Idei de resuscitare a forumului L21

Cum reinviem acest forum?

  • Un interviu cu moderatorul?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de stiri proaspete despre L21?

    Voturi: 6 15,8%
  • O rubrica de barfe despre L21?

    Voturi: 15 39,5%
  • O alta idee

    Voturi: 11 28,9%

  • Total votanți
    38
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da, stai linistita dar vigilenta :)
crimaorganizata.jpg

Ce cauta cutitul ala gri acolo? NOI nu suntem imperecheati cu albi :D
 

DeletedUser

Foarte tare sugestia!! :D:D:D:D:D N-am inteles ce va face sa credeti ca ne e frica de noi, dar banuiesc ca oricum voi afla.:rolleyes: O rugaminte am doar... atentie la limbaj... si tineti cont ca inca nu am deschis topicul de barfit... acesta este un poll de idei ;)
 

DeletedUser29671

Ma Serbane, lasa vorba si treci la notat atacuri ca ma faci de ras daca ne prinde costy vreo ferma in sat :)))
 

DeletedUser34078

O rubrica de barfe despre L21? 14 v/35 - 40,00%... astia-s barfitorii sefi? :D
Poi atunci ne tre' si paparazzi :p
Eu as propune un topic cu pronosticuri si pariuri, cum/cand se termina "razboaiele":rolleyes: ... razboaie care, de fapt nici n-au inceput, raportat la aliante si asteptari... sictir sau proasta coordonare?
 

DeletedUser26020

Toţi că vezi doamne forumu 21 e mort, că vezi doamne nimeni nu vorbeşte pe el, că câr că mâr ..
Dacă observaţi, are cele mai multe posturi de la forumul 13 încoace, şi de la forumul lumii 14 până la forumul lumii 21 cred că a trecut ceva timp, voiam să evidenţiez diferenţa mare de posturi într-un interval de timp diferit ..
E cam slabuţă activitatea, ce pot spune, eu unu nu prea am ieşit pe extern şi pe celelalte lumi, dar dacă ăsta e forum inactiv, mă întreb cum sunt celelalte forumuri unde nu sunt nici 8.000 de postări :))
 

DeletedUser35286

e normal totusi,la inceput a fost activitate mare...ca doar e speed 2. dar s-a stins,incetu cu incetu. si cu ce ne incalzeste ca la inceput a fost balamuc mare daca acu,intr-o saptamana, strangi 10-15 mesaje?
 

DeletedUser

Hai Ceaules Baules. Doriti o barfa noua? Implica o moderatoare care sigur va bana si contul asta .
 

DeletedUser

de ce esti tu rau si barfesti domnisoarele si doamnele?:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unde ai mai vazut tu proprietar de stegozaur? ;))

Se practica . In comunitatea negrilor, fiecare avem stegozaur, chiar si femeile au . Automat ca suntem proprietari legali :D Nu pot sa spun,de exemplu : ca am un stegozaur de 5 kile :D
 

DeletedUser

Corect!
De unde vine si expresia.. purtator ilegal de.. stegozaur. Nu?
 

DeletedUser

Am dat dex, am dat google... n-am gasit vreo definitie despre stegozaur, in afara de aia cu dinozaurii. Intreb si eu ca tot incultu', ce crezi tu ca inseamna stegozaur? Asta asa, sa nu mor proasta:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus