Anunt - schimbare moderatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din cauza unor probleme cauzate de un membru plecat acum in tarile calde, o parte din moderatori se vor retrage din Team, inclusiv eu. Imi pare rau pentru ce s-a intamplat, pentru ca as fi dorit sa nu se ajunga aici. Nu s-a hotarat inca cine va fi noul moderator L9, sper sa va intelegeti bine cu el/ea. Anunt

Spor la joc mai departe va doresc, eu ma voi retrage inclusiv de pe lumea 2.

V-am pupat,
Anca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28967

Prima moderatoare care ma inteles dc pleci??????:(((((((((
 

DeletedUser26804

Profit si eu de aceast mesaj ca sa va spun ca defapt eu i-am dat afara :eek:
 

DeletedUser

Pacaleala de 1 Aprilie! :D

Sorry, azi noapte am adormit inainte de ora 00:00, cand trebuia sa anunt ca fu doar o gluma! :D
 

DeletedUser36065

pacat ca n-a tinut pacaleala:))
sa-si dea demisia carmi pentru esec
 

DeletedUser26804

Pacaleala de 1 Aprilie! :D

Sorry, azi noapte am adormit inainte de ora 00:00, cand trebuia sa anunt ca fu doar o gluma! :D

Foarte buna gluma, nici nu ne-am prins....la un moment chiar vroiam sa facem o cheta sa cumparam un buchet de flori sa te facem sa te intorci :)
 

DeletedUser26804

Normal ca imi cunosti vrajeala, ca la un moment dat ai fost si tu vrajit de mine :p:D
 

DeletedUser

Am vrut doar sa va fac sa "gustati" ziua mai bine. Incercarea moarte n-are! :D Nici nu s-a dorit o minciuna "credibila", doar o celebrare a zilei Pacaliciului.

Deci n-am scapat de tine:D

Inca nu! :D

pacat ca n-a tinut pacaleala:))
sa-si dea demisia carmi pentru esec

Asta se apropie de un non-sens :confused:

Foarte buna gluma, nici nu ne-am prins....la un moment chiar vroiam sa facem o cheta sa cumparam un buchet de flori sa te facem sa te intorci :)

Multumesc de intentie, o sa ma gandesc ca muscata din geam e de la tine :p

Normal ca imi cunosti vrajeala, ca la un moment dat ai fost si tu vrajit de mine :p:D

Acu' nu ma mai gandesc :(


Si cu asta dragi copii, gluma s-a terminat, revenim la oile noastre si inchidem topicul. Daca v-ati lasat pacaliti de cineva ieri, foarte bine! Inseamna ca nu v-ati pierdut de tot inocenta copilariei. Daca nu, poate la anu'! :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus