Anunt circ vs legio

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

da ma, stiu ca tu esti mare si tare ... dar tot nu ai raspuns la obiect, si anume cum puteam sa iau eu sate de la parma (unul l-am luat chiar ieri) daca eram sitter la el (ai spus ca motivul razboiului este pentru ca am cedat eu sate de la parma)?

daca ma inveti si pe mine cum sa stau sitter si sa iau sate in acelasi timp de la acel jucator eu promit sa cer sitter la toti jucatorii de pe harta si apoi sa le iau satele prin metoda pe care o astept de la tine

Cenzurat TT... eu nu cred ca ti-am zis tie vreodata ca domne am examen nu ma ataca... din cate imi aduc eu aminte tu ai fost ala care a venit Cenzurat TT la mine cenzurat TT ca imi dai sate sa te las pe harta... iti mai amintesti acest lucru?

iar faptul ca Cenzurat TT spui ca noi uitam regulile de ce nu le zici si celorlalti ca am discutat cu tine in rpv si am convenit sa ne atacam dupa data de 20....

mestere, nu e adevarat! Asta vara nu ti-am dat sate CA SA MA LASI PE HARTA, pentru ca aveam destule sate la vremea aia CA SA RAMAN PE HARTA, iar daca nu oricum puteam sa dau inceput nou si tot eram pe harta. De pe harta tu nu poti sa ma scoti decat daca dau eu stergere, atata timp cat voi avea cel putin un sat voi fi pe harta.
Atunci ne-am inteles sa-ti dau niste sate ca sa pot intra in NIPPON, cu care aveati PNA, atat tot ... si ti-am dat satele pe care deja ma atacasei tu, iar pe unele ma MA ATACAI TU DEJA CU NOBILII ... deci oricum erau pierdute ...
Da, am vorbit cu tine in mesaj privat si am convenit sa ne atacam dupa data de 20. Si se vede ca tu nu respecti asta. Nu am convenit sa nu cerem sprijin sau altceva, CI NUMAI SA NE ATACAM DUPA DATA DE 20. Sa nu-mi spui ca tu nu ai sprijind e la nimeni din CIRC in k48, ca nu te cred.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

mestere, nu e adevarat! Asta vara nu ti-am dat sate CA SA MA LASI PE HARTA, pentru ca aveam destule sate la vremea aia CA SA RAMAN PE HARTA, iar daca nu oricum puteam sa dau inceput nou si tot eram pe harta. De pe harta tu nu poti sa ma scoti decat daca dau eu stergere, atata timp cat voi avea cel putin un sat voi fi pe harta.
Atunci ne-am inteles sa-ti dau niste sate ca sa pot intra in NIPPON, cu care aveati PNA, atat tot ... si ti-am dat satele pe care deja ma atacasei tu, iar pe unele ma MA ATACAI TU DEJA CU NOBILII ... deci oricum erau pierdute ...
Da, am vorbit cu tine in mesaj privat si am convenit sa ne atacam dupa data de 20. Si se vede ca tu nu respecti asta. Nu am convenit sa nu cerem sprijin sau altceva, CI NUMAI SA NE ATACAM DUPA DATA DE 20. Sa nu-mi spui ca tu nu ai sprijind e la nimeni din CIRC in k48, ca nu te cred.

este strict problema ta amice daca ma crezi sau nu ma crezi....


acuma sa-i raspund si doamnei sau domnisoarei moderator.... aldana... am o rugaminte la dumneavoastra evitati va rog sa folositi amenintarile aici va rugam respectos...

si al doilea lucru v-as sugera cu amabilitatea dumneavoastra stimate doamna/domnisoara ca inainte de a va apuca sa moderati vreun forum sau ceva va rog respectos cititi in prealabil si regulamentul forumului....

as dori sa imi spuneti si mie stimate super moderatore care au fost atacurile la persoana din postul CENZURAT DE CATRE DUMNEAVOASTRA.... oare ma intreb dvs aveti voi sa amenintati?


Aveti permisiunea mea sa postati orice mesaj de la mine in care v-ati simtit amenintat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

acuma revenid la topicul nostru .... vin peste tine mah better apropo renunta te rog eu la spionajele alea ca o sa te speri... ce zici iau si eu in seara asta un sat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

hmm ce liniste este acum :))) aldana cred ca o sa te alegi cu niste bunatati in frigider cu vacanta asta :))
 

DeletedUser

deci dragul meu bettel pentru simplu fapt ca esti un om care nu are curajul sa isi asume lucrurile pe care le spune si care incearca sa o dea la intors aiurea... razboiul va icnepe din data de astazi... si nu asa cum te-am anuntat eu pe tine... de ce pentru ca in toate postarile tale de pe forum ai omis sa spui si celorlalti ca tu ai fost instintat ca va fi razboi si chiar am conveint impreuna sa ne batem de pe data de 20...

ca atare uita acesta data, doar datorita faptului ca nesimtirea ta e mult mai mica decat nesimtirea mea.... pai mah ori ai curajul sa spui de la cap la coada ce si cum ori stai jos in banca ta si mai mananca 2 pufuletii....



exista cumva vreo problema din partea ta cu modul in care tribul CIRC declara sau nu declara razboi? avem cumva vreo obligatie stimate domn sa argumentam in fata dumitale de ce facem noi asa sau cum ca nu inteleg? observ ca de la o vreme te bagi cam mult in seama legat de tribul circ... s-ar putea sa te bagam si noi in seama mai curand decat iti poti imagina...

asa ca te rog eu mai bine comenteaza deciziile tribului din care face parte domnia ta si lasa-ne pe noi pace sa ne vedem de ale noastre ok?


cred ca esti prea prins de "febra razboiului" reciteste te rog tot ce am scris eu de la cap la coada,cuvant cu cuvant si daca eu am pomenit tribul tau,sau am incercat sa fac referire la el sa sari in sus . Chiar nici prin cap nu mi-a trecut ca te duce mintea pana aici :D vorbeam la modul general,si foarte serios,nu am adus referire la Circ nicidecum.
S-apoi marite patriah adu-mi si dovezi cand spui ca m-am mai legat eu de circ...sa vad negru pe alb nu vorbe goale.....eu nici n-am amenintat , tu o faci si daca nu-ti convine ce postez eu,data viitoare abtine-te,sau pune-te la vorba cu raul82io ca si caracter va asemanati leit

o seara faina

P.S : nu ma mai prindeti curand pe extern sa nu mai aveti motive,nu ca nu le gasiti voi :) bye bye
 

DeletedUser13059

Penibilus nostrus doyarus , trebuie sa iti repet ? Parca ti-am zis odata si clar cum sta treaba
 

DeletedUser34253

este strict problema ta amice daca ma crezi sau nu ma crezi....


acuma sa-i raspund si doamnei sau domnisoarei moderator.... aldana... am o rugaminte la dumneavoastra evitati va rog sa folositi amenintarile aici va rugam respectos...

si al doilea lucru v-as sugera cu amabilitatea dumneavoastra stimate doamna/domnisoara ca inainte de a va apuca sa moderati vreun forum sau ceva va rog respectos cititi in prealabil si regulamentul forumului....

as dori sa imi spuneti si mie stimate super moderatore care au fost atacurile la persoana din postul CENZURAT DE CATRE DUMNEAVOASTRA.... oare ma intreb dvs aveti voi sa amenintati?


Aveti permisiunea mea sa postati orice mesaj de la mine in care v-ati simtit amenintat.

Nu sunt eu prea bun amic cu al meu coleg din circ, dar am o intrebare, oare daca e in vacanta mai poate posta mesajul in care se simte amenintat? Chiar eram curios sa vad amenintarea catre el, ca deobicei, el ameninta pe toata lumea. :D
 

DeletedUser8678

deci dragul meu bettel pentru simplu fapt ca esti un om care nu are curajul sa isi asume lucrurile pe care le spune si care incearca sa o dea la intors aiurea... razboiul va icnepe din data de astazi... si nu asa cum te-am anuntat eu pe tine...

... si astfel razboiul pisi-bettel a inceput ...

Parte 1:
Jucători: Baghera2005
Parte 2:
Jucători: beatlemaniacul

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 29
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145,448
Tabăra 2: 289,600
Diferență: 144,152

chart
 

DeletedUser3061

nu te bucura prea tare... stii doar ca nu e bine... te-am invatat de atatea ori...
 

DeletedUser34253

Nu a uitat sa puna nimic, a fost un raspuns clar adresat lui pisi sau puiu??????
 

DeletedUser2154

e adevarat, pentru ca pe alea le-am cedat si recunosc ca nu prea am luptat pentru ele, asa ca ar fi rusinos sa le pun la statistica ...

ai mai pierdut si fara sa cedezi...
Parte 1:
Jucători: Baghera2005
Parte 2:
Jucători: beatlemaniacul

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 40
Diferență: 75

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,096,096
Tabăra 2: 402,232
Diferență: 693,864

chart


minus 45 cedate...tot e in avantaj baghera...asa ca nu mai comenta aiurea
 

DeletedUser8678

puyutule, tu mereu ai dreptate ... uite ca sa nu mai zica patriarhul ca ma dau mare pe aici, de astazi nu mai comentez pe forumul extern. Ma retrag de aici fara sa fiu banat de doamna moderatoare aldana pentru ca nu mi se mai pare interesant sa intru pe aici. Pa.
 

DeletedUser

Puyut & baghera, ce mai faceti mai flacai mai? inca vrajiti lumea pe aici? :)

va pupa cosmaru vostru ^_^
 
Sus