de Paste ca de Craciun?

  • Autor subiect DeletedUser3038
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ASTA O SA SCRIE UN ADMIN LA RUBRICA "ANUNTURI" (DACA O SA FIE)

rog adminii sau moderatori sa inchida topicul!
 

DeletedUser3038

dar nu ar trebui sa stim din timp? poate iau 1-2 sate pina atunci
 

DeletedUser

Eu sun contra.
inteleg ca unii nu vor avea timp, dar e mare plictiseala:)
 

DeletedUser

Adminii zic ca in acest timp ,,atacatorul face doar o plimbare in satul atacat``:D
 

DeletedUser

si catolicii au voie sa atace (hihihihihi)? Io de Pastele Catolic am primit atac!
 

DeletedUser

Mai bine fara Pace de Paste. Ar fi mai bine asa...in timp ce uni sparg oua, alti sparg ziduri, sate etc:):)
 

DeletedUser

BA NU ,gandestete ca lumea poate vrea sa sarbatoreasca nu sa stea de frica pe triburile (nu e cazul meu). SIGUR CA MIAR PLACEA SA CUCERESC UN SAT DAR NU VREAU SA STRIC ALTORA BUCURIA DE PASTE !!!
 

DeletedUser3644

BA NU ,gandestete ca lumea poate vrea sa sarbatoreasca nu sa stea de frica pe triburile (nu e cazul meu). SIGUR CA MIAR PLACEA SA CUCERESC UN SAT DAR NU VREAU SA STRIC ALTORA BUCURIA DE PASTE !!!

regele 1 are dreptate.. poate multi o sa fie plecati de sarbatori.. si de ce sa profite de asta cei care nu sunt.. mai bine adminii ar acorda o "pace de sarbatori" si sigur ca toti cei care nu vor pleca vor spune NU!! dar... trebuie sa avem drepturi egale..
 

DeletedUser

hei dar nu-i drept...daca e sarbatoare si nu esti teapa!...dar sate parasite putem cuceri?
 

DeletedUser

Scrieti fiecare numele celuilalt la IMPARTIREA LEGATURII DE INTERNET:D
 

DeletedUser

si nu e vorba ca multi o sa fie plecatisi cine mai sta acasa nu vrea sa stea non-stop pe triburile ,poate mai vrea sa sarbatoreasca sa se bucure de paste
 

DeletedUser4207

BA NU ,gandestete ca lumea poate vrea sa sarbatoreasca nu sa stea de frica pe triburile (nu e cazul meu). SIGUR CA MIAR PLACEA SA CUCERESC UN SAT DAR NU VREAU SA STRIC ALTORA BUCURIA DE PASTE !!!

ai dreptate...mcar din Vinerea mare pana luni,marti..dupa Pasti...si ar mai fi indicat unu de 1 mai....ca unii sa se poate distra la mitittei;))
 

DeletedUser

ok io-s catolica...la anu vreau de Pastele catolic sa nu primesc atacuri :d se poate?

Bleh, va luati laptopurile de 1 mai la mici si bere...Cine le aduce acasa murdare de grasime si cu tastatura intr-o baie de bere, stim ca a stat pe triburile :D
 

DeletedUser5981

ok io-s catolica...la anu vreau de Pastele catolic sa nu primesc atacuri :d se poate?

Bleh, va luati laptopurile de 1 mai la mici si bere...Cine le aduce acasa murdare de grasime si cu tastatura intr-o baie de bere, stim ca a stat pe triburile :D

Apai numai la Romani se poate. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus