Lume inchisa / taleri redusi / Dezactivare moral

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propuneri catre toti colegii din L5.

1. Lume inchisa

La vechimea serverului, numarul de jucatori activi, personal cred ca se impune ca aceasta lume sa fie inchisa/ sa se inchida.

2. Taleri redusi (Pentru informatii accesati aici http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=829252#post829252 - deci in L3 sa redus de doua ori pana acum in 1 singura luna)

Inchiderea de lume va conduce catre urmatoarea etapa ce include si reducerea de pret a talerilor, este bine stiut faptul ca jucatori activi din oricare trib au aceasta problema = lipsa nobililor, aceasta facilitate de reducere a talerilor va anima lumea/ razboaiele / cresteri de benefici ( beneficiar ) dupa contul premium substantial, acest lucru va duce intr-un final la cresterea semnificativa a jucatorilor activi.
Pana si lumea 8 ( ??? ) are poll de reducere a talerilor, aici chiar trebuie sa ne implicam masiv toti.

3. Dezactivare moral

Acest lucru efectiv va "dinamita" orice granita, va duce la disparitia conturilor inactive, a celor mici de pe granita dusmanilor si efectiv va ramane pe harta sa zicem 40 playeri, toti cu milioane de puncte, atacuri de ordinul miilor/ zecilor de mii ( vor ramane pe harta efectiv cei mai buni, aici nu mai vorbim de cei activi ci..efectiv raman cei mai buni ).

In sprijinul celor scrise mai sus, rog moderatori/ admini sa ia masurile necesare ( Poll-uri) si acest topic sa-l lase pentru ca fiecare trib, membri/ jucatori activi de pe L5 sa-si spuna parerea!!
Rog toti colegi de pe L5 sa posteze cat mai la subiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1 . nu sunt de acord cu lumea inchisa

cu 2. si 3. sunt de acord
 

DeletedUser

total de acord cu tine,iar pe L8 chiar daca nu este inchisa si este o lume mult in urma noastra s-a votat ieftinirea talerilor,noi ce avem ''paduchi'' :)
 

DeletedUser16781

Sunt total de acord cu aceste propuneri :)
Macar asa am scapa de amorteala asta de pe joc :D
 

DeletedUser

1 de acord

2 ma lasa rece
Numărul generaţiilor de nobili care mai pot fi createLimita - GN: 1040
- GN existente: 534
- GN în producere: 1
- numărul satelor cucerite: 478
Mai pot fi create: 27

3 de acord.
 

DeletedUser

Parca acum 3 luni aveam 900 de nobili disponibili, pe zi ce trece raman mai putini, asta ma face sa incep sa joc pe sittere daca tot am chef de joc.
 

DeletedUser

La toate 3 NU (nu inca)

dar as fi curios sa vad care ar fi rezultatul votului in cazul in care s-ar accepta
 

DeletedUser16415

BINENTELES CA DAAAAA la tot! si 1000 de nobili daca as avea acum as gasi ce sa fac cu ei...

PS: m-am grabit ... chiar si 2000 as gasi ce sa fac cu ei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da pentru 2 si 3, desi eu pe aici nu mai raman prea mult. Spor si bafta
 

DeletedUser

Se pare ca moderatorii,adminii au disparut dintr-o data, ''Io fi mancat pamantul?'':)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1 de acord

2 ma lasa rece
Numărul generaţiilor de nobili care mai pot fi createLimita - GN: 1040
- GN existente: 534
- GN în producere: 1
- numărul satelor cucerite: 478
Mai pot fi create: 27

3 de acord.


in primul post este specificat clar : doar playerii activi au probleme cu nobilii .. cei care o bat in cap (bat talerii am vrut sa zic) toata ziua, normal ca nu au probleme..ce sa atace ei,stau si bat taleri..
 

DeletedUser22814

a zis carmi ceva pe forumul principal in legatura cu ieftinirea talerilor, uitati-va acolo.

aliat, eu stiu ca pe L3 nu s-a redus pretul lor de doua ori intr-o singura luna. :)
 

DeletedUser5809

a zis carmi ceva pe forumul principal in legatura cu ieftinirea talerilor, uitati-va acolo.

aliat, eu stiu ca pe L3 nu s-a redus pretul lor de doua ori intr-o singura luna. :)

Exact, asta cautam si eu acum.:D

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=839844&postcount=31

Din pacate v-a trebui sa inchid topicul. V-a trebui sa asteptam sa vedem daca l5 intra in categoria pentru redcerea talerilor. Cat despre moral, se pare ca nu se poate, am impresia ca si la fel, cu inchiderea lumii.

Daca vreti sa stiti care sunt conditiile si cand se v-a incadra pentru inchiderea si reducerea moralului va rog sa intrebati la suport.
Mersi mult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus