Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Referitor la aceasta mutare, am o intrebare care vine de la un alt jucator L1, care nu doreste sa isi spuna numele. citez intrebarea: "Acum 2 ani a reusit marea performanta de a distruge 2 triburi CD si OCD!
Ce planuri de viitor are acum cand a ajuns Intemeietor in Circ?Repeta istoria de acum 2 ani?"

Na acest jucator cred ca e cel micut

Nu ar trebui sa fie intrebat si cel micut? Joaca pe beta de la inceputul ei si domina de rupe. Chiar bun conducator de trib se ocupa de oameni (daca nu stiu ii invata), colaboreaza iar toti dusmanii tribului i-a spart rand pe rand si de obicei tinta lui erau cei de pe Locul 1. Avand in vedere ca il cunosc de 3 servere (l-am avut dusman, aliat si coleg de trib) ar trebui intrebat si el despre CD/OCD.

Tipul e super tare! N-am stiut ca a jucat si pe L1 oricum are calitati innascute de manager de trib. Pacat ca s-a lasat de beta runda trecuta ca era pe locul 1.
 

DeletedUser

Rog triburile RY si UNITED sa faca un efort si sa roage un reprezentant sa se sacrifice la un interviu :)

Consider ca oricare din top 3 membrii trib RY pot sustine cu demnitate si sinceritate un interviu.
Pe de alta parte, cred, merita un interviu Nan Marius, un om pe care viata l-a scos in calea mea, un om adevarat de la care am invatat. Chiar daca nu mai joaca, merita poate cel mai lung interviu . . .si sper sa nu va refuze.
Cu stima.
 

DeletedUser3061

Consider ca oricare din top 3 membrii trib RY pot sustine cu demnitate si sinceritate un interviu.
Pe de alta parte, cred, merita un interviu Nan Marius, un om pe care viata l-a scos in calea mea, un om adevarat de la care am invatat. Chiar daca nu mai joaca, merita poate cel mai lung interviu . . .si sper sa nu va refuze.
Cu stima.



asta ar fi chiar culmea daca si nanmarius a facut ceva pe jocu asta atunci eu sunt papa de la roma... desi nan marius imi este prieten... imi pare rau sa o spun insa pentru joc nu a facut nimica....de fapt a facut ca a bagat sofu in razboi cu circ :))) cea mai inteleapta mutare a lui ca si conducator... pacat ca pana la urma circu inca e acolo sus... in vreme ce sofu se taraseste sa continue acest joc in amintirea tribului INTRADEVAR MARE cel condus de dogg si manu....

vrei sa ** despre cineva din sof... pai propune un interviu cu manuextrem propune cu dogg...mai ai sa vii sa zici ca si nisto merita un interviu sau seby....:)))))))))


am o rugaminte la cei care fac aceste interviurii... analizati si voi cererile inainte de a lua intervirui pentru ca altfel cadeti atat voi cat si cei care dau interviuri de noobi... se poate vedea cazul myrall... in care una afirma ea si alta se intampla... pai sa ma ierte d-zeu daca si asta mai e conducatoare de trib atunci insemna ca jocu asta nu mai are nici o logica.... hauzi aici ia interviu unui conducator de trib care a ajuns pe locul doi printr-o fuziune... si nu s-a batut decat cu un singur trib... serios e ** de legio in rest pauza...

chiar mi-a placut asta cum ne povstea myrall cat de maret e tribul ei.... ia uite cat de maret este tribu ei acuma... unu din intemeietorii si-a dat delete celalalt nu mai intelege nici el nimica...


Vedeti voi aici multi dintre voi gresiti in istoria lumii unu nu au existat daca vreti decat foarte dar foarte putine triburi care si-au pastrat identitatea si care indiferent de razboiele avute a ramas acolo...in acest moment nu sunt decat 2 astfel de triburi pe L1... circ si ry... restu sunt si ei ca sa umple harta.... auzi la el nanmarius :_)))))))))))))(
 

DeletedUser5673

da cine dogg care a condus sofu airea nu stia cum se plece de acolo
dog de cand a plecat WILD4SOUL in circ a fost si el plecat acolo ramanea numa sa bage raca intre noi
 

DeletedUser3061

da cine dogg care a condus sofu airea nu stia cum se plece de acolo
dog de cand a plecat WILD4SOUL in circ a fost si el plecat acolo ramanea numa sa bage raca intre noi

bubule ti-am mai zis eu tie mai demult vorbesti mult si prost.... eu nu am fost niciodata in sof... insa cand ati fost acolo sus dog era ok? era bun conducator atunci?

hai sa incercam sa facem un pic abstractie de faptul ca dog e in circ acuma .... vrei sa zici ca dogg si cu manu nu au tinut sofu bine?... sau vrei sa imi zici ca tu impreuna cu nanmarius ati tinut sofu legat? hai mah ce dracu ... ori suntem golanii ori nu mai suntem... macar aveti si voi curaju fratilor sa recunoasteti....

acuma sa revenim la aceste interviurii dupa parerea mea repet bazandu-ma doar pe cazul myrall.... mi se pare ceva cusut cu prea multa ata alba... adica daca ati ajuns sa ziceti despre un jucator de simcity ca e super jucator de triburile sic a este si conducere perfecta atunci cred ca ar fi cazu sa nu va mai chinuitii atata si sa va dati delete la conturi....

Jucatorul myrall nu imi amintesc sa fii auzit vreodata de ea in vreo discutie interesanta de soarta lumii 1... ma oftic ca ati ajuns sa comparatii non jucatorii fara sa o jignesc pe myrall... cand aveti o gramada de jucatorii buni conducatorii buni care s-au lasat de triburile si la care nici macar nu ati incercat sa apelatii.... cred ca pentru ce au facut ei pentru lumea 1 si pentru istoria triburile.ro (pe forumul extern) merita un pic de respect si din partea voastra... A TUTUROR CHIAR SI A ADMINILOR SI A JUCATORILOR>.... imi cer scuze daca am omis pe cineva repet lista este una foarte foarte lunga

1 xena /mazare
2 uxini,
3 nanel
4 barony
5 petzy
6 entech
7 elite
8 adimutu
9 annemarie
10 rechinii,
11 manuextrem.
12 sirsoreen
13 barbaru
14 termo
15 cosminatorul
16 rest
17 stafia
18 mladie
19 blaziu
20 leob
21 timonieru
22 antanaranic
23 parmafm
si daca vreti va dau 100 de nume....

astea ar fi interviurii interesante dupa parerea mea.... fara sa jignesc pe nimeni da nu puteti sa faceti un interviu cu un jucator de SIM CITY....

myrall inamici invinsi Ca agresor - 1,28 Mio.
ca aparator 359.253........


pai sa moara gibilan pentru ce s-a luat acest interviu ? restu e no comment.... insa ii promite patriarhu colegei mele myrall ca in scurta vreme isi va imbunatatii scorul la inamicii invinsii sectiunea aparator :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand nu scriu mult. Sunt mobile acces. In alta ordine de idei, nanmarius a tinut in spate sof si l-a redresat chiar dupa retragerea temporara de pe cont. Moment in care sof a devenit un trib condus de dogg si eujen. Revin ... PS. Sa intelegem legat de myrall ca le declarati ceva cat decurand?
 

DeletedUser5673

bubule ti-am mai zis eu tie mai demult vorbesti mult si prost.... eu nu am fost niciodata in sof... insa cand ati fost acolo sus dog era ok? era bun conducator atunci?

ai fost in sof daca imi aduc aminte
oricum dogg a contribuit mult la decaderea sofului
 

DeletedUser3061

ai fost in sof daca imi aduc aminte
oricum dogg a contribuit mult la decaderea sofului

eu nu am fost niciodata in sof.... daca tu consideri intrarea mea de 5 minute in sof ca am facut parte din sof te inseli amarnic... stii foarte bine ca atuncic and am intrat in sof am intrat si am facut bascalie de voi.... atata tot...

inca o data te intreb pentru ca nu mi-ai raspuns la intrebarii... cand tribu era sus era bine cu dogg? cand era erati acolo sus pe prima treapta era un conducator bun sau nu ?


acuma domnule desolte nanmarius a tinut sofu ? SOFU A FOST TINUT DE NANMARIUS DOAR DATORITA FAPTULUI CA SE RUGA DE MUTU SID E MINE SA NU VA ATACAM SI SA NU VA DECLARAM RAZBOI... cand v-am declarat razboi... nanmarius a venit la noi si ne-a zis ca suntem bu.... ca ii declaram tocmai lui razboi ? de parca tovarasia din afara jocului avea vreo legatura cu ceea ce doream noi in joc... iar acuma RAZBOIUL INTRE SOF SI CIRC NU VENEA DACA PE VOI NU VA RODEA MANUNTA SA SPRIJINITII JUCATORII DIN RY.... va mai aduceti aminte de cate ori v-am prins cu mata in sac?

acuma legat de united... daca nu era dracu din paulesti acolo erau in razboi cu noi deja de foarte multa vreme.... acuma avnad in vedere ca la voi in trib sunt mai multe persoane care doresc un razboi cu CIRC... s-ar putea sa il obtina daca continua pe aceasta cale pe care au inceput acuma.... ati luat sate din sof... (nu am zis nimica), ati luat sate din ry iarasi am tacut.... si cate si mai cate.... iti repet daca nu era dracu din paulesti sa isi puna obrazu pentru voi erati demult in razboi cu circu....



Acuma ca sa nu inceapa razboi intre circ si united depinde doar de UNITED>... pentru noi crede-ma nu ar fi o asa de mare tragedie un razboi cu united... NU IL DORIM INSA DACA VOM FI FORTATI IL VOM ACCEPTA.... DE CE PENTRU CA NOI CIRCU NICIODATA NU NE-AM DAT LA O PARTE DIN FATA RAZBOAIELOR..... SUNTEM SINGURUL TRIB DE PE L1... care pot spune ca s-a batut cu toate triburile de pe lumea 1..... au fost momente cand ne-am batut si cu 3 triburi si cu 2 marii...si noi am rezistat .... ba din contra am evoluat... fata de tote celelalte triburi cu care noi ne-am batut.... de ce .... aici nu iti mai pot raspunde te las pe tine sau pe ceilaltii... insa nu poti sa vii si sa imi zici ca nanmarius a facut ceva marcant.... A FOST SINGURUL JUCATOR DIN CONDUCEREA UNUI TRIB CARE A CEDAT PSIHIC.... a mai fost unu da ala nu era intemeietor din ce stiu eu e vorba de elite....

asa ca te rog eu daca tot vreti sa spuneti ceva... spune-ti fratilor adevaru... cinstit si curat.... fara nici o jena ca nu va ia nimeni capu....
 

DeletedUser

O concluzie este foarte clara.
Nanmarius, Eujen nu mai joaca si stiu ei de ce. Asa "prea numitul laudat" dogg daca era asa mare tribal sofist nu era acuma in CIRC. Scuze, am uitat ca titularul nu mai e pe cont si logic de ce sa nu le dam un pic de treaba RY-istilor cu dogg. Asa ati facut si cu TAOTAO si mai urmeaza. Asteptam acele conturi sa iasa la iveala, cum au iesit de atatea randuri. SOF nu mai este SOF-ul in care am fost alaturi de Marius si Steli (usactelul). Sincer, la un moment dat te sictiresti.

Era sa uit ! Cum de toate conturile care trec in CIRC vin din SOF ? Hmmm . . .O intrebare cu raspuns de la sine. L-ati avut pe singurul dogg ca intemeietor dupa ce Eujen a iesit oficial de pe cont si juca altcineva pe cont. Mai bine delete Eujen !! Si nu ai facut-o. . . Si aici sa nu ma contrazici ca stiu toata povestea, telefonic afli mult. Eujen, cu tot respectul, ai gresit. Dar asta este. Mergem inainte.

RY face fata la orice, iti garantez.
Toate bune.

Adminii sa aleaga un interviu, le dorim bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am scris citeva cuvinte legat de baghera dar cad ca un admini nu e de acord cu cele spuse de mine si mi-a sters postul.Sa inteleg ca il cunosti mai bine pe acest personaj.....sau caracatita are tentacule mari.........
 

DeletedUser14558

Bajeti ... fiecare propune pe cine vrea !!! nu este in masura unul sau altul sa judece jucatrori cu care s-au intalnit sporadic pe harta.
nanmarius a fost un personaj important in zona lui de influenta, la fel a fost si xena, uxini, uscatelul si lista poate sa continue!
indiferent de ce ziceti voi ... ma repet ... propun un interviu cu Aryan Lord ... a condus un trib timp de peste 3 ani, desi unii (cu ochii bulbucati de ura si "atotstiutori") spun ca tribul NewAge nu este nimic! desi acolo sunt jucatori (cativa) mult mai buni decat cei cu ochii bulbucati de ura si "atotstiutori".
deci ... propun un interviu cu Aryan Lord
Multumesc
 

DeletedUser2154

Bajeti ... fiecare propune pe cine vrea !!! nu este in masura unul sau altul sa judece jucatrori cu care s-au intalnit sporadic pe harta.
nanmarius a fost un personaj important in zona lui de influenta, la fel a fost si xena, uxini, uscatelul si lista poate sa continue!
indiferent de ce ziceti voi ... ma repet ... propun un interviu cu Aryan Lord ... a condus un trib timp de peste 3 ani, desi unii (cu ochii bulbucati de ura si "atotstiutori") spun ca tribul NewAge nu este nimic! desi acolo sunt jucatori (cativa) mult mai buni decat cei cu ochii bulbucati de ura si "atotstiutori".
deci ... propun un interviu cu Aryan Lord
Multumesc

oare sunt...oare au demonstrat asta?!cand a inceput ry sa se urce un pic pe newage au cam dat inapoi...mai intai sa demonstreze pe harta si dupa lauda si interviurile :)
 

DeletedUser5673

stai linistit dogg a pus mari piedici si atuncea mai ales atuncea cand datorita lui sa racit relatia cu new age
 

DeletedUser14558

Puyut, e doar o sugestie, e ce vreau eu sa vad ... aaa... ca nu-s in asentimentul tau... e cu totul altceva ! pana la urma cred ca e ok sa vedem ce au de zis jucatorii vechi ... indiferent de calitatile lor ca jucatori!
despre urcatul celor din RY? ... este mai mult decat discutabila problema asta.
 

DeletedUser

Am scris citeva cuvinte legat de baghera dar cad ca un admini nu e de acord cu cele spuse de mine si mi-a sters postul.Sa inteleg ca il cunosti mai bine pe acest personaj.....sau caracatita are tentacule mari.........

Te rog posteaza inca odata. Astept mesajul si pe privat. Nu se poate asa de multa nesimtire.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus