Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
e simplu : cand vezi rezultatele alegerea ta apare italic.

Moderatori exceptionali au fost, in schimb, Alizeea si Lord Adex .. Ei de ce inca mai apar pe forum si nu le e rusine cu ei insisi?

ce-ti veni radule, ma flatezi. cu Alizeea sunt de acord, cred ca este cel mai bun mod ever. Eu n-am mai aparut pe forum ca-mi era rusine de ea, nu de mine, ca asculta prea usor toti papagalii debitand prostii. In fine, fuse si se duse, am revenit acum :)
 

DeletedUser

aldana 11 3,81%
cuclici 6 2,08%
Ingerasa 82 28,37%
Jackass20 42 14,53%
Lethal Touch 9 3,11%
marusk89 18 6,23%
motisor 82 28,37%
Ramoluad 39 13,49%


Nu mai suport tensiunea asta! Nu se poate termina? Voi ajunge sa solicit un psiholog daca nu chiar un psihiatru! Visez noaptea moze X vs. Y
 

DeletedUser

bravo, bre! si eu mi-am facut datoria pt tara :D ungureee, baga, bre si tu cu pixu
 

DeletedUser

aldana
cuclici
Ingerasa
Jackass20
Lethal Touch
marusk89
motisor
Ramoluad X

Eu am votat-o pe marimar.
 

DeletedUser

eu mereu pe motisor, in speranta ca nu mai e votu asa strans si castiga si ea ceva, ca merita :D
oricum... diferenta asa mica intre un mod si un super mi se pare funny, ca motisoara e si noua in team
 

DeletedUser19202

ma uitam asa si la cate clone au votat..incep sa cred ca nu prea se vrea sa fie votul relevant
 

DeletedUser

eu cred ca in functie de sondajul asta se da salariul, cum sa nu fie relevant ?

pai bre, de cand nu mai esti tu cu gabi nu isi mai fac griji de genu, ca le-au impartit pe-ale voastre intre ei. acum asta e, nu mai plange, ca poate te mai ia si pe tine cineva... alex pe west?!
 

DeletedUser19202

eu din sondajul asta am inteles un singur lucru
ca jucatorii de pe speed , aia de pe 3 si 10 si cu domnu bula au cele mai multe clone
dar eu unu stiam asta deja

eu cred ca in functie de sondajul asta se da salariul, cum sa nu fie relevant ?

asa era cand erai tu?
 

DeletedUser

il stiai si l-ai mai inteles o data? =))
on: hai motisor!!! votati motisor!!!!
sa-mi trag palme, daca iese motisor tre sa ii cer un gin pt campanie :D
 

DeletedUser

bre, stau de spam toata ziua, pe unde nimeresc... ca seara bantui prin spitale ca o am pe maica-mea pe acolo de luni... si-s cam in pom cu munca, da' n-am chef de ea, o dau dracu ca si asa am o carciuma inchisa si p-astalalata cu un picior jumate in groapa :p
intrebare on topic: cat mai tine votarea?
 

DeletedUser

bre, stau de spam toata ziua, pe unde nimeresc... ca seara bantui prin spitale ca o am pe maica-mea pe acolo de luni... si-s cam in pom cu munca, da' n-am chef de ea, o dau dracu ca si asa am o carciuma inchisa si p-astalalata cu un picior jumate in groapa :p
intrebare on topic: cat mai tine votarea?

Hai mai bine zi, intri in competitie sau nu? :D:p
 

DeletedUser

daca nu se baga nimeni pana dumica, ma bag... ca sa fiu singurul concurent si singurul descalificat :p
credeam ca zici de concursul de aici, ca vrei sa imi vezi numele in pool :D
 

DeletedUser

Apreciez gandurile bune si pe aceasta cale multumesc tuturor celor ce m-au votat .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus