Mesaje amuzante

DeletedUser

bobipiciu astăzi la ora 22:13
cum iti mai merge?

Castely astăzi la ora 22:14
Binisor:))

Tu???

bobipiciu astăzi la ora 22:18
no uite ma orientam pe unde voi putea sapa eu atatea gropi ca am satul mic...

Castely astăzi la ora 22:21
E bine...tot inainte.


Dar nu te poti orienta in alta parte?

bobipiciu astăzi la ora 22:23
sa sti ca la asta ma gandeam chiar acum... o sa o scot pe soramea din sifonier ca are deja 3 zile de cand am inchis-o si am s-o pun pe ea sa sape...

Castely astăzi la ora 22:25
Ok....indiferent unde vrei tu sa sapi....poate si la mine,dar nu mai da cu sapa la.... pitic.

bobipiciu astăzi la ora 22:31
ok, acum am sa ma duc cu tractorul ca sa seman si asa e aproape primevara si incepe sezonul de semanat...

Castely astăzi la ora 22:36
Deci nu am cu cine sa ma inteleg??

bobipiciu astăzi la ora 22:40
pentru relatii cu clientii apelati *123*123*123*, va recomandati si puteti sa va spune-ti problemele legate de legatura dumneavoastra de internet.


deci da, deci se supara
 

DeletedUser

gannicus în data de 25.03. la ora 09:35
Vreau sa ** cu tine ca de la jucator la jucator ...De ce te chinui cu acel trib in care fiecare`i cu treaba lui !... vrea sa devenim colegi si sa facem o treaba buna ... ! momentan avem aliante foarte puternice cu 3 triburi din top 10 unul dintre ele a cam inghitit mare parte din acest continent !... Acordami votul de incredere si hai sa facem treaba buna impreuna ... Chiar ai nevoie de o echipa puternica nu de o adunatura de puncte ... ai nevoie de cineva sa te inteleaga !

Cu respect [player]Gannicus[/player]


De parca aici nu are cine sa ma inteleaga :))
 

DeletedUser

hahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhaahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahaha

mamama ce amuzant ... :))))))) mooooor de ras :))))

hahahahahahahahahahahhahahaahhahahahaahhahahahaahahahha

incredibil :))))))))) ahahahahahahahha

wtf!?! :eek:
 

DeletedUser

gannicus în data de 25.03. la ora 09:35
Vreau sa ** cu tine ca de la jucator la jucator ...De ce te chinui cu acel trib in care fiecare`i cu treaba lui !... vrea sa devenim colegi si sa facem o treaba buna ... ! momentan avem aliante foarte puternice cu 3 triburi din top 10 unul dintre ele a cam inghitit mare parte din acest continent !... Acordami votul de incredere si hai sa facem treaba buna impreuna ... Chiar ai nevoie de o echipa puternica nu de o adunatura de puncte ... ai nevoie de cineva sa te inteleaga !

Cu respect [player]Gannicus[/player]


De parca aici nu are cine sa ma inteleaga :))

Pacat ca adunatura aia de puncte ii c-am calareste :))
 

DeletedUser

gannicus în data de 25.03. la ora 09:35
Vreau sa ** cu tine ca de la jucator la jucator ...De ce te chinui cu acel trib in care fiecare`i cu treaba lui !... vrea sa devenim colegi si sa facem o treaba buna ... ! momentan avem aliante foarte puternice cu 3 triburi din top 10 unul dintre ele a cam inghitit mare parte din acest continent !... Acordami votul de incredere si hai sa facem treaba buna impreuna ... Chiar ai nevoie de o echipa puternica nu de o adunatura de puncte ... ai nevoie de cineva sa te inteleaga !

Cu respect [player]Gannicus[/player]


De parca aici nu are cine sa ma inteleaga :))

ai luat de la ei 2 sate mari si acum vor sa intrii la ei:))
mai facem o caterinca?:))
 

DeletedUser

REGELE LIR în data de 29.03. la ora 16:56
vreau sa te intreb si eu cu ce drept rezervi un sat fara sal cureti de trupe ? despre asta e vorba Frumoasa si Bestia (522|454) K45. eu la curatat de trupe al meu este
REGELE LIR în data de 29.03. la ora 20:18
poate vrei sati eau si tie satul aii, vrei sa te curat?

sa aveti grija ce rezervati :)))
 

DeletedUser

Are cineva infiltrat cumva un spion la dusmani? daca da il rog sa ma contacteze pe privat :)
în data de 29.03.2011 la ora 16:51Citat
:)) pai daca e spion cum sa te contacteze? mai degraba ** cu sefu`, daca e vreun spion, lui ii raporteaza si el da mai departe. :)))

:)))) va asteapta cu mesaje :))



2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

opaaa ne este citit forumul:)) macar va distra-ti???
ca daca nu va pot posta eu intregile conversatii...
 

DeletedUser

cancasmir astăzi la ora 22:03
vreau sa fac un trib,.unit,activ,...si o sa invit doar oameni care sunt activi.. mai conduc un trib pe o alta lume care am reusit sa al duc in frunte si o sa o mai fac. daca crezi ca vrei sa fii printre cei mai buni ,.vino cu mine. nu e vrajeala,..vom ajunge sus iar numele tribului va fi cunoscut,.te asigur. ne vom ajuta cu sprijin resurse si tot ceeaq ce va fi nevoie. inca o data,...daca crezi ca esti activ si te comformezi ,.e ok. vino.daca nu,.....ferestete. cine nu e cu noi,.e inpotriva noastra. si crede-ma. asa va fi. sunt aproape non stop pe aici. vom devenii puternici. stiu ce **. pana acum am intalnit doar amatori.membrii sub 2500 de puncte nu invit.te rog sa imi raspunzi. da sau ba.


sa-l cred???
 

DeletedUser17004

blackariston în data de 31.03. la ora 23:01
defineste normalitatea unui trib

H@logen în data de 31.03. la ora 23:07
Scop: supravietuirea ca trib sau ca grup de jucatori
Mod de joc: preferabil ne-kamikaze
Reguli:
-pe harta exista si alte culori afara de rosu si maro. De asemenea exista si alte culori afara de albastru si mov. De asemenea griul nu e culoare.
-exista o limita de membri. E voie si sa ai mai putini decat limita aia. E voie de asemenea sa ai si mai multi de 10.

blackariston în data de 31.03. la ora 23:14
scop: supravietuire pana gasesti o alta echipa cu care sa iti duci mai departe distractia pe harta..kamikaze e din cauza numarului restras..daca am fi de 10 ori mai multi s-ar numi 'capete de pod', 'impingatori de granita' etc...rosu e frumos...e distractiv..maro..se vede naspa..gri...ajuta de multe ori pe cei fara experienta si nu numai..limita de 10..cine a spus ca exista asa ceva? :p

Vorbind cu cineva dintr-un trib cu 10 membri...
 

DeletedUser

si ce i amuzant?
ariston e un jucator mai bun decat multi din top 10 de acum...
 
Sus