Anunt circ vs legio

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes: Legio
Side 2:
Tribes: CIRC

Timeframe: 14/11/2010 00:00:00la26/12/2010 10:18:35

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,397
Tabăra 2: 6,300
Diferență: 4,903

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 1,250
Diferență: 1,220

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,010,326
Tabăra 2: 67,983,028
Diferență: 52,972,702

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 322,917
Tabăra 2: 13,763,008
Diferență: 13,440,091

chart
 

DeletedUser12846

Side 1:
Tribes: Legio
Side 2:
Tribes: UNITED

Timeframe: 16/11/2010 00:00:00la24/02/2011 17:19:53

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,107
Tabăra 2: 7,680
Diferență: 3,573

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 1,850
Diferență: 1,638

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,272,743
Tabăra 2: 81,848,351
Diferență: 36,575,608

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,232,071
Tabăra 2: 18,895,791
Diferență: 16,663,720

chart


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Side 1:
Tribes: Legio
Side 2:
Tribes: CIRC

Timeframe: 16/11/2010 00:00:00la24/02/2011 17:19:53

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,107
Tabăra 2: 16,635
Diferență: 12,528

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 3,112
Diferență: 3,062

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,272,743
Tabăra 2: 178,860,142
Diferență: 133,587,399

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 536,003
Tabăra 2: 33,504,192
Diferență: 32,968,189

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34253

Iar ati uitat sa faceti vreun anunt? E adevarat ce scriu eu mai jos?

Trib astăzi la ora 10:06
Tribul CIRC a declarat război tribului NIPPON!

Nume război: vin peste tine pufarine

Declaraţie:



» Arată statistica războiului
 

DeletedUser8678

pai ce te miri?
Oamenii in general nu se pot dezvata de obisnuinta!!!
 

DeletedUser8678

nu am facut schimbari cu RY decat in masura in care satele LOR erau in zona buna pentru mine ... apoi, deh, a trebuit sa le dau ceva la schimb, nu?
ia uita-te pe harta inainte sa te dai zmeu-razboinic ... si ai sa vezi unde am luat eu sate de la inactivii lor ... care INACTIVI asa au vrut ei sa-mi lase mie satele deoarece eram fosti colegi din NIPPON ... deci daca ai ceva cearta-te cu ei, bre!!!
 

DeletedUser1136

nu am facut schimbari cu RY decat in masura in care satele LOR erau in zona buna pentru mine ... apoi, deh, a trebuit sa le dau ceva la schimb, nu?
ia uita-te pe harta inainte sa te dai zmeu-razboinic ... si ai sa vezi unde am luat eu sate de la inactivii lor ... care INACTIVI asa au vrut ei sa-mi lase mie satele deoarece eram fosti colegi din NIPPON ... deci daca ai ceva cearta-te cu ei, bre!!!

tu ai luat sate in k48 mai este parmafm care a facut schimb de sate,voi luati sate in granita cu noi si cedati sate in zona lor! Nu ma cert cu nimeni doar i-ti spun ca de acum i-ti va fi greu:)

PS:Stii acest lucru de data trecuta cand doreai sa dai delete:) nu stiu cum de te-a iertat baghera atunci a facut mare prostie:)
 

DeletedUser8678

eu am luat sate in k48 de la parma, e foarte simplu de vazut asta ... in rest hai sa-ti spun eu, era unul meclipse care mi-a dat niste sate ... in rest nu stiu despre ce vorbesti, eu nu am vrut sa dau delete data trecuta, eram doar foarte deceptionat de aia care nu au trimis sprijin ...
 

DeletedUser2154

eu am luat sate in k48 de la parma, e foarte simplu de vazut asta ... in rest hai sa-ti spun eu, era unul meclipse care mi-a dat niste sate ... in rest nu stiu despre ce vorbesti, eu nu am vrut sa dau delete data trecuta, eram doar foarte deceptionat de aia care nu au trimis sprijin ...

si satele care le-ai dat lu comyro de pe sitter?!prietene nu o mai da cotita...ti-o meriti!ai dat sate langa noi in granita!
 

DeletedUser34253

Voi vorbiti de coloana vertebrala? O au aceia care declara razboi cu un anumit timp inainte, nu cum faceti voi ca pe vremea turcilor si tatarilor. Oricum, se pare ca numai cu lucruri din astea veti ramane in amintirea acestei lumi.
 

DeletedUser

Voi vorbiti de coloana vertebrala? O au aceia care declara razboi cu un anumit timp inainte, nu cum faceti voi ca pe vremea turcilor si tatarilor. Oricum, se pare ca numai cu lucruri din astea veti ramane in amintirea acestei lumi.

nu mai fii copil mai...au trecut vremurile cand se anunta un razboi cu 1 saptamana inainte :D acum direct ce mai....nu mai are lumea rabdare :D
 

DeletedUser8678

si satele care le-ai dat lu comyro de pe sitter?!prietene nu o mai da cotita...ti-o meriti!ai dat sate langa noi in granita!
nu stiu despre ce sitter vorbesti, nu sunt sitter la nimeni

http://ro.twstats.com/ro1/index.php?page=player&mode=conquers&id=138015&type=&pn=-1

http://ro.twstats.com/ro1/index.php?page=player&mode=conquers&id=37024&type=&pn=-1


uitate si singur cam ce sate s-au cedat si de la cine si pt cine, si am sa te rog sa fii corect si sa ai coloana vertebrala si sa spui daca e coresc?

pai in lista ta vad ca am luat sate de la 5 jucatori:
parmafm - nippon (multe sate)
tot4ty - nippon (multe sate)
printesita85 - RY (vreo 8 sate) asta asa a vrut el sa mi le lase mie, nici macar nu sunt in zona de lupta
Meclipse -RY (vreo 5-6 sate) - prietenul meu, eu i le-am dat lui pe cand eram in RY, deci nu ti se pare normal sa le iau inapoi? erau satele mele ...
ionutz-** - RY (vreo 5-6 sate) asta mi-a vorbit urat in mesaj nu puteam sa-l las asa ... dovada ca in clipa cand a revenit l-am lasat in pace, nu am mai luat de la el

Acum sa va intreb si eu pe voi ceva ... am raport de atac pe doggermanu pe cand era in SOF, apoi a doua zi a intrat in CIRc, as putea sa va intreb si eu de ce primiti in CIRC jucatori care sunt in razboi cu noi?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

pai in lista ta vad ca am luat sate de la 5 jucatori:
parmafm - nippon (multe sate)
tot4ty - nippon (multe sate)
printesita85 - RY (vreo 8 sate) asta asa a vrut el sa mi le lase mie, nici macar nu sunt in zona de lupta
Meclipse -RY (vreo 5-6 sate) - prietenul meu, eu i le-am dat lui pe cand eram in RY, deci nu ti se pare normal sa le iau inapoi? erau satele mele ...
ionutz-** - RY (vreo 5-6 sate) asta mi-a vorbit urat in mesaj nu puteam sa-l las asa ... dovada ca in clipa cand a revenit l-am lasat in pace, nu am mai luat de la el

Acum sa va intreb si eu pe voi ceva ... am raport de atac pe doggermanu pe cand era in SOF, apoi a doua zi a intrat in CIRc, as putea sa va intreb si eu de ce primiti in CIRC jucatori care sunt in razboi cu noi?

ai avut contu parmafm pe sitter...pe doggermanu de ce...pai ataca-l daca te tin buzunarele :D
pardon satele :D
dar ca a luat japoneza sate de la parmafm se pune?
ca a luat comyro in 47 in granita cu noi se pune?
cenzurat TT


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

deci dragul meu bettel pentru simplu fapt ca esti un om care nu are curajul sa isi asume lucrurile pe care le spune si care incearca sa o dea la intors aiurea... razboiul va icnepe din data de astazi... si nu asa cum te-am anuntat eu pe tine... de ce pentru ca in toate postarile tale de pe forum ai omis sa spui si celorlalti ca tu ai fost instintat ca va fi razboi si chiar am conveint impreuna sa ne batem de pe data de 20...

ca atare uita acesta data, doar datorita faptului ca nesimtirea ta e mult mai mica decat nesimtirea mea.... pai mah ori ai curajul sa spui de la cap la coada ce si cum ori stai jos in banca ta si mai mananca 2 pufuletii....

nu mai fii copil mai...au trecut vremurile cand se anunta un razboi cu 1 saptamana inainte :D acum direct ce mai....nu mai are lumea rabdare :D

exista cumva vreo problema din partea ta cu modul in care tribul CIRC declara sau nu declara razboi? avem cumva vreo obligatie stimate domn sa argumentam in fata dumitale de ce facem noi asa sau cum ca nu inteleg? observ ca de la o vreme te bagi cam mult in seama legat de tribul circ... s-ar putea sa te bagam si noi in seama mai curand decat iti poti imagina...

asa ca te rog eu mai bine comenteaza deciziile tribului din care face parte domnia ta si lasa-ne pe noi pace sa ne vedem de ale noastre ok?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

deci dragul meu bettel pentru simplu fapt ca esti un om care nu are curajul sa isi asume lucrurile pe care le spune si care incearca sa o dea la intors aiurea... razboiul va icnepe din data de astazi... si nu asa cum te-am anuntat eu pe tine... de ce pentru ca in toate postarile tale de pe forum ai omis sa spui si celorlalti ca tu ai fost instintat ca va fi razboi si chiar am conveint impreuna sa ne batem de pe data de 20...

ca atare uita acesta data, doar datorita faptului ca nesimtirea ta e mult mai mica decat nesimtirea mea.... pai mah ori ai curajul sa spui de la cap la coada ce si cum ori stai jos in banca ta si mai mananca 2 pufuletii....

de fapt tu oricum asteptai un motiv ca sa ataci cat mai repede ... de ce trebuia sa spun tuturor ca am convenit impreuna sa ne batem de pe data de 20???

ai avut contu parmafm pe sitter...pe doggermanu de ce...pai ataca-l daca te tin buzunarele :D
pardon satele :D
dar ca a luat japoneza sate de la parmafm se pune?
ca a luat comyro in 47 in granita cu noi se pune?
cenzurat TT


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
te inseli, nu am avut contul parma pe sitter, pentru ca daca il aveam pe sitter nu puteam sa iau sate de la el ... ma, puyut, eu sa te invat aceste reguli?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

de fapt tu oricum asteptai un motiv ca sa ataci cat mai repede ... de ce trebuia sa spun tuturor ca am convenit impreuna sa ne batem de pe data de 20???



a da e frumos sa zici ca circu mi-a declarat razboi... si vor sa ma atace mimimimimimimi.... mai sus ai zis ca nu a vorbit nimeni cu tine si ca normal era sa te lase 8 zile etc etc etc.... pai e frumos?
 

DeletedUser8678

pai da, e foarte frumos ... asa mi se pare normal, sa acorzi cateva zile dupa ce faci un anunt ... dar am uitat ca voi ati uitat aceste reguli ... in fine, ce mai conteaza?
Ai uitat in septembrie 2009 cand imi spuneai ca ai examene si nu o sa fii la computer, sa nu te atac doua saptamani, asa-i?
Roata se invarteste, oricum, vom vedea ce va iesi de aici ...
 

DeletedUser3061

pai da, e foarte frumos ... asa mi se pare normal, sa acorzi cateva zile dupa ce faci un anunt ... dar am uitat ca voi ati uitat aceste reguli ... in fine, ce mai conteaza?
Ai uitat in septembrie 2009 cand imi spuneai ca ai examene si nu o sa fii la computer, sa nu te atac doua saptamani, asa-i?
Roata se invarteste, oricum, vom vedea ce va iesi de aici ...

Cenzurat TT... eu nu cred ca ti-am zis tie vreodata ca domne am examen nu ma ataca... din cate imi aduc eu aminte tu ai fost ala care a venit Cenzurat TT la mine cenzurat TT ca imi dai sate sa te las pe harta... iti mai amintesti acest lucru?

iar faptul ca Cenzurat TT spui ca noi uitam regulile de ce nu le zici si celorlalti ca am discutat cu tine in rpv si am convenit sa ne atacam dupa data de 20....

acuma ca sa vedeti si voi ceilalti ce pretentii are domnule better....



acuma legat de examene:

CIRC - Puyut în data de 13.04.2011 la ora 19:52
Citat Prelucrare Şterge
nu stii ca puyut le face si desface :D
cu exemanele cred ca cu mine ai vorbit :D:D:D

NIPPON - beatlemaniacul în data de 13.04.2011 la ora 19:57
Citat Prelucrare Şterge
cand, ma, in 2009?

CIRC - Puyut în data de 13.04.2011 la ora 19:58
Citat Prelucrare Şterge
pai in 2009 jucam in circ pe contul lui leob sau ai uitat!

NIPPON - beatlemaniacul în data de 13.04.2011 la ora 20:13
Citat Prelucrare Şterge
am uitat

eu vad ca tu esti cel care a uitat si care face niste afirmatii total gresite....

Baghera2005 în data de 13.04. la ora 15:55
deci zi mah apuc sa fac nobili in zona sau astept sa imi spui tu cand

beatlemaniacul în data de 13.04. la ora 15:57
asteapta sa-ti zic eu cand ... ti-am zis ca am examen ...

NIPPON - beatlemaniacul în data de 13.04.2011 la ora 15:26
Citat Prelucrare Şterge
Nu vreau mah nici un punct de la tine ... ce esti mama ranitilor sa ce?
Normal este ca sa declari razboi si sa astepti sa confirmam si noi, sau sa acceptam... si normal este sa dai un preaviz de 8-10 zile, sau ceva in genul asta ... insa stiu ca la CIRC nu se poarta asta, asa ca ce sa-mi mai bat gura de pomana?


cum e mah cu preavizu.... a fost sau nu a fost.... ? auzi la el domne trebuie sa confirmam si noi sau sa acceptam... asta e cea mai tare faza care am auzit-o de cand joc eu triburile.... pai si daca nu accepti razboiu cu circ crezi ca pe mine ma deranjeaza?

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus