2011 Cu bune si cu rele !

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ia-ţi tălpăşiţa şi fugi !

plictisit e mult spus, decât să fi innobilat mai bine dai ştergere : )) măcar nu te faci de rahat .
 

DeletedUser

Ce tot vorbesti nu am pierdut nici macar un sat de cand a inceput l22,daca esti activ non-stop este aproape imposibil sa fii innobilat :)
 

DeletedUser20120

asta crezi tu ;)

daca un trib organizeaza un atac pe tine de vreo 3000 atacuri, garantez eu ca pierzi multe sate ;)
 

DeletedUser34150

80% din play'eri daca văd 3000 de atacuri, închid calculatorul :)
 

DeletedUser

asta crezi tu ;)

daca un trib organizeaza un atac pe tine de vreo 3000 atacuri, garantez eu ca pierzi multe sate ;)

mai rar dar pe L1 si pe L3 s-a ajuns la acest record de atacuri....aici pe L22 cred ca nici primele 3 triburi de top nu sunt in stare sa adune 3000 de fulluri...ce draq vorbesti si tu avioane...se vede ca te-ai nascut in pampers (aici pe joc ma refer) :D

splif....eu am avut cam jumate,1.500 de atace in decurs de 1 saptamana ,nu au intrat intr-o zi e drept si tot nu mi-am inchis calculatorul,ba dimpotriva n-am pierdut nici 1 sat....pot spune ca am pierdut 1 sat la dusmani cu peste 100k trupe pe el....e drept am rupt atacul la jumatate de trib aia e sigur,dupa aceea nici n-am mai avut probleme cu ei...au vazut ca n-au cu cine :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16370

80% din play'eri daca văd 3000 de atacuri, închid calculatorul :)

Da,poate ai dreptate aici.Dar exista procentul ramas rest de 20% care la 3 k atacuri spun ca este un fleac :)
O sa se ajunga probabil la 20-30-40 k atacuri reale precum si fake in viitorul apropiat.
Este o lume pe care daca sti cum sa o gestionezi iti poate rezerva multe :)
 

DeletedUser38860

Sa incerc si eu ( chiar daca se apropie 2012 mai e putin din an si or sa se mai intample evenimente in continuare ) .

Trib de urmarit in 2011 : [H] , ARMADA , THOR
Jucator de urmarit in 2011 : Codrii , Inglorius
Ce trib va dezamagi in 2011 : SH - a dezamagit deja , lasandu`se de aceasta lume si AMIGOS
Ce jucator va dezamagi in 2011 : mine ( :p ) , corazon3
Ce Continent va avea partea de cea mai mare actiune in 2011 : k57,k56,k66,k67
Ce Continent va fi unul linistit in 2011 : cel unde se afla nucleele primele 5 triburi
 

DeletedUser39464

i-ati facut voi sa se lase buna gluma:)), nici macar 1 sat nu ati luati de la cei care s-au lasat si atat timp cat mai suntem pe harta razboiul nu e terminat:)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: [H]
Parte 2:
Triburi: ~SH~, +SH+, =SH=, -SH-, SH, .SH.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,444
Tabăra 2: 18,168
Diferență: 5,724

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126 La care se adauga cele 335 luate de la ~SH~, actualmente dizolvat.
Tabăra 2: 12
Diferență: 114

chart


Da, da, da...stiu placa : "jucam pana vara". Vi s-a oferit pacea pana in iarna si nu ati acceptat-o, parca atunci vor incepe pe o noua lume "vedetele" voastre :)).
 

DeletedUser20120

sunt sate luate de contul MINE de la triburol SH..in statistica nu scrie cine le-a curatat, daca sunteti si voi buni, faceti cum a facut eu..;)

ahhh, am uitat, voi nu sunteti la fel de buni ca mine(st3l1s7ul) ;)
 

DeletedUser

adevar graieste stelistul . cunosc harta , si stiu ca intradevar nobili lui au cucerit acele sate . Bravo stelistule
th_200709112232448921.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus