Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

Puyut, e doar o sugestie, e ce vreau eu sa vad ... aaa... ca nu-s in asentimentul tau... e cu totul altceva ! pana la urma cred ca e ok sa vedem ce au de zis jucatorii vechi ... indiferent de calitatile lor ca jucatori!
despre urcatul celor din RY? ... este mai mult decat discutabila problema asta.

e ce vrei sa vezi tu...dar toti cred ca toti gandesc ca mine...vreau sa vada oameni care au facut ceva pe lumea 1...nu doar niste vorbe in vant ce mari jucatori si ce mare trib suntem noi si voi nu ati facut nimic...eu zic ca s-a urcat ry pe voi...vrei sa vezi o statistica pe perioada razboiului!?
 

DeletedUser

mai trebuie inca 10 baghere sa-l ajunga pe nanmarius sau pe uscatelul cat a fost adevaratul pe cont....!!!
 

DeletedUser2154

mai trebuie inca 10 baghere sa-l ajunga pe nanmarius sau pe uscatelul cat a fost adevaratul pe cont....!!!

ma faci sa rad...si din comic o dai in stupizenie...bai baiatule ce a facut uscatu ma...ca a stat pe primul loc din innobilari interne un an pe primul loc...si cum l-am atacat si l-am dat jos de acolo gata s-a lasat de joc...ca era in SOF si era vasalul RY astea sunt lucrurile marete pe care le-a facut uscatu...si nanmarius...v-a spun eu ce a facut el e principalul vinovat pentru care s-a distrus SOF...pentru ca in momentul cand SOF avea o pozitie buna in fata celor din H@it@ ce s-a gandit el i-a sa ma las de joc si dupa a facut fiecare ce a vrut...cand s-a intors a venit cu prea multe figuri si ifose in cap si i-a dat circ la temelie....fiind asa labil psihic a dat delete...asa ca mai lasati-ma cu ce mari jucatori sunt nanmarius si uscatu
 

DeletedUser3061

O concluzie este foarte clara.
Nanmarius, Eujen nu mai joaca si stiu ei de ce. Asa "prea numitul laudat" dogg daca era asa mare tribal sofist nu era acuma in CIRC. Scuze, am uitat ca titularul nu mai e pe cont si logic de ce sa nu le dam un pic de treaba RY-istilor cu dogg. Asa ati facut si cu TAOTAO si mai urmeaza. Asteptam acele conturi sa iasa la iveala, cum au iesit de atatea randuri. SOF nu mai este SOF-ul in care am fost alaturi de Marius si Steli (usactelul). Sincer, la un moment dat te sictiresti.

Era sa uit ! Cum de toate conturile care trec in CIRC vin din SOF ? Hmmm . . .O intrebare cu raspuns de la sine. L-ati avut pe singurul dogg ca intemeietor dupa ce Eujen a iesit oficial de pe cont si juca altcineva pe cont. Mai bine delete Eujen !! Si nu ai facut-o. . . Si aici sa nu ma contrazici ca stiu toata povestea, telefonic afli mult. Eujen, cu tot respectul, ai gresit. Dar asta este. Mergem inainte.

RY face fata la orice, iti garantez.
Toate bune.

Adminii sa aleaga un interviu, le dorim bafta.




da ia fi atent la mine cate conturi din sof au trecut in RY.... este vreunul sau nu "? eu am impresia ca sunt mult mai multe conturi intrate in ry din sof... decat din sof in circ... ce zici e ca mine sau nu ?

sa dea delete de ce ? ca voi nu sunteti in stare sa va tineti jucatorii apropiatii....? cu ce e circu de vina ca x jucator a decis sa intre la noi? ai vreo dovada concreta ca nu mai este titularul contului eujen? ai vreo dovada ca este un cont tinut in parole sau mai situ eu ce?

demonstreaza mah baiatule acest lucru e foarte foarte simplu.... vine si arata-ne si noua o SINGURA DOAVADA DACA EXISTA VREUNA .... cel care a jucat acuma un an acum 2 ani este acelasi personal care joaca si astazi pe eujen... daca tot consideri ca stii atunci de ce mama dracului vorbesti aiurea?
 

DeletedUser14558

e ce vrei sa vezi tu...dar toti cred ca toti gandesc ca mine...vreau sa vada oameni care au facut ceva pe lumea 1...nu doar niste vorbe in vant ce mari jucatori si ce mare trib suntem noi si voi nu ati facut nimic...eu zic ca s-a urcat ry pe voi...vrei sa vezi o statistica pe perioada razboiului!?

sunt ferm convins ca nu gandesc toti ca tine! dar asta e mai putin important. cat despre statistica de razboi ... este favorabila NewAge! hai sa inchidem subiectul ... nu vreau sa intru in plemica cu tine !
 

DeletedUser34253

sa dea delete de ce ? ca voi nu sunteti in stare sa va tineti jucatorii apropiatii....? cu ce e circu de vina ca x jucator a decis sa intre la noi? ai vreo dovada concreta ca nu mai este titularul contului eujen? ai vreo dovada ca este un cont tinut in parole sau mai situ eu ce?

demonstreaza mah baiatule acest lucru e foarte foarte simplu.... vine si arata-ne si noua o SINGURA DOAVADA DACA EXISTA VREUNA .... cel care a jucat acuma un an acum 2 ani este acelasi personal care joaca si astazi pe eujen... daca tot consideri ca stii atunci de ce mama dracului vorbesti aiurea?

Deci la cat de paranoic esti, tu vrei dovezi. Inseamna ca trebuia sa inregistram convorbirile telefonice avute cu cea care juca pe cont si care se lauda cum ii omoara nobilii unui alt cosmar de-al vostru, aly7, asa e?
Nu putem sa dovedim, insa este foarte clar ca numai prin astfel de smecherii puteti incerca sa castigati razboiul cu noi. :)
 

DeletedUser3061

Deci la cat de paranoic esti, tu vrei dovezi. Inseamna ca trebuia sa inregistram convorbirile telefonice avute cu cea care juca pe cont si care se lauda cum ii omoara nobilii unui alt cosmar de-al vostru, aly7, asa e?
Nu putem sa dovedim, insa este foarte clar ca numai prin astfel de smecherii puteti incerca sa castigati razboiul cu noi. :)



amice crede-ma te rog mult de tot esti inutil in jocu asta... sincer am impresia ca tu nu poti mah baiatule sa gandesti ... esti mult prea noob... cea care juca inainte cand era in ry joaca triburile si in circ... iar aly7 poate sa confirme sau nu.... daca si aly7 a ajuns sa fie un cosmar pentru L1... esti mult prea noob mah....

inca o data te intreb ca am vazut ca si in partea celalta ai evitat sa raspunzii cand vreodata se va inampla sa intrati si voi peste noi... ati facut o combinatie cu repb.... I-AM SCOS pe toti de pe sud.... ati luat sate de la dogg numai din 16 14 15 6 8 9 la tao la fel luatis ate numai din 14 24 si cateva ati luat in 45 inspre 44.... atat....


vezi ce se intampla acuma in 47.... cand pur si simplu v-am dat la temelie de-a dreptul....

tu impreuna cu toti noobi din ry nu vedeti decat miscariile pe care le facem noi... MAh da miscariile pe care le faceti voi le vedeti ? de ce nu zici da mah si noi am luat TOT REPB.... si noi am luat din sof etc etc etc.... la anig nu ati fost voi este? nu comyro nu e in ry :)))))) e in YKZ :))))))



tu nu vezi mah cat de noob poti sa fii ... vii aici si te faci singur de ras... nu te-ai saturat atat sa faca patriarhu basacalie de tine pe unde te prinde.... ti-a dat azzido la temelie de te-a ruinat... tu ala cu gura mare ca faci ca dregi ca omori tu tot.... ti-a rupt azzido dresu in nici 4 zile.... si ce-ai facut pe urma te-ai mutat la MARGINE DE HARTA :)))))))))) asta da jucator smecher rau... ce sa mai cel mai cel noob din curtea scolii
 

DeletedUser34253

Pai cum sa spun ce facem noi cand nu am nicio problema cu ceea ce face conducerea tribului meu? Normal ca spun de ceea ce faceti voi, deja esti culmea, nu vrei sa imi acuz colegii? Pentru asta esti tu in trib inamic, ca sa ne acuzi tu. :p

Cat despre azzido, jos palaria, mare jucator, mai ai pana sa ajungi la nivelul lui si nu am fost niciodata cu gura mare, cum ca rup tot, doar am jucat, atat cat mi s-a permis. Cat timp a existat moralul, nici macar azzido nu a avut ce sa imi faca, mai incerca ceva sindbad marinelul(cel mai oportunist jucator de pe L1, ia numai sate de barbari si de la inactivi :) )
 

DeletedUser3061

Pai cum sa spun ce facem noi cand nu am nicio problema cu ceea ce face conducerea tribului meu? Normal ca spun de ceea ce faceti voi, deja esti culmea, nu vrei sa imi acuz colegii? Pentru asta esti tu in trib inamic, ca sa ne acuzi tu. :p

Cat despre azzido, jos palaria, mare jucator, mai ai pana sa ajungi la nivelul lui si nu am fost niciodata cu gura mare, cum ca rup tot, doar am jucat, atat cat mi s-a permis. Cat timp a existat moralul, nici macar azzido nu a avut ce sa imi faca, mai incerca ceva sindbad marinelul(cel mai oportunist jucator de pe L1, ia numai sate de barbari si de la inactivi :) )



amice vezi tu undeva am am zis eu ca ma aflu la nivelul lui azzido? prin ceea ce spui mai sus nu faci altceva decat sa imi dai dreptate in TOTALITATE.... iti multumesc ca spui despre colegii tai mai pe blat ca sunt niste noobi... si ca toate deciziile de pana acuma au adus numai - tribului ry....

asa ca pana una alta vezi-ti tu de treaba ta mai ataca si tu nitel sa farmezi poate mai cresti si tu in numar de pct... :)))))

sau acuma te-au limitat astia din ry la un anumit nr de pct?


cat despre ce face tribu circ chiar nu este problema ta si a niciunui altmembru in afara de cei aflatii in circ...pana una alta va dam nana rau de tot in 47....
 

DeletedUser34253

Vezi ca o sa arat o statistica la topicul care trebuie, ca sa vada lumea ce bataie napraznica ne dati. :)
 

DeletedUser3061

Vezi ca o sa arat o statistica la topicul care trebuie, ca sa vada lumea ce bataie napraznica ne dati. :)

eu ti-am mai zis tie ca esti mult prea noob... ti-am aratat o statistica acum o sapt cap coada circ vs ry... circ vs restu ry versus restu.... nu ai mai raspuns daca e nevoie iti mai arat inca o data vrei ?
 

DeletedUser

Ultima mea postare.
doyaru ai dreptate . . . nanmarius si uscatelul au jucat fairplay. Fara acuze ca a stat in top, inobilari interne sau altceva.

Chiar voi CIRC-ari vorbiti, scoateti cate un cont in CIRC sa dati de lucru cui trebuie pentru a va putea inobila conturile pe care le administrati ? Voi vorbiti . . .? Mi-e jena sincer.

Coupe, roxemi, sate de barbari . . .hai puyut nu **. Toti procedeaza la fel.
Tarfalete, XLDI . . .baghera . . .
Peste tot e la fel. Asa ca . . .un comment la nivel minim.

Va doresc tuturor numai bine. Acest thread a degenerat.
Interviuri tuturor daca se poate si scapam de discutii.
 

DeletedUser2154

Ultima mea postare.
doyaru ai dreptate . . . nanmarius si uscatelul au jucat fairplay. Fara acuze ca a stat in top, inobilari interne sau altceva.

Chiar voi CIRC-ari vorbiti, scoateti cate un cont in CIRC sa dati de lucru cui trebuie pentru a va putea inobila conturile pe care le administrati ? Voi vorbiti . . .? Mi-e jena sincer.

Coupe, roxemi, sate de barbari . . .hai puyut nu **. Toti procedeaza la fel.
Tarfalete, XLDI . . .baghera . . .
Peste tot e la fel. Asa ca . . .un comment la nivel minim.

Va doresc tuturor numai bine. Acest thread a degenerat.
Interviuri tuturor daca se poate si scapam de discutii.

prietene cred ca aberezi si o iei pe aratura...ia uita-te unde am luat eu sate de la roxemi...langa voi in granita!diferenta dintre mine si uscatu este ca nu am fugit sa ma refugiez in spatele tribului...din contra...am venit in 43 nimic...am venit in 46 si 36 nimic...am venit in 37 nimic...am venit in 47 nimic...eu am venit peste voi nu am fugit cum au facut P.G. Maier si deja si japoneza a inceput sa cedeze satele din granita cu noi...e mai bine in spate la caldurica...
jucatorii care au iesit...tine minte jucatorii care au iesit si au intrat la noi nu au fost obligati cu nimic sa vina in CIRC...doar o alternativa pentru ei...o intrebare oare cand o sa incepeti sa va bateti cu noi...pana acuma doar v-am fortat sa innobilati in spate dar pe granita cand mai atacati si voi...ca deja se face anul de cand il atacati pe piovra in 36....asa ca stimate domn desolate...va dominam atat tactic cat si psihic pentru ca sunteti cu nervii la pamant!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34253

va dominam atat tactic cat si psihic pentru ca sunteti cu nervii la pamant!

Normal ca ne dominati tactic, reiese si din ce spui tu mai jos, voi da numai o parte din mesaj, te las pe tine sa ii surprinzi si pe ceilalti, carora tu le-ai spus ASTIA:

Puyut în data de 07.04. la ora 16:45
ma iti zic ca nu are...vrea sa fortam 4-5 luni pe ry...sa mai bagam cativa din mijlocul lor la noi sa-i facem sa isi topeasca nobilii...si cam in toamna cand ne asezam si noi sa ne batem cu astia!
 

DeletedUser2154

Normal ca ne dominati tactic, reiese si din ce spui tu mai jos, voi da numai o parte din mesaj, te las pe tine sa ii surprinzi si pe ceilalti, carora tu le-ai spus ASTIA:

Puyut în data de 07.04. la ora 16:45
ma iti zic ca nu are...vrea sa fortam 4-5 luni pe ry...sa mai bagam cativa din mijlocul lor la noi sa-i facem sa isi topeasca nobilii...si cam in toamna cand ne asezam si noi sa ne batem cu astia!

da tu crezi ca eu am ascuns vreodata ca vreau sa ne batem cu Ry...eu le-am spus si in fata lucrul asta...


dracu din paulesti în data de 24.05. la ora 21:53
pai pana la urma la asta vad ca se vrea sa se ajunga.
Puyut în data de 24.05. la ora 21:32
ti-am mai zis odata de ce s-a luat satul ala din 53...
tu cred ca nu intelegi un lucru...si ry si sof ne sunt dusmani...vrei sate de la ei ei nu pomeni...declara razboi ambelor triburi...daca nu...nu veni la mine cu plangeri din astea...ca daca nu iti convine ca iau satele alea in 43 peste rezervarile voastre...va schimb culorea pe harta ca sa nu mai zici ca incalc rezervari!

ca sa vezi ca eu le spun in fata!
 

DeletedUser

prietene cred ca aberezi si o iei pe aratura...ia uita-te unde am luat eu sate de la roxemi...langa voi in granita!diferenta dintre mine si uscatu este ca nu am fugit sa ma refugiez in spatele tribului...din contra...am venit in 43 nimic...am venit in 46 si 36 nimic...am venit in 37 nimic...am venit in 47 nimic...eu am venit peste voi nu am fugit cum au facut P.G. Maier si deja si japoneza a inceput sa cedeze satele din granita cu noi...e mai bine in spate la caldurica...
jucatorii care au iesit...tine minte jucatorii care au iesit si au intrat la noi nu au fost obligati cu nimic sa vina in CIRC...doar o alternativa pentru ei...o intrebare oare cand o sa incepeti sa va bateti cu noi...pana acuma doar v-am fortat sa innobilati in spate dar pe granita cand mai atacati si voi...ca deja se face anul de cand il atacati pe piovra in 36....asa ca stimate domn desolate...va dominam atat tactic cat si psihic pentru ca sunteti cu nervii la pamant!

Ai si uitat cum fugeai din trib in trib cand s-a destramat CD si OCD :)) mai Puyut mai,faci pe altii fugari cand tu esti eroul lor !!!
ti-a fost mila de trupe cand ai dat fake-urile alea pe mine? :D

P.S : asteptam cu nerabdare sa preiei tu initiativa de a face declaratia cea mare !!! :p
 

DeletedUser2154

Ai si uitat cum fugeai din trib in trib cand s-a destramat CD si OCD :)) mai Puyut mai,faci pe altii fugari cand tu esti eroul lor !!!
ti-a fost mila de trupe cand ai dat fake-urile alea pe mine? :D

P.S : asteptam cu nerabdare sa preiei tu initiativa de a face declaratia cea mare !!! :p

ma faci sa rad daca tu crezi ca eu am fugit...aveam granita doar cu DST cand eram in CD cand am intrat in SOF aveam 2 granite mult mai mari...dar am stat atata timp dusmani cu voi si sunt tot aici nu ati facut mare lucru....eee stai linistit ca va veni vreamea cand vei avea si reale...da promiti sa nu plangi da....
 

DeletedUser

astept cu nerabdare sa vad de ce esti in stare,dar ai grija sa-ti tii bine penele cand iti raspund eu...altfel...!!! :D
 

DeletedUser34253

Si ca sa fiu in continuare off-topic, ar trebui sa mai faceti o propunere(ca aceea pe care ati facut-o cu scoaterea moralului) pentru pisi, sa se scoata si bonusul de noapte sau macar anuntati-l ca inca mai exista acest bonus. :):):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus