Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

Si ca sa fiu in continuare off-topic, ar trebui sa mai faceti o propunere(ca aceea pe care ati facut-o cu scoaterea moralului) pentru pisi, sa se scoata si bonusul de noapte sau macar anuntati-l ca inca mai exista acest bonus. :):):)

pe bonus de noapte v-am luat 30 de sate :)))))) din care 26 sunt inca la mine :))))hahahahaha ti-am mai zis eu ca nu ai nici o treaba cu jocu asta.... sa iti spun de ce au fost atacurile lansate asa nu am cum ... poate dupa ce terminam actiunea voi avea indulgenta sa iti comunic.... pana atunci ciocu mic creionu in mana si incearca sa inveti de la cum ataca jucatorii din circ si de la cum joaca jucatorii din circ... astia pe care tot ii acuzati voi ca fac ca dreg... pana una alta v-au rupt dresu si unde in K47.... a zis bine elite cand a zis ca sunteti 2 triburi intr-unu singur... acuma nu mai avem nevoie de nici o dovada....
 

DeletedUser12762

UNITED e o palida copie a unui trib serios :)

Domnule Rest...auzisem ca esti baiat bun si mai serios...acum prin esirile astea pe extern si postarile astea nelalocul lor imi schimba impresia...
Nui frumos ca tu un fost intemeietor sa arunci asa cuvinte cu comparatii prostesti asupra unui trib cit de cit cu o istorie aparte...

Crezi ca tu vei fi respectat pentru asta? Eu nu cred asta si nici publicitate mare nuti faci prin asta...Invata sa respecti si munca altora nu fi individualist la mine si sa continui boala stelelor ca tot ce te inconjoara si nuti apartine este egal cu zero.
Mai mult cred eu cistigai daca nu te bagai in seama si stateai in umbra ca pina acum ceva vreme...

Bafta si fii atent la talentul pe care il ai;)
 

DeletedUser

Domnule planeta, nu am postat pentru reclama sau publicitate pentru ca nu imi trebuie asa ceva si nici nu am nevoie de asa ceva, postul meu poate fi considerat o parere personala sustinuta de mai multe intersectari pe care le-am avut cu respectivul trib, intersectari care m-au condus catre acea parere, un trib serios isi respecta angajamentele in fata aliatilor, pe vremea cand tribul meu era aliat cu UNITED nu si le-au respectat, prin urmare nu sunt un trib serios (si aici ma refer la conducere si la cativa agitatori)
 

DeletedUser12762

Domnule planeta, nu am postat pentru reclama sau publicitate pentru ca nu imi trebuie asa ceva si nici nu am nevoie de asa ceva, postul meu poate fi considerat o parere personala sustinuta de mai multe intersectari pe care le-am avut cu respectivul trib, intersectari care m-au condus catre acea parere, un trib serios isi respecta angajamentele in fata aliatilor, pe vremea cand tribul meu era aliat cu UNITED nu si le-au respectat, prin urmare nu sunt un trib serios (si aici ma refer la conducere si la cativa agitatori)

Suna altfel mesajul...cum ai spus cu o parte din conducere si cu anumite persoane...dar ku timpul sau modificat multe si in UNITED, de aceea ce a fost e trecut. insa conducerea se si mai schimba vin baieti talentati si ramin cei mai buni si mai rezistenti;)

Bafta si multumim de desfasurare;)
 

DeletedUser2154

nu stiu cine e mai fugar dintre noi 2?! dar ramane de vazut pe viitor...

vreo 25 de schimbari de trib ale tale fata de 7 ale mele arata ca dintre noi doi eu sunt cel mai fugar nu!?tinere ma faci sa rad....ti-am zis si iti repet....cand aveti sange in cojones sa va bateti cu noi...mai ales ca se mai pregateste o mare surpriza pe L1...doar priviti!
 

DeletedUser

sunt doar schimbari in interes diplomatic :D asta n-ai stiut...sunt curios sa vad surpriza de care zici,oricum nu ma surprinde nimic la cate surprize au fost si vor mai fi pe L1 ...
 

DeletedUser2154

sunt doar schimbari in interes diplomatic :D asta n-ai stiut...sunt curios sa vad surpriza de care zici,oricum nu ma surprinde nimic la cate surprize au fost si vor mai fi pe L1 ...

asa se spune acuma schimbari in interes diplomatic de a supravetui ca daca nu erai disparut de mult!
 

DeletedUser

vreo 25 de schimbari de trib ale tale fata de 7 ale mele arata ca dintre noi doi eu sunt cel mai fugar nu!?tinere ma faci sa rad....ti-am zis si iti repet....cand aveti sange in cojones sa va bateti cu noi...mai ales ca se mai pregateste o mare surpriza pe L1...doar priviti!

puyut sa nu imi spui ca facem un singur trib cu cei din ry ....dupa atata munca ....cred ca asta se mai poate numi surpriza chiar mare in rest nu prea vad care ar mai fi....dar asta ar fi o bomba...
bafta la joc....
 

DeletedUser

asa se spune acuma schimbari in interes diplomatic de a supravetui ca daca nu erai disparut de mult!

mai "baietel" ( daca tu iti permiti sa ma faci tinere,avand in vedere diferenta dintre noi 2 imi permit si eu atunci) daca tu crezi ca am fugit vreodata de razboi,atunci sa vii si cu argumente concrete nu arunca doar afirmatii false pe forum doar de dragul de a te baga in seama.
Asa ca sa stii si tu (in caz ca n-ai habar) nu am avut niciodata si nici nu voi avea "frica" de ceva sau cineva pe L1,pt mine este un joc in care castigi,dar mai si pierzi,nu e un capat de lume daca de maine n-as mai avea contul,am jucat pe L3 in primele 2 triburi ale lumii si din cauza unor probleme din RL am renuntat acolo si n-am plans si nici rau nu mi-a parut...insa in cazul tau cred ca va fi capatul lumii sa te trezesti la margine avand in vedere ca esti rupt de realitate.
Toti cei care ma cunosc pe aici stiu bine ca am luptat intotdeauna si nu m-am tarat cu coada intre picioare repede la tribul dusman de-a lungul istoriei,in schimb tu ai cam schimbat taberele fugind dintr-un trib dusman intr-altul,da ma rog aici ma poti contrazice...
chiar daca ma mai harai cu REST pe aici (de dragul vremurilor bune) :) stie bine si el ce e de stiut...si in incheiere diferenta dintre tine si multi alti jucatori ai lumii 1 este ca tie nu-ti place sa joci curat,asta denota si ce fel de om esti in RL ,daca pe un joc nu esti in stare sa ai "coloana" ma rog,n-am nimic personal cu nici un jucator,fie ca imi e coleg de trib,aliat sau dusman, insa nu-mi place mitocania si idiotenia la unii....ce sa zic,asa sunt eu,in rest toate cele bune tuturor si sanatosi sa fim.......jucati triburile, nu le traiti! e o mare diferenta :D

P.S : se poate verifica fisa personala care nu cred ca minte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

mai "baietel" ( daca tu iti permiti sa ma faci tinere,avand in vedere diferenta dintre noi 2 imi permit si eu atunci) daca tu crezi ca am fugit vreodata de razboi,atunci sa vii si cu argumente concrete nu arunca doar afirmatii false pe forum doar de dragul de a te baga in seama.
Asa ca sa stii si tu (in caz ca n-ai habar) nu am avut niciodata si nici nu voi avea "frica" de ceva sau cineva pe L1,pt mine este un joc in care castigi,dar mai si pierzi,nu e un capat de lume daca de maine n-as mai avea contul,am jucat pe L3 in primele 2 triburi ale lumii si din cauza unor probleme din RL am renuntat acolo si n-am plans si nici rau nu mi-a parut...insa in cazul tau cred ca va fi capatul lumii sa te trezesti la margine avand in vedere ca esti rupt de realitate.
Toti cei care ma cunosc pe aici stiu bine ca am luptat intotdeauna si nu m-am tarat cu coada intre picioare repede la tribul dusman de-a lungul istoriei,in schimb tu ai cam schimbat taberele fugind dintr-un trib dusman intr-altul,da ma rog aici ma poti contrazice...
chiar daca ma mai harai cu REST pe aici (de dragul vremurilor bune) :) stie bine si el ce e de stiut...si in incheiere diferenta dintre tine si multi alti jucatori ai lumii 1 este ca tie nu-ti place sa joci curat,asta denota si ce fel de om esti in RL ,daca pe un joc nu esti in stare sa ai "coloana" ma rog,n-am nimic personal cu nici un jucator,fie ca imi e coleg de trib,aliat sau dusman, insa nu-mi place mitocania si idiotenia la unii....ce sa zic,asa sunt eu,in rest toate cele bune tuturor si sanatosi sa fim.......jucati triburile, nu le traiti! e o mare diferenta :D

P.S : se poate verifica fisa personala care nu cred ca minte


erai amuzant acuma ai inceput sa ajungi in alta extrema...dar nu zic unde sa nu zici ca te jignesc...ca sa iti raspund la cat de curat joc eu si ce as face daca as pierde sate...am facut un calcul pe satele pierdute din banari...si sunt peste 1500 de sate...dar totusi sunt aici...eu joc curat dovada si ultimul meu ban luat care e acu mai bine de un an...dar nu am fost banat niciodata pe multiaccount...dar daca tu ai vreo dovada ca eu nu joc curat de ce nu o arati...decat sa vorbesti aiurea mai bine taci ca te faci de ras...voi muriti ca eu si circ joaca smechereste si niciodata nu a dat inapoi...ati incercat voi sa puneti un pic de presiune cu mici amenintari dar nu v-a mers...de ce...pentru ca CIRC in orice ora si in orice moment e pregatit sa se bata cu voi...dar sunt tare curios cat de pregatiti sunteti voi...cu asa multi jucatori care nu joaca si cu asa multi sitteri!
 

DeletedUser14558

pe cine mai intervieveaza stimata noastra moderatoare?
eu insist cu Aryan Lord :)
alte propuneri?
 

DeletedUser

Bafta tribului United in noul razboi cu CIRC.
Aviz membrilor United . . . in lumea circarilor se joaca la 2 capete. Ovidiu ne auzim in privat daca vrei, la telefon bineinteles, ca pe joc . . .nu prea. Imi zice ceva acolo pe cont ca nu inteleg :) :
Contul va fi şters
Contul va fi şters în curând. Din cauza aceasta un login este imposibil.


CIRC-arilor aveti sate de barbari de innobilat pana in 2013.
 

DeletedUser

ati incercat voi sa puneti un pic de presiune cu mici amenintari dar nu v-a mers
eu am impresia ca delirezi!!! :D
hai ca nu mai are rost discutia asta,macar de-as avea cu cine conversa...
 

DeletedUser33660

surpriza din L1 va veni peste 4 zile....pulut,stie el ceva de la prietenii lui de sus...veti avea peste 50de mii de sate de barbari...ii salut pe toti cu care am fost colegi in triburi cu istorie pe L1.....~SH~....~H@ita~.....~HD~....~RY~
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus