Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Nu Gaby,imi pun un post it sa-mi aminteasca sa nu mai postez niciodata cand nu ma pot detasa!

Asa ca ne "revedem" mai tarziu probabil.

O zi buna tuturor!
 

DeletedUser

Nu Gaby,imi pun un post it sa-mi aminteasca sa nu mai postez niciodata cand nu ma pot detasa!

Asa ca ne "revedem" mai tarziu probabil.

O zi buna tuturor!

Ramooo....nu fi suparici,da-le un ragaz sa citeasca toti interviurile si o sa vezi ca vor aparea si comentariile.


 

DeletedUser39592

de ce gust amar?

Este firesc ca, in momentul in care faci un efort sa realizezi ceva util, sa astepti si reactii. Nu neaparat reactii pozitive pentru ca si un feedback negativ iti poate fi folositor daca stii ca poti invata ceva din el. Lipsa de reactii denota (de obicei) nepasare fata de actiunea/activitatea realizata si fata de efortul depus.

Multi insa, sigur citesc posturle/interviurile dar nu posteaza parerile, doar le emit. Ma numar printre ei, recunosc asta, cu toate ca le-am gasit foarte utile din mai multe puncte de vedere. Am gresit, insa, negandindu-ma ca ar trebui (poate - avand in vedere ca sunt mititica si noua pe aici) sa imi si expun parerea.

So, Ramo, cu "mea culpa" in gand si intentii, iti spun ca pentru un nou-sosit in ale triburilor, interviurile cu jucatorii "grei" ai lumii sunt ocazii de acunoaste oamenii din spatele id-urilor/nick-urilor, intentiile, un strop din strategia lor si (daca stii un pic de psihologie) un strop din personalitatea lor- lucruri pe care altfel nu le-ar putea afla.

Apreciez efortul depus de tine, consider ca nu a fost depus in van si sper sa iti tina Dumnezeu obiceiul si sa mai faci si alte interviuri.
Spor si "Zambeste, doar te joci!";)
 

DeletedUser39592

Vad ca s-a lasat linistea.:) Este normal, aveti cu ce va ocupa timpul, nu asteptati sa se adune resursele, ca altii..:-"..:))
Va doresc o zi minunata si un sfarsit de saptamana cu soare si iarba verde!
B'bye!:)
 

DeletedUser

Gata?s-a facut liniste?
Aaaaa stiu,sunteti toti la pranz :D
Pofta buna sa aveti.
 

DeletedUser

Miha,te rog sa nu mai folosesti culoarea mov pt postari,este culoarea pe care o folosesc eu pt postarile oficiale.(ti-o fi sugerat cineva sa o folosesti?) Multumesc.
 

DeletedUser

Oare de ce [player]mihaita68[/player] a fost retrogradat in garnitura auxiliara numita [ally]mast3r[/ally]? Sa fie oare din considerente pur statistice?!? Asta asa ca sa ma plagieze pe mine intr-o oarecare masura!! Le-as comunica celor din master sa fie si ei mai originali!

In alta ordine de idei tin sa apreciez postarile frumoase si pline de farmec ale colegei amanra..poate ne aduce mai des astfel de povesti...o pot sporiza eu cu cp , iar de invitatie oricand doreste ii fac eu una in =GTC=-in momentul acesta are deja o invitatie in academie...
 
Sus