Poll - Cel mai antipatic moderator!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul antipatic este....


  • Total votanți
    193
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14000

Pe care din urmatorii moderatori ii aveti cel mai putin la inima?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

alizeea
Admin

Adaugă data: 13.10.2008
Locaţie: Tara lui Bibistrocel

Necitit #6 Astăzi, 23:04:16 Sus Reply With Quote
Quote:
Text original profucv Vezi discuţiile
MAREA MEA IUBIRE ... briza marii ... :p )
Saru`manaaaa
trebuia sa votez in partea cealalta .. scuza-ma ..
PS . Vipurile tot timpul sunt citate :p :))
PS 2 .. scuza-ma ca te citai :p
 

DeletedUser

Al 9 lea candidat din aceasta lista electorala a obtinut votul meu , cu toate ca eu v-as fi votat pe toti ca sa nu va uparati niciunul .
 

DeletedUser

Puski nu mai este in team, asa ca nu fi rautacios. Sondajul de opinie este facut pe membrii actuali ai teamului.

Gresit totalmente iubi : PUSKY NU MAI ESTE DAR FANTOMA LUI NU NE DA PACE SI LINISTE . De ce crezi tu ca ILIUTA nu o sa devina vegetarian niciodata? Stii tu oare cate rate a facut cu buletinul la flanco pt lazile frigorifice luate? Nu mai avea unde sa depoziteze atata carne de cuc adusa plocon de "FINII " care au primit cadoaie unice prin bora bora . Tu crezi ca vacantele alea erau moca?
 

DeletedUser

cuclici
Mi-a dat warn fara sa merit!

Poate-o mai votati careva pe Alizeea! :mad:
 

DeletedUser

Eu l-am votat pe adex, ca lamine nu a mai fost introdus in sondaj :))

Si eu m-am uitat dupa LAMINE dar l-au scos din carti in ultima clipa cred , mai mult de frica , banuiesc ca restul echipei era perfect constienta ca nu vor obtine nici macar un vot daca vor concura cu LAMINE . Pe adex l-am scapat pt moment dar il am in vedere la povestea de paste , il pun santinela ca sa nu vina bugs bunny sa ciordeasca ooolelele . Asa ca dupa ce am parcurs lista electorala de vreo 10 ori si am gandit logic , am pus stampila pe "prietena mea din orasul lu' tudor gheorghe" . Sper ca e multumita ca i-am dat votul, eu nu gandesc bine, dar gandesc logic :D
 

DeletedUser

Ramo ai sub poll in partea opusa butonului de votare ai : "Vezi rezultatele sondajului de opinii "
 

DeletedUser6843

Pe care din urmatorii moderatori ii aveti cel mai putin la inima?

Defapt trebuia spus : Care din urmatorii moderatori NU isi fac "treaba".


La inima presupun ca ii ai pe toti daca ii ai pe mess/skype si vorbesti cu ei in fiecare zi si iti impartasesti anumite chestii si incepi sa ii consideri prieteni ca tu esti "player" si ei sunt moderatori(si te-ai "udat" waaaaaa)

Si nu ii ai la inima pe cei care stiu jocu mai bine ca tine , sufera de "functia" lor :)) si te trimit "in vacanta" sau complexati(macar intr-un joc sa ti-o traga)
Mai sunt si exceptii normal , 1-2 acolo....

Este doar parerea mea....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus