Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Bog buna cafea,acum hai la treaba ca avem de atacat serios :)),am 2 bodyguarzi slabi care vor sa ma atace :))
 

DeletedUser

Neata....vai ce greu e sa fi obosit ....merci pt cafea :*

Ce mai faceti voi ?
 

DeletedUser

personal ma lupt cu o gripa serioasa
mi-a redus portia de cafea si numarul de tigari - daca as prinde 3 la rand ma las de fumat
in general e bine - trebuie doar sa fii optimist atata tot
 

DeletedUser

Neata Ramo,te mai vede si pe tine lumea pe forum.
Te-am dat disparuta :))
 

DeletedUser

=))) racelile da, pt atacuri exista algocalmin :D:D:D:D
app oare medicul de familie nu ne da retete pt ca avem atacuri? nu de alta dar se elibereaza cu reteta dupa 1 aprilie si nu cred ca e pacaleala:D:D
 

DeletedUser

:)) iti dau eu retate cu coordonate :)) e cel mai bun tratament :))
doctorita ma fac :))
 

DeletedUser

Nu am disparut,am fost doar la un alt gen de Triburile :))))

Acolo folosim si alt fel de armata pt a ne ataca:cafea, bere,vin,tuica, jocul biletelelor cu pedepse,jocul adevar sau provocare,remy,table, muzica toate genurile,dans, distractie si voie buna...la finalul razboiului toata lumea e franta,barbatii in general au mari dureri de cap,copii tipa ca nu vor acasa, cateii nu vor sa se desparta,ospatarii multumesc cerului ca plecam,cameristele se chinuie sa refaca cele 10-20 de camere pe care le-am acupat noi 2-3 nopti .....toata lumea se numara printre victimele de razboi ;)
 

DeletedUser

Nu am disparut,am fost doar la un alt gen de Triburile :))))

Acolo folosim si alt fel de armata pt a ne ataca:cafea, bere,vin,tuica, jocul biletelelor cu pedepse,jocul adevar sau provocare,remy,table, muzica toate genurile,dans, distractie si voie buna...la finalul razboiului toata lumea e franta,barbatii in general au mari dureri de cap,copii tipa ca nu vor acasa, cateii nu vor sa se desparta,ospatarii multumesc cerului ca plecam,cameristele se chinuie sa refaca cele 10-20 de camere pe care le-am acupat noi 2-3 nopti .....toata lumea se numara printre victimele de razboi ;)

Ahhh ce viata de moderator :))
 

DeletedUser

Iubita,nu e viata de moderator,e viata de om care joaca triburile,am fost cu colegii de joc,nu cu team-ul :p

Oricine poate face asta,trebuie numai sa vrea...la urmatoarea(prin toamna) va invit pe toti , dar nu cred ca vor veni multi. Omului in general ii e frica de nou,daca in atatia ani de joc voi nu ati facut asa ceva...m-as mira sa veniti :)
 

DeletedUser

Oricand...e in proiect momentan,dar se pare ca va fi undeva in moldova(in zona Iasului) . Noi ne-am propus sa colindam si tara cu aceasta ocazie,poate reusim si noi sa vedem cat de frumoasa este :)

Dar pe L4 nu s-a organizat niciodata asa ceva?Nu ma refer la intalnire la o cafea cu 1-2 colegi,ci un week-end undeva cu peste 15 jucatori(plus familii).
 

DeletedUser

coffee.jpg

asa
 
Sus