Discutii interviuri

DeletedUser

oare de ce ti-ai luat master ban aliat? de corect ce-ai fost? datorita meritelor pe joc? sau cumva din cauza magariilor interminabile de pe acest joc?
cum ai iesit tu cu coada intre picioare de pe l3 si de pe l5?
hmm, aminteste-mi, eu am uitat.

doar un singur exemplu: cum ai inceput razboiul cu unique, cum te-au "scapat" adminii de vreo 5 conturi....corectu-le si razboinicu-le :)))))

p.s. salutari din magic...si de la aliati...baietii sunt alaturi de tine...trup si suflet :))))
 

DeletedUser

Daca traiti in trecut acolo veti ramane..
Trecutul meu nu il stii tu asa bine si nu ma apuc eu sa-l spun ca e "expirata" treaba, spune ceva nou si concret la prezent, iara mister oopps are el destula treaba cat sa nu il bag in seama pentru ca nu merita, nu mi-a aratat nimic in joc si la ** ne pricepem toti.
 

DeletedUser

cine vorbea de trait in trecut :))) tu care traiesti cu amintirile de pe l3...caci pe l5, dragul meu razboinic, nu ai aratat nimic.

ahh, mint, ai aratat 3 ani de neputinta cu crazy, niste fuziuni esuate cu COA si BA, un master ban cauzat de multitudinea incalcarilor regulilor, violenta fizica ca nu esti in stare de mai mult, expansiune in nord prin cumpararea conturilor crazy...am uitat ceva?
da, ai aratat totusi ceva :))) bravo, la mai mare :)))))
 

DeletedUser

Nu prea cunosti realitatea, tu stii ce vreau eu sa stii si ma bucur ca anumite mesaje au ajuns la tine si tu ai muscat momeala, tu nici nu ai idee ce s-a intamplat in trecut repet NU STII asa ca nu iti mai da cu parerea, ce neputinta cu crazy ** tu mai, ca daca imi aduc aminte stiu eu cum era cu crazy ...dar e poveste veche, e topic inchis, din respect pentru anumiti jucatori de acolo nu are rost sa spun/ vorbesc nimic.
Intreaba toti dusmani mei daca au avut ceva de invatat de la mine sau daca le-am aratat eu ceva, pana acum din ce stiu eu si pot aduce si dovezi si martori am cam dat clasa la toti dusmani sau poate vrei si tu sa devi dusman cu mine ca sa-ti demonstrez ce pot si stiu, spune-mi si ne batem 1 vs 1 ...
 

DeletedUser

le-ai aratat pe naiba...nu le-ai aratat nimic. lingusitor mic, ai uitat cand imi ziceai de crazy ca sunt dusmanii tai de moarte? cand ziceai de nelu ca este un parsiv si-un alunecos? mi-ai facut creierii tandari 2 ani de zile cu discutii despre crazy. te-am lasat mereu sa vorbesti sa va cat te duce capul. chiar credeai ca voi fi vreodata de partea ta? ca-mi voi lasa prietenii sa sustin fanteziile tale aberante pe un joc?
chiar crezi ca am trecut prin viata ca gasca prin apa incat sa ma las vrajita de ineptiile tale? :)))))

respect? tu nu ai aratat respect fata de nimeni. mi-e rusine mie de rusinea ta sa reproduc tot ce-ai spus despre dusmanii tai. si pana la urma aliat, nu crezi ca esti cam exagerat sa numesti "dusman" un simplu nick de pe un joc virtual? ce ti-a facut acel om sa-l dusmanesti asa? singura lui "greseala" a fost ca nu ti-a permis sa-i iei niste sate dupa ce ai dat mii de atacuri pe el.
pfui, mi-aduc aminte expresia folosita des de tine "dusmani de moarte"....referitor la crazy, si ma ia rasul din nou...si nu numai pe mine :))))

trezeste-te la realitate...este doar un joc.
 

DeletedUser

Inca stai foarte slab la anumite capitole, acele actiuni fac parte din asa zisa "politca si propaganda", de fapt un joc psihologic jucat pentru anumite scopuri ce au fost atinse, atata timp cat au reusit nu conteaza cum au fost facute, si mai taie ... ca nu te-am batut deloc la cap, probabil te-ai batut singura ca eu nu am facut asa ceva.
Probabil nu ai trecut prin viata ca gasca prin apa, acum depinde din ce unghi privesti lucrurile, poate alti ce se uita un film surdo-mut te pot confunda cu gasca sau cu apa, acum depinde ....
Mai dar eu cu dusmani de pe joc ma inteleg si m-am inteles foarte bine in viata reala, nu stiu de ce zici tu ca nu ma pot intelege cu ei....si apropo lasa vrajeala asta cu mii de atacuri pe crazy si nu s-au luat sate, asta ai prins-o asa de la mccon cu care mai iesi la cate o bere, dar acel player numai gura era de el, sau nu ti-a si povestit cum a fost scos din k23, la fiecare atac WANTED pe crazy sau luat sate, si 1 sa fie dar s-au luat, acum ce sa faci daca aliati tai avea grija sa mai bage si defensive ...nu-i asa ca de aia e frumos sa ai multe fete sa nu zic altfel.
Cine ar trebui sa se trezeasca esti tu ..
 

DeletedUser

fault...:D
ce clasa ai dat tu dusmanilor mai..?

Prin faptu ca ai avut si ai multiconturi?;
Prin faptu ca ai fost inchis?
prin faptu ca desenezi harti pe care doar tu le crezi izbavitoare?;
prin faptu ca platesti CP pentru toate conturile?;
prin faptu ca te milogeai de la un om la altul impreuna cu setzel?(3-SLA,wanted,unique,ykz) stii foarte bine ce spun,daca vrei detalii,le primesti;)..
prin faptu ca ai mintit jucatori din nord?(sunt destui care pot spune lucru acesta din cei ce au fost in nord si s-au lasat 'dusi de val');
prin faptu ca nu te poti controla si o iei pe ulei?
prin faptu ca injuri ceilalti jucatori,sau pui persoanele de genu feminin la cratita?(apropo cei mai buni bucatari tot barbatii is;)..)
mai vrei..?

sau:confused:
prin faptu ca esti chel si supraponderal?:)
Cei care iti cunosc adevarata fata sunt mai multi decat cei care te 'ridica in slavi'...


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile"
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai clatita, tu ai grija ce si cum faci ca si eu stiu multe despre tine, ce zici tu acolo, nimic interesant pentru mine, pentru alti poate.
 

DeletedUser

Ia baga maria ta tot ce poti, toate dumele astea expirate, orice iti trece prin cap. ce vrea muschii tai sa vad cat te duce bila, hai ca nu vreau sa fac o mie de postari si sa-mi raspunzi la fiecare sa te bagi si tu in seama pe aici, chiar ma intrebi a dat miss paun instant message sau erati in conferinta de ai aparut si tu pe aici la barfa ca o gaita curioasa, hai baga tot ce poti si iti raspund si eu pe masura dupa.
 

DeletedUser

haide aliat sa facem o retrospectiva a razboaielor tale

cu COA ai avut razboi...s-a terminat prin fuziunea cu ei...mda, "adevarata" victorie
cu BA...fuziune direct...razboi era prea mult pentru tine, deja nu prea faceai fata razboiului cu crazy
cu 3-sla, razboi...ai dat din coada imediat cand ti-am zis ca-ti negociez pacea cu dondon :)))...in 2 zile ai avut pacea.
cu unique...ti-a fost frica sa te bagi in razboi, amenintai si tot amenintai pe rainn, asa cum faci acum cu mine. pana nu m-am bagat eu nu ai avut tupeu sa dai war la unique. ti-a dat rainn si ma sunai disperat sa ma bag si eu :))) m-am bagat, nu pentru tine ci pentru interesele tribului din care fac parte. noi am aratat ceva cu unique, tu nu ai aratat nimic, pana si lotus, trib micut, a luat mai multe sate din unique decat ai luat tu.
ai lasat un trib de izbeliste din cauza magariilor tale, halal lider, halal razboinic.

ai revenit dupa un an jumate, chitit sa i-o dai lui crazy. m-ai sunat disperat sa-ti blindez contul. 4 conturi magic te-au sprijinit in lupta ta cu crazy...penibil. si faci gura pentru 100 de ferme trimise de zeus, lordu-elf si cinos lui necromana.
n-ai fost in stare sa te lupti singur cu crazy si-i spui mie ca te lupti parte in parte cu mine? am acum alaturi un prieten, fost jucator de-al tau si tocmai imi zice ca accepta provocarea ta. iesiti din trib si luptati-va 1 vs. 1...sau daca vrei ies eu si ma lupt cu tine. la ce mi-ai aratat pana acum, ma bat cu satele goale cu tine...compara numai rangul nostru la atacatori...si eu mai si conduc un trib, spre deosebire de tine care nu faci decat sa distrugi triburi.

ai tupeul sa te lauzi ca ai castigat razboiul cu crazy? ai asemenea tupeu? in veci nu ai fi castigat acel razboi. tu nu te poti compara nici cu cel mai slab membru crazy...esti praf in fata oricarui jucator crazy.


n-ai respectat niciun jucator crazy, n-ai reusit sa invingi niciun jucator crazy...minte-te singur in continuare.
 

DeletedUser

Mai clatita, tu ai grija ce si cum faci ca si eu stiu multe despre tine, ce zici tu acolo, nimic interesant pentru mine, pentru alti poate.

Ai uitat?iubesc sa readuc oamenii cu picioarele pe pamant cand se cred vegggete?

Daca citesti printre randuri la ce ai spus,iarasi te dai la fund...:))...ti-am subliniat ce ee important,important daca faci legatura intre exprimarea aceea si restu frazei....

concluzia:
Prin exprimarea pe care o faci denota faptu ca esti frustrat si deranjat cand cineva stie atatea lucruri despre tine(ce am postat mai devreme e doar inceputul,vedem pe parcurs daca trebuie sa iti reamintesc si alte lucruri),si stie cum sa te abordeze;)...

Astept desfasuratorul care are legatura cu mine..:)..
 

DeletedUser

Pavonas ... memoria ta e foarte scurta:

WANTED a avut razboi cu:

- Gloria = castigator
- NOI = castigator
- ~COA~ = eram pe plus, s-a ajuns la o intelegere ce ne-a avantajat pe toti si s-a oprit
- ~B.A~ = nu am avut niciodata razboi si nici nu cred ca se ajungea la razboi
- Cu Unique rainn21 stia de la orele 12:00 ziua ca voi incepe razboi cu el, chiar mi-a dat in trib circulara cu faza asta, un lucru ieftin dar de efect
- Cu 3-SLA conduceam razboiul si ne bateam si cu Crazy atunci si alte triburi si in fata tuturor eram pe plus, spre deosebire eu vad MAGIC cu 40% din harta si probleme grupa mare pe 1 singur k de granita, deci baga bine la cap ne bateam cu mai multe triburi inferior logistic si castigam
- 3-A odata fuzionand cu SAINTS a devenit mai periculos, contracarat prin fuziuni cu COA si BA, acolo pe granita respectiva in momentul in care s-au lasat multi de joc si conturi ingalbenite subit si fara proprietar sau sitter sau pierdut sate
- la Crazy cand a fost primul razboi eram mult pe plus, pentru ca era razboi, apoi dupa banarea mea nu are rost sa mai spun nimic.
- Impotriva Unique aveam sate multe pe plus si chiar si rainn21 si alti mi-ai dat mesaje pe messenger cu felicitari dar tu vezi numai partea ta, spre deosebire de tine noi am cucerit sate de la dusmani pe bune si multe cand ni se terminau nobili recrutam spuma de acolo, tu nu ai cum sa intelegi asta pentru ca tu faci numai recrutari ..
- nu stau sa iti justific eu tie istoria WANTED pentru ca oricum nu vei intelege nimic si oricum baga si asta bine la cap ca nu te ameninta nimeni doar ca tu o iei atac la persoana, daca tie nu iti place atunci nu mai face nici tu ce faci acum, pentru ca iti voi raspunde pe masura.
- rangul de atacator al tau, ma faci sa rad, daca ai multe sate in mijlocul tribului e normal sa faci atac, mai bine iti numar satele luate de la dusmani si cate sate ai pe granita si atunci imid au seama ce jucator esti...mai ai de invatat, de laudat te pricepi dar ...fa-o cu altii.
- am avut razboaie cu multe alte triburi si tribulete si nu cred ca am pierdut...
- ce mi-ai zis tu mai sa fac, pace cu Dondon, cred ca ai ** cu altcineva cu mine nu, eu cu dondon am stabilit ceva cu mult inainte sa ** ceva tu cu mine si era bazat pe alte lucruri, nu stiu de ce crezi ca e lumea asa disperata, eu niciodata nu te-am sunat disperat, cred ca tu iti acorzi o prea mare importanta...doar ca a fost frumos cand pe rainn21 l-ai asigurat la orele 23:30 ca nu ii dai razboi si la orele 24:00 i-ai dat....e treaba cu psihologia ce ti-am explicat-o mai devreme...deh daca nu ai nu ai de unde cere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la rugamintea unui prieten din wanted voi inceta sa-ti mai dau peste bot si sa mai am vreun dialog cu tine.
intr-adevar, pentru o capra raioasa nu merita sa sufere toata turma. nu merita wanted sa lovesc in ei doar pentru ca esti tu acolo... sa fie tras in jos un trib din cauza incompetentei unui lider.

tu vorbeste cat vrei, oameni stiu ce stiu si oricat te-ai umfla in pene si ai minti, nu te baga nimeni in seama...doar eu ce-o mai fac cand si cand in speranta ca te readuc cu picioarele pe pamant...dar mi-a murit speranta pana si mie in ceea ce te priveste.

nici nu merita sa ma agit in privinta ta, sa dau telefoane la toata lumea 5 cum faci tu, sa ma agit sa iti subminez pozitia si sa mi-o consilidez pe mea, cum faci tu, caci tu singur te vei elimina...asa cum ai facut si pe l3, asa cum ai facut acum 1 an si pe l5....lupul isi schimba blana dar naravul ba... asa ca astept din nou satele tale de barbari.
insa pana atunci, poate ai curajul sa te tii de provocarea pe care mi-ai aruncat-o si sa fim 1 vs. 1...imi spui cand esti pregatit si eu ies din magic si ne-o dam.
presupun insa ca tu singur nu vei fi in stare...din moment ce ti-au trebuit nu stiu cate conturi sa te sprijine ca sa te bati cu crazy, iti cam trebuie juma de lumea 5 sa te sustina ca sa te bati cu mine.

si cu asta am incheiat discutia cu tine...ne vedem pe harta razboinicul luminii :)))

imi cer scuze fata de wanted, nu am avut intentia sa jignesc membri acestui trib sau sa le stirbesc din merite.
recunosc ca am intrecut masura...dar sincer, nu ma pot abtine cand vad o nulitate iesind la rampa precum o mare vedeta...desigur, asta nu-mi scuza comportamentul.
 

DeletedUser14300

oare de ce ti-ai luat master ban aliat? de corect ce-ai fost? datorita meritelor pe joc? sau cumva din cauza magariilor interminabile de pe acest joc?
cum ai iesit tu cu coada intre picioare de pe l3 si de pe l5?
hmm, aminteste-mi, eu am uitat.

doar un singur exemplu: cum ai inceput razboiul cu unique, cum te-au "scapat" adminii de vreo 5 conturi....corectu-le si razboinicu-le :)))))

p.s. salutari din magic...si de la aliati...baietii sunt alaturi de tine...trup si suflet :))))



cum era aia cu 'barna' si cu 'aschia'???? ca nu-mi prea mai amintesc:D:D:D
pesemne ca, tot citindu-ti aberatiile, m-am molipsit si eu de 'banda scurta la memorie' si 'asteptat fosti iubiti de la sprit' de stau pe joc la ora asta:D:D:D
si ca sa nu mai supar zeii, am sa ma rezum doar la a-ti aminti de jocul tau curat pe care-l faceai cu pp de le luai de la florin:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

citesc si ma crucesc, parca a stat lumea in loc pe l5. aceleasi personaje aceleasi idei.

bre dar mai diversificati-va.mai bagati o statistica o faza ceva.


sau daca nu aveti ce face incepe l25 in curind si va astept acolo:p
 
Sus