war MAGIC vs MoH & comp

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tot la conspiratii si intalniri tribale ati ramas :))? Vedeti ca trece viata pe langa voi........vine vara se face cald...iesiti si voi din casa lasati jocu asta fara viitor....cand o sa se termine lumea ce o sa faceti? Printr-screenuri si o sa vi le faceti tablouri prin casa? Sau o sa lasati copiilor vostrii un album cu poze de la intalniri tribale si o foaie printata cu topul clasamentului =))))).

Spor la cucerit de sate si la cumparat sau furat cat mai multe pp-premium....

Aviz amatorilor ce doresc sa castige lumea.... cand ajungi pe locu 1 e ca si cum ai fii pe locul 1000.... nu se schimba nimic..
 

DeletedUser

auzi ma dar tu ce cauti pe aici? sau esti la o terasa cu wireless si te-a obligat ospatarul sa lasi berea si sa dai o tura pe joc? :)))
 

DeletedUser14300

pavonedondon.jpg


otto...cu parere de rau dar se pare ca l-ai pierdut pe dondonel:D:D:D
 

DeletedUser14300

asta e draga...nu toti avem norocul lui pavone:D:D:D
tre sa ma multumesc si eu, cu ce am...
dar, zic ca nu-i rau nici asa...unul si bun decat multi si....degeaba:D:D:D
 

DeletedUser38328

asta e draga...nu toti avem norocul lui pavone:D:D:D
tre sa ma multumesc si eu, cu ce am...
dar, zic ca nu-i rau nici asa...unul si bun decat multi si....degeaba:D:D:D

inca mai citesti basme? sau doar te amagesti cu asta ca al doilea nu a mai venit?


Tot la conspiratii si intalniri tribale ati ramas :))? Vedeti ca trece viata pe langa voi........vine vara se face cald...iesiti si voi din casa lasati jocu asta fara viitor....cand o sa se termine lumea ce o sa faceti? Printr-screenuri si o sa vi le faceti tablouri prin casa? Sau o sa lasati copiilor vostrii un album cu poze de la intalniri tribale si o foaie printata cu topul clasamentului =))))).

Spor la cucerit de sate si la cumparat sau furat cat mai multe pp-premium....

Aviz amatorilor ce doresc sa castige lumea.... cand ajungi pe locu 1 e ca si cum ai fii pe locul 1000.... nu se schimba nimic..

tu sti de toate "frumusetile jocului", ca ai de unde ;)

vezi ca locul 1 la inobilari interne nu are acelas gust ca locul 1 la inobilari inamici ;)
 

DeletedUser14300

yap...citesc bazme...copiilor;) le-as citi si forumul dar nu vreau sa-i indobitocesc cu aberatiile tale:p
in rest ce sa-ti mai spun...nu sunt atat de proasta incat sa dau pasarea din mana pe nu stiu ce vrabioi sau cuc de pe gard:D:D:D...si nici macar pt 15 mii de euro;)
 

DeletedUser38328

cine ti-a oferit 15.000 de Euro? si pentru cati ani?

si daca in conceptia ta a sta siter inseamna sa fi amanta/iubita ; "unu si bun" stie la cati ai stat tu siter? :D
 

DeletedUser14300

;))) lasa draga ca se stiu ei aia de se vand pt 15 mii
cine vorbea de amanti sau iubiti aici?...eu una credeam ca suntem pe forumul unui joc nu la matrimoniale:D:D:D
 

DeletedUser

;))) lasa draga ca se stiu ei aia de se vand pt 15 mii
cine vorbea de amanti sau iubiti aici?...eu una credeam ca suntem pe forumul unui joc nu la matrimoniale:D:D:D

Cand nu mai are cu ce sa se laude pe harta fiind innobilata ...lasati`o si voi in pace pe forum...sa scrie sa rada sa planga :)) =)) macar atat nu fiti rai
 

DeletedUser18437

Cand nu mai are cu ce sa se laude pe harta fiind innobilata ...lasati`o si voi in pace pe forum...sa scrie sa rada sa planga :)) =)) macar atat nu fiti rai

voi doar pe harta traiti ??? nu vorbiti despre altceva doar despre harta,sate,innobilari etc...
oricat de bun ai fi intotdeauna va exista unul si mai bun decat tine.
daca sau putea face nobili nelimitati si astea ar putea calatori macar 1000-1500 Câmpuri atunci as fi curios cat timp ati ramane pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca nu sau putea face nobili nelimitate si astea ar putea calatori macar 1000-1500 Câmpuri atunci as fi curios cat timp ati ramane pe harta.

aici recunosc ca m-ai bagat in ceata :)

poti sa ne desenezi? poate asa intelegem mai bine mesajul tau :D
 

DeletedUser38328

voi doar pe harta traiti ??? nu vorbiti despre altceva doar despre harta,sate,innobilari etc...
oricat de bun ai fi intotdeauna va exista unul si mai bun decat tine.
daca sau putea face nobili nelimitati si astea ar putea calatori macar 1000-1500 Câmpuri atunci as fi curios cat timp ati ramane pe harta.

noi inca mai jucam tu?
daca ... daca ai mai fi si tu pe joc ...
 

DeletedUser18437

noi inca mai jucam tu?
daca ... daca ai mai fi si tu pe joc ...

nu mai joc pe 5 fiindca nu mai avea rost sa joc.am inceput jocul pe lumea 5 fara sa am habar ces alea unitati de atac sau unitati de aparare.am ajuns in top 15 la aparatori, la 1000sate si sunt foarte multumit !!! multi nu ajung nici la 2-3 sate pe primele lumi jucate,si am dat si de jucatori de 3-4 mil care habar nu aveau pe joc.
deci guritza mai mica te rog ;)
 

DeletedUser

voi doar pe harta traiti ??? nu vorbiti despre altceva doar despre harta,sate,innobilari etc...
oricat de bun ai fi intotdeauna va exista unul si mai bun decat tine.
daca sau putea face nobili nelimitati si astea ar putea calatori macar 1000-1500 Câmpuri atunci as fi curios cat timp ati ramane pe harta.

Pai inca sunt pe joc ce vrei sa fac? sa claxonez ca tine pe forum ca daca era daca se facea ..ca as vrea....tie greu ???
Incearca si tu ca ceilalti care au fost lasi si au dat stergere...sa nu`ti mai faci aparitia pe aici :D
 

DeletedUser18437

Pai inca sunt pe joc ce vrei sa fac? sa claxonez ca tine pe forum ca daca era daca se facea ..ca as vrea....tie greu ???
Incearca si tu ca ceilalti care au fost lasi si au dat stergere...sa nu`ti mai faci aparitia pe aici :D

voi chiar nu intelegeti nimica,si tre sa va explica omu totul pas cu pas ca sa intelegeti ceva ???
am dat stergere in momentu in care am primit invitatie in R-3-B.
iar conditiile sa intru la ei,au fost cele la care ma asteptam.le era frica de mine cu atatea sate cate aveam,si cu un nucleu de 700-800sate in k2.
"- ti se va cere sa cedezi sate tribului acum la inceput. undeva la 150; maxim 200 presupun eu; incluziv in mijlocul tau;"

aceasta discutie nusi mai are rostul,fiecare vede altfel lucrurile.
retragerea mea de pe l5 nu sar fi putut realiza mai frumos,nici daca jucam pana la sfarsitul lumii si eram in tribul castigator nar fi fost atat de glorios.
deacum incolo no sa mai raspund provocarile fara sens,daca vreti ceva sa ma cautati prin pm :)
 

DeletedUser14300

vitejii din magic iar nu mai fac fatza razboaielor asa ca au mai luat o scurta pauza:D:D:D sa speram ca nu se va prelungi pe tarmen nelimitat ca si cea cu newage-ul ca vor ajunge sa se lupte intre ei din lipsa de dusmani:D:D:D

pavone în data de 09.06. la ora 22:01
de maine dimineata de la ora 8 avem pna cu MOH pe o perioada de o luna de zile.

stiu ca pt. unii este frustranta decizia mea de aceea va stau la dispozitie cu explicatii pe pm.

multumesc
pavone
 

DeletedUser12398

hahaha exact ca de fiecare data s-a gasit cine sa comenteze
daca nu stii ce s-a hotarat intre intemeietorii familiei atunci taci si vezi-ti de contul tau
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus