Discutii Interviuri Ro 22

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

Trib bun = jucatori buni.

Trib prost = jucatori prosti.

De ce generalizam?:))
 

DeletedUser20120

corect...si tu ai fost intr-un trib prost pentru ca nu ai rezistat mult pe harta, deci rezolta ca esti un jucator prost...tu ai zis asta ;)
 

DeletedUser

Stelistule unde este dii?
Nu mai este, inseamna ca si tu esti un jucator prost? :D
 

DeletedUser20120

nene, cat timp am fost noi pe locul 1 ?!

si nu, nu inseamna ca sunt un jucator prost daca am ales sa merg intr-un alt trib cu cativa prieteni ;)

deci este o diferenta intre mine si el.
el nu a fost cu tribul lui niciodata pe locul 1 si nu a facut ce performante am facut eu cu dii-ul ;)
tribul dii nu a fost niciodata un trib prost.
 

DeletedUser

nene, cat timp am fost noi pe locul 1 ?!

si nu, nu inseamna ca sunt un jucator prost daca am ales sa merg intr-un alt trib cu cativa prieteni ;)

deci este o diferenta intre mine si el.
el nu a fost cu tribul lui niciodata pe locul 1 si nu a facut ce performante am facut eu cu dii-ul ;)
tribul dii nu a fost niciodata un trib prost.

stelistule ,tu n prea ai fost in top .. dar ai ajus si tu cu ajutorul lui mine ;) asa ca taci cu laudele ...
si stai relax , ca esti mai prost ca noob spart :D , si mai ai si tu grija cum vorbesti cu alti pe care nui cunosti
 

DeletedUser20120

nu am fost in top?

eu joc de cand contul avea 40k puncte si nu cred ca era in top 50...si cat timp mam jucat eu pe cont, contul a stat mai mereu in top 20, insa am inceput sa ma plictisesc..
 

DeletedUser

Interesant ...

Îmi place că vă faceţi singuri proşti nu trebe să vă mai zică altu : )))
 

DeletedUser15142

Stim ca esti cu doi clase peste...tren
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In aceasta tema nu spamam... doar ** despre interviuri ... asta in caz ca se mai posteaza ceva nou
 

DeletedUser16370

daca nu aveti cu cine face un interviu sa stiti ca ma auto-propun :p
 

DeletedUser

Buna dimineata,

Dragi prieteni va incepe o noua runda de interviuri.... postarea cam in o saptamana ...
De aceasta data va fii cu totul si cu totul alta tematica ...
Daca sunt propuneri va astept cat mai repede sa pot sa contactez si eu pe cei in cauza...

O zi minunata in continuare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus