desktop [poza]

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început

DeletedUser

Uite un gamer adevarat! :D 19 jocuri instalate! :D

.. dar.. Assassin's Creed 1?? ooof.. tsubasa, a aparut de un an Assassin's Creed 2. Cred ca e cel mai frumos joc pe care l-am jucat vreodata.. :)
Nu sunt un gamer inrait, dar jocul asta e demential.. cand te plimbi prin Venetia sau Florenta, vezi cladirile, arhitectura, oamenii cum trec pe langa tine.. alternanta zi-noapte, insorit-innorat.. e grafica la superlativ, subiectul jocului e in mare cam acelasi, cu alte personaje.. e un demn urmas al Assassin's Creed 1.
Merita sa-l joci :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uite un gamer adevarat! :D 19 jocuri instalate! :D

.. dar.. Assassin's Creed 1?? ooof.. tsubasa, a aparut de un an Assassin's Creed 2. Cred ca e cel mai frumos joc pe care l-am jucat vreodata.. :)
Nu sunt un gamer inrait, dar jocul asta e demential.. cand te plimbi prin Venetia sau Florenta, vezi cladirile, arhitectura, oamenii cum trec pe langa tine.. alternanta zi-noapte, insorit-innorat.. e grafica la superlativ, subiectul jocului e in mare cam acelasi, cu alte personaje.. e un demn urmas al Assassin's Creed 1.
Merita sa-l joci :)

Abia am inceput,pc-ul asta mi l-am luat de 2 saptamani,urmeaza sa pun si Assassins`s Creed 2 printre altele.
 

DeletedUser

1) tare bine faci! :D
2) e alegerea ta, eu doar am vrut sa ajut.. :p
3) minciunicaaa !! :D

Uite Robert ca nu mint! :p
19102009002i.jpg


@Kingflex: Nu am niciun fratior .. eu joc cstrike! :rolleyes:
 

DeletedUser

Abia am inceput,pc-ul asta mi l-am luat de 2 saptamani,urmeaza sa pun si Assassins`s Creed 2 printre altele.

Semeni cu verisoru' meu, zis si "Serial Number" :D
Ala cum ma prinde cum ma interogheaza "ai un serial number pentru.. ?" :D
 
Sus