de acest razboi, noi fiind total nepregatiti.....deci prin urmare...din punctul meu de vedere, statisticile sunt false, nu releva "calitatea" acestui razboi.

O zi buna va doresc.

Acuma poate faceti si voi precum rusi in cel de-al doilea razboi mondial si rasturnati statisticile desi e prea putin probabil :)))
 

DeletedUser

Aţi ajuns VM-EC -ilor la vorba mea. Când v-am zis că immo joacă la 2 capete aţi zis că-s eu mic şi nâtâng şi vă bazaţi pe conducerea noobs care ( cică ) va atenua războiul bla bla bla.
Dacă vă aliaţi când v-am zis cu SUD-ul , salutam din tren tot immo-ul , aşa o luaţi după răposatul hades şi bâtrânul nicu30.

Shamp iar vorbesti tampenii ca de fiecare data cand iesi pe extern
IMMO si-a respectat alianta cu VM-EC pana la final dar vazand ca cei din VM-EC nu fac acelasi lucru si anumite lucruri discutate erau lasate in voia sortii , am decis sa rupem alianta.
Daca VM-EC nu incerca sa joace la 2 capete si stia sa ne respecte ca aliati de la care au primit multa sustinere iti spun sigur ca ajungeam sa inchidem lumea impreuna. Pana la urma fiecare doarme dupa cum isi asterne ;)
 

DeletedUser

Îi preferaţi pe VM-EC în locul noobs?Sau era o alianţă triplă? Cred că tu încă ai impresia că vorbeşti cu un om total străin de L10, dar nu băga motive gen «nu au făcut, nu au dres» şi spune clar motivul .


A şi încă ceva, tu trebuia să fi demult după cei doi menţionaţi anterior.
 

DeletedUser38023

Shamp era un pacalici si cand jucam eu pe lumea 10 .. Vad ca intre timp a invatat sa scrie cu diacritice, dar nici astea nu dau un sens continutului ..

In fine.. Din ce am vazut pana acum in razboaiele cu n00bii, cand si-o iau pe coaja toti invoca un motiv sau mai multe.. Ceva de genul: am fost tradati, am fost nepregatiti, avem prea multe razboaie etc. Nu, in absolut otice situatie, pierdeti numai si numai pentru ca sunteti n00bi.
Cu VM-EC vroiam sa rup alianta de acum mai bine de un an, de cand jucam ... Si vroiau si ei..
Eram sigur ca asta se va intampla mai devreme sau mai tarziu. Sub nicio forma nu eram compatibili.
 

DeletedUser

Aceaşi şi aceaşi oameni ... Efectul de turmă vă caraterizează.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Intre turma si echipa e o diferenta: daca ai gandi cat de cat la semnificatia cuvintelor ai vedea ca noi formam sau am format o echipa!
 
Sus