Razboi R.S vs Head

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40047

in general ma refer ca mod e un carnat, nu ma refere-am la mezelul respectiv, ci la alecva :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Da, corect =))

Requiem, noi punem carnatii pe gratar, voi puneti statistici pe forum. Eu la asta ma refeream :)
 

DeletedUser40047

macar avem cu ce ne lauda

am mai auzit o scuza la fel de penibila si pe l19, dar numai stiu de la cine :confused: rotits in orice caz, semanati cam mult ei, probabil veti avea aceeasi soarta daca ar fi sa dau un pronostic

si stai linistit ca prin r.s sunt oameni destul de bine realizati profesional, nu suntem gunoieri, muncitori al pompe funebre, carausi sau alte meserii onorabile cum practica unii din "prieteni" nostri de pe l24 :))
 

DeletedUser30374

Parte 1:
Triburi: T.L.S.
Parte 2:
Triburi: HEAD

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 3
Diferență: 2

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,278
Tabăra 2: 18,823
Diferență: 16,455

Mda ai dreptate sunt varza...


Ar trebui sa-ti dau paste cu niste circulare si niste conversatii de e forumul lor, sa te convingi singur. Si ce sa-ti spun ... 5-3 raportul satelor .. PFFF conduc detasat..... :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
macar avem cu ce ne lauda

am mai auzit o scuza la fel de penibila si pe l19, dar numai stiu de la cine :confused: rotits in orice caz, semanati cam mult ei, probabil veti avea aceeasi soarta daca ar fi sa dau un pronostic

si stai linistit ca prin r.s sunt oameni destul de bine realizati profesional, nu suntem gunoieri, muncitori al pompe funebre, carausi sau alte meserii onorabile cum practica unii din "prieteni" nostri de pe l24 :))

Stau sa ma intreb pana unde o sa mergi cu jignirile ... stimabile, cand o sa inveti sa-ti respecti colegii si adversarii deopotriva ti-as da voie sa afisezi aici ... pana una alta nu amesteca viata reala cu jocul, eu iti explicam ce se intampla cu mezelurile respective nu faceam referire ca sunteti no-liferi sau ceva. Pana la urma ce mare branza ati facut ? V-ati tras academie sa aveti ce inobila, fuziuni de nu mai stiti de voi, aliante fara nici o noima si acum vii si ne tii lectii de viata pe aici ? Scrie omule pe forumul tau ca si asa aveti dezbateri de stie tot serverul si lasa-ne pe noi noobii sa ne distram pe seama voastra.
 

DeletedUser40047

dupa ce dai de inteles ca cei din r.s ar fi praf ca oameni ca tot si singura noastra activitate e acest joc si ca voi sunteti mari multi miliardari, te rog frumos nu ma acuza pe mine ca v-am raspuns cu aceeasi moneda, cat despre probleme interne, ce sa zic momentan ne descurcam :)
 

DeletedUser523

Ar trebui sa-ti dau paste cu niste circulare si niste conversatii de e forumul lor, sa te convingi singur. Si ce sa-ti spun ... 5-3 raportul satelor .. PFFF conduc detasat..... :)

pai am zis si eu ca sunt varza doar...e clar ca nu conteaza in razboiul dintre r.s si head...
 

DeletedUser17004

Parte 1:
Triburi: T.L.S.
Parte 2:
Triburi: HEAD

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 3
Diferență: 2

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,278
Tabăra 2: 18,823
Diferență: 16,455

Mda ai dreptate sunt varza...


Daca vrei pot lua cateva sate de pe sitter ca sa schimbam statistica, de vreme ce conteaza asa de mult. :eek: Deocamdata lucrurile o iau in alta parte asa ca...
 

DeletedUser40209

ar fi bine sa aratati ce puteti de cat sa comentati...ma plictisesc comentariile voastre..ca sunt varza, sau nu stiu ce..ati luat niste sate de la inactivi si va dati mari jucatori de triburile...HEAD Inamici învinşi: 9.230.276 si TLS Inamici învinşi:13.562.645 si suntem mai mici ca voi :))
 

DeletedUser17004

ar fi bine sa aratati ce puteti de cat sa comentati...ma plictisesc comentariile voastre..ca sunt varza, sau nu stiu ce..ati luat niste sate de la inactivi si va dati mari jucatori de triburile...HEAD Inamici învinşi: 9.230.276 si TLS Inamici învinşi:13.562.645 si suntem mai mici ca voi :))

Domnule cnyk, pazea ca vin :) nu din Head, ca de acum pot sa zic si oficial...baietii joaca pe 25 cu persoane care nu mi-au placut asa ca proiectul HEAD s-a sfarsit, eu plec :)
Dar vin :) sa te invat eu pe matale sa compari inamicii invinsi ai unui trib format de 2 sapamani cu cei ai unuia de la inceputul lumii. Aduna inamicii invinsi din ARMS cu HEAD si compara cu TLS sa vedem ce iese.
Ai noroc ca plec, ca ti-as mai recruta jumate de trib.

Du-te si invata oamenii sa construiasca BISERICI pe satele de granita, cum se invata in circularele de la tine din trib.

Iti promit si tie si altora ca n-am sa mai tac la replici de astea. V-ati invatat prea bine sa va spargeti in figuri pe extern si sa nu va zica nimeni nimic, mamaligi tribale ce sunteti.

Spor la joc si mai radeti in gainile mele!
 

DeletedUser30374

Observ ostilitate in vocea ta syryus , de ce nu lasi baiatu` sa-si faca damblaua si sa sufere pe extern?:)) Daca oamenii vor sa aiba religia 5 ai ceva impotriva cu ei?:eek: Si da, HEAD, o sa dispara cat de curand pentru ca cei care tineam tribul, ne lasam, si ne concentram pe L25 :p

Mult succes cu TeLeSe !
 

DeletedUser40209

:)...mai recrutam....cei ai recrutat ma...pe acei care iar striga dupa invitatii inapoi, te crezi ca ai invitat mari jucatori...fa treba pe o lume si apoi mutate pe alta, nu dupa ce vezi ca nu-ti merge incepi sa te dai pe 25...si ce a facut ARMS...tot nimic si ce face si HEAD...stau pe numai recrutari de copii...:)
 

DeletedUser17004

:)...mai recrutam....cei ai recrutat ma...pe acei care iar striga dupa invitatii inapoi, te crezi ca ai invitat mari jucatori...fa treba pe o lume si apoi mutate pe alta, nu dupa ce vezi ca nu-ti merge incepi sa te dai pe 25...si ce a facut ARMS...tot nimic si ce face si HEAD...stau pe numai recrutari de copii...:)

Nu scumpa mea ferma ambulanta, nu merg pe 25, stau aici si te astept dragule. :eek: Stii macar ce jucatori ai avut in trib iubitule? Nici nu te-ai obosit sa stii cine joaca pe conturi...dupa cum nici acum nu ai habar cine a ramas pe acolo.
 

DeletedUser

syryus asta e plin de secrete dar ce sa stiti voi noobilor :D

niciodata nu o sa stiti cine e in spatele conturilor :)))

nici eu nu stiu, dar stiu ca baby mereu a fost plin de surprize =))
 

DeletedUser40209

poate ca sunt noob pe langa alti jucatori, acei nici nu se dau ca sunt mari jucatori cum o fac noobiii adevarati...syryus daca stiai ce jucatori ai nu-mi furnizau informatiile de la tine din trb :)
 

DeletedUser17004

poate ca sunt noob pe langa alti jucatori, acei nici nu se dau ca sunt mari jucatori cum o fac noobiii adevarati...syryus daca stiai ce jucatori ai nu-mi furnizau informatiile de la tine din trb :)

Poate nu mi-a pasat de voi, tocmai am zis ca sunteti varza, de ce m-ar interesa sa nu se scurga informatii la voi?

Oricum, te pupa H@lo aliatule :*

Roaga-te sa ramai acolo albastru ca viiin :) tocmai s-a oferit un fost jucator al tau sa imi cedeze satele, la 49 de ore cu nobilul, dar vin dragule, de cum termin cu zona mea. Asteapta-ma :p
 

DeletedUser523

de ce nu faceti tema speciala pt head vs tls ? :D vad ca ar fi mult mai animata decat cea de aici...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus