Discutii despre interviuri

DeletedUser

Toare regulile forumului raman in vigoare in acest topic. In mod special va rog sa va abtineti de la atacuri la persoana si injurii. In masura in care primesc si alte interviuri le voi posta si pe acelea!
 

DeletedUser37151

tu sigur i-ai luat interviu lui aqnana? ca ala pare magnatu :p
 

DeletedUser

da, intrebarile au fost adresate contului AQNANA. banuiesc ca raspunsurile au fost in colaborare cu magnatul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

tu sigur i-ai luat interviu lui aqnana? ca ala pare magnatu :p


Mai dar rai mai sunteti :p
Evident ca interviul apartine lui magnatu, insa Anca a fost derutata un pic, deoarece era sitter la mine.
Profit de interventie s-o rog sa faca corectura necesara.
Multumesc !
PS: invidiosilor !:D kiddin' ;)
 

DeletedUser

multumesc de precizare :) corectez. te invit deasemenea sa raspunzi si tu la intrebari :)
 

DeletedUser

e pe drum :)

LE: listei i s-a adaugat interviul cu nsc1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37151

Sa-i iei un interviu si ungurului sa-l intrebi cate interne mai ia :D Te rog.

nu raspund la provocari :p
si oricum,informatia e strict confidentiala :eek:
ps:vezi ca de 17 zile n-am mai luat interne...ceea ce e foarte grav pentru mine :D

OT(legat de interviuri,ca acu am inceput sa le citesc :p ) :

1)gaboaja : slabut interviu,prea rigid in discutie.Nu a detaliat mai deloc,raspunsuri de multe ori monosilabice...majoritatea intrebarilor au avut mai multe cuvinte decat raspunsurile. se putea ceva mai bine :p
ps:mai scade bre media aia de puncte a satelor,ca e mare rau si nu-mi place :))

2)lucica : un varzar :p

3)vino : mi-e coleg de trib,deci nu pot sa zic de rau ca se supara si ma depaseste in punctaj :))

4)divutza: putin cam nerealista(partea cu sangre rang 1 :)) ),in rest e ok interviul,chiar daca e a 2-a lume in care suntem rivali(am inteles ca si pe 17 esti in SR cu alde catalin&co :p )

5)zohar: tot zici de triburile mamute(88 si URSS) dar uite ca voi ati ajuns in momentu de fata cel mai mamut trib de pe 21(ca numar de membrii)

6)magnatu: care bre ca mereu ati avut cel putin 1 aliat sau PNA(cand a fost SMR,cand sangre,cand elv,parca si cu REV o datuseti la pace la un moment dat). in rest e ok interviul :)

7)nsc: lupta nu s-a terminat prietene...te-am lasat eu sa te departezi putin,sa ai motiv de bucurie :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35298

sincer si mie mi se par ca prea reci jucatorii intervieviati ,zici ca is fara chef
 

DeletedUser29671

Ori asta, ori sunt raspunsuri pregatite in unele cazuri, nu spontane
 

DeletedUser26763

"interviul" cu opti pe l7 m-a facut sa rad prea tare sincer ar trebui facute interviuri gen mai multe )))
 

DeletedUser

nimic interesant in interviurile acestea,insa mi-a placut ideea lu' magnatu cu plata consumatiei=)))
 

DeletedUser20252

Eu averam vreo 7 beri baute cand am dat interviul...nici acum nu stiu ce am zis.
 

DeletedUser26763

bre lucinine mai laso in colo de alcool ca nu e asa sanatos apropo tu n-ai vrea sa vezi interviuri cum au fost pe l7 facute asa la caterinca?:d
 

DeletedUser20252

Le-am vazut...unele sunt interesante...oricum sunt mai pline de viata ca aici :)
 
Sus