Propunere !!!

DeletedUser

saracutul de tine.habar nu ai ce vorbesti.arunci niste vorbe fara sens.aaaa....scuza-ma....atita poti :D:D:D
 

DeletedUser

Perfect pentru lumea 5 !!!

Atenţie, în data de 6 iunie se vor închide lumile 2 şi 5 la înregistrări!


Vă doresc distracţie plăcută în continuare!

carmi


Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
Perfect !!!
Urmeaza anulare moral si ieftinire taleri !!!
Felicitari tuturor colegilor activi implicati ... urmeaza un mic macel asupra tuturor conturilor mici si disparitia multi-accounturilor !!!
 

DeletedUser

dar cam in cat timp se va intimpla asta? mie mi-ar conveni sa dispara moralul primul:)
 

DeletedUser

Exemplu:

carmi
Community Manager



Adaugă data: 16.04.2007
#1 02.12.2010, 10:08:13 Sus
Dragi jucători,

În urma sondajului de opinii de pe lumea 1, vom dezactiva moralul pe această lume, luni, 6 decembrie 2010!

Vă doresc distracţie plăcută în continuare!

carmi


Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
__________________
Pentru întrebări, reclamaţii şi suport, vă rog să utilizaţi sistemul de tickete

carmi
Community Manager



Adaugă data: 16.04.2007
#2 06.12.2010, 10:18:31 Sus
Am dezactivat acum moralul pe lumea 1!

Mult succes în joc!

carmi
__________________
Pentru întrebări, reclamaţii şi suport, vă rog să utilizaţi sistemul de tickete

Va fi un sondaj de opinie, apoi in cateva zile va fi initiat, atunci cand va fi sondajul trebuie sa fim atenti si sa ne implicam, estimez sa fie in maxim 1 luna de la inchidere dar poate fi si mai devreme.
 

DeletedUser22814

stii ce ma enerveaza pe mine? faptul ca pe alte lumi s-au putut face aceste modificari si fara ca acestea sa fie inchise. de cand tot incercam, intrebam in stanga si-n dreapta, nu s-a facut nimic. acum ni se arunca un os ca sa tacem? :)))

oare am voie sa spun ce poate face cu el? :rolleyes:

dar cam in cat timp se va intimpla asta? mie mi-ar conveni sa dispara moralul primul:)

cand o sa se agite lumea iar, atunci mai primim un os. :D
 

DeletedUser

eu m-am agitat la greu pe aici si mi-au mutat topicul undeva ascuns :)
 

DeletedUser28354

am pus si eu pe lumea 2 de de o luna facuta treaba asta !!!

Taleri

Necesitate Bate
14.000 15.000 12.500 » Bate taleri
 

DeletedUser

SERVUS,

Parerea mea este ca pasul cel mai important s-a facut, anume inchiderea lumii 5 de la inscriere.
Logic dupa acest pas urmeaza celelalte, fiecare actiune au anumite pre-rechizite, ca sa ai succes sa se indeplineasca cat mai multe sunt 2 conditii mari si late..:)

1. numar foarte mic de playeri activi
2. cat mai putine triburi pe harta si daca se poate sa fie unul majoritar, atunci ai o baza si catre inchiderea L5

P.S. Eu doresc disparitia conturilor mici, pentru ca pur si simplu vreau sa ma bat de la egal la egal cu alte conturi mari si daca se poate sa fie 50 conturi mari pe L5 si atunci cand organizezi un atac sa cuceresti un K intreg...daca se poate :D
O zi buna!
 

DeletedUser

si eu sunt de acord cu tine aliat,mai bine mai putini si activi decit ptutini cu multe conturi
 

DeletedUser

ca bine spui...:D..incep sa dispara conturi pe la voi..

pardon..:D..is eu cla71ta...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Newage
Parte 2:
Triburi: 3-SLA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,936
Tabăra 2: 1,841
Diferență: 2,095

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,334,342
Tabăra 2: 18,692,608
Diferență: 21,641,734

chart



deocamdata ciocu' mic si joc de glezne vitejilor
 

DeletedUser

La gabytzuc se pare ca ai fost fara coloana ;) Stai jos

fratemiu lasa-l ba in pace...am fost eu naiv ca nu m-am asteptat sa fie zdreamta pana la capat...i-a mers de 2 ori; o sa dea stergere si o sa creada ca s-a retras in glorie...el, mucea, canibalu care insfarsit a facut rost de parola lui bobo....etc...spre deosebire de voi, noua cand ne-a mers prost am ramas impreuna...
 
Sus