Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Succes si sanatate in RL tuturor celor care au dat stergere din RY..
Nu are nimeni ce sa va reproseze. E o decizie grea pe care ati luat-o ..dar una corecta din punctul meu de vedere. Am ajuns si eu acum ceva vreme la concluzia ca delete cont e solutia cea mai buna in contextul actual al jocului...sunt o gramada de alte lucruri cu adevarat importante in RL de care trebuie toti sa ne ocupam(cei care au o viatza reala in acest sens)..pentru care trebuie sa ne dedicam timpul si energia..nici pe departe balacareala de pe acest joc.
Bafta tuturor.
 

DeletedUser2154

Succes si sanatate in RL tuturor celor care au dat stergere din RY..
Nu are nimeni ce sa va reproseze. E o decizie grea pe care ati luat-o ..dar una corecta din punctul meu de vedere. Am ajuns si eu acum ceva vreme la concluzia ca delete cont e solutia cea mai buna in contextul actual al jocului...sunt o gramada de alte lucruri cu adevarat importante in RL de care trebuie toti sa ne ocupam(cei care au o viatza reala in acest sens)..pentru care trebuie sa ne dedicam timpul si energia..nici pe departe balacareala de pe acest joc.
Bafta tuturor.

pai da delete la cont ce te retine?!
 

DeletedUser3061

surpriza din L1 va veni peste 4 zile....pulut,stie el ceva de la prietenii lui de sus...veti avea peste 50de mii de sate de barbari...ii salut pe toti cu care am fost colegi in triburi cu istorie pe L1.....~SH~....~H@ita~.....~HD~....~RY~



mama iti dai seama ce surpriza faceti voi de proportii :)))) deci cand ma uit peste profilele voastre ale celor din YKZ ma bufneste rasu sincer... chiar ma bufneste rasu.... va laudati ca ati luat sate multe sate mii de sate ... si culmea nu ai intrat in nici o zona din granita :))))) ati luat doar ce trebuia sa luati... acuma daca facem o paralela cu ceea ce ati facut cu cei din repb ma intreb oare statistica respectiva cum arata :)))))) patriarhu va ureaza delete placut.....
 

DeletedUser3061

doyaru26- relax ca va veni si razboi cu voi cat de curand... mai continua tu si inca cativa de pe la tine in ritmuri de samba ca s-ar putea sa nu mai tin cont de alin.... am eu asa un sentiment mai ciudat un pic
 

DeletedUser39923

Decizia celor din RY de a renuntat a venit mult mai tirziu fata de cum ma asteptam eu.Ma mir ca au rezistat atita timp sa joace impotriva celor din CIRC+ admini L1.Stiam acest aspect ca nici un trib de pe L 1 nu va rezista impotriva CIRC-ului + admini.Pe parcursul acestui joc au fost multe dovezi in care admini L1 au ajutat circ-ul prin diferite motive .Jocul de pe conturi multiple si banarea jucatorilor din circ cind plecau in concediu si atunci cind aveau atcuri multe sau ajutorul din partea adminilor informind cite atacuri reale au pe satele atacate si cite fake-uri , + etc favoruri.Eu personal le urez numai bine in RL celor care au renuntat la L1.E bine ca totusi si in al 12 lea ceas ati realizat ca nu aveti nici o sansa savaluptati cu admini. Pacat ca acest joc frumos a devenit pentru unii un mod de viata sau cel mai mare pacat e faptul ca oamenii care sunt pusi sa gestioneze acest joc corect nu o fac .Sincer .......ati facut din acest joc frumos ......nici nu stiu ce sa mai spun.Stiu ca admini vor sterge postul meu ca sa nu fie vazut de multi jucatori dar aceasta e parerea mea de L 1.Sa nu uitati vineri serra la Dristor
 

DeletedUser3061

Decizia celor din RY de a renuntat a venit mult mai tirziu fata de cum ma asteptam eu.Ma mir ca au rezistat atita timp sa joace impotriva celor din CIRC+ admini L1.Stiam acest aspect ca nici un trib de pe L 1 nu va rezista impotriva CIRC-ului + admini.Pe parcursul acestui joc au fost multe dovezi in care admini L1 au ajutat circ-ul prin diferite motive .Jocul de pe conturi multiple si banarea jucatorilor din circ cind plecau in concediu si atunci cind aveau atcuri multe sau ajutorul din partea adminilor informind cite atacuri reale au pe satele atacate si cite fake-uri , + etc favoruri.Eu personal le urez numai bine in RL celor care au renuntat la L1.E bine ca totusi si in al 12 lea ceas ati realizat ca nu aveti nici o sansa savaluptati cu admini. Pacat ca acest joc frumos a devenit pentru unii un mod de viata sau cel mai mare pacat e faptul ca oamenii care sunt pusi sa gestioneze acest joc corect nu o fac .Sincer .......ati facut din acest joc frumos ......nici nu stiu ce sa mai spun.Stiu ca admini vor sterge postul meu ca sa nu fie vazut de multi jucatori dar aceasta e parerea mea de L 1.Sa nu uitati vineri serra la Dristor



in primul rand esti foarte prost informat amice nu mai exista vineri seara la dristor de mai bine de un an si ceva.... 2 la mana adu te rogg o singura dovada cum ca admini au favoizat tribu circ una sigura... care sa fie reala....
3 adune si noua o singura dovada prin care sa sustina ceea ce ai spus tu mai sus cum ca adminii ne zic noua unde sunt fakurile si unde sunt realele :))) scuza-ma ca iti spun dar daca nici dupa 4 ani de zile de joc nu ai ajuns la un nivel incat sa fii in stare sa vezi unde e fake si unde e real... si sa stii sa iti calculezi pozitia satelor tale fata de pozitia atacatorului esti mult prea noob....

4 tot o dati in diverse cu adminii care ajuta tribu circ... vreti sa incepem sa dam si noi cam tot ce stim....?

bun.... hai sa incepem cu cazul MAZARE.... oauuuu de ce mazare pentru ca a fost singurul jucator care a facut misto de voi oriunde pe harta in orice zona... mazare a fost dupa parerea mea cel mai complet jucator de triburile pe care eu i-am vazut vreodata....

pai vrei sa ne aducem aminte de ce a fost mazare banat? si cum dupa 24 de ore s-a modificat regula respectiva .... cand au fost si jucatorii precum MLADIE, rechinii banati ? aaaaaaaa nu mai stiti nu ?


pai cum mah nu mai stiti voi cand il banati pe baghera cu adminiuul mamazmeilor? cand s-a dat o pedepasa pt fraudare cont...(da da la mine) ca cica mi-am furat contu.... cum mah nu mai stiti cand eram banat pe atacabil cu 500 de sate pedeapsa? da apropo banaile care erau la voi cand erati atacati alea nu erau combinatii ? da apropo banariile date la comanda de un anume jucator al L1... in perioada in care erati in gratile ei cum era? da cand va zicea ce are x sau y in sat cum era? da cand primeati informatii in permanenta de la adminii ai L1... cu ce are fiecare sat cum era ?


hai raspundeti voi.... cum era atunci.... aaaaaa sa inteleg de la voi ca odata cu schimbarea echipei care admineaza L1... nu prea ati mai putut face asa ceva... da cand un anume admin... o tanti... bana dupa cum ii spuneati voi era bine ? ia zi tu carmen (ingerash33).... ia zi tu mamica cum era cand erai ajutata de adminii..... si culmea eu pentru toate astea am dovezii.... si le-am aratat si celor care erau atunci in echipa de administrare....si da au fost si mailuri facute in germania... si da M-AM BATUT CU VOI CU TOT CU ADMINII... SI DA EU INCA SUNT AICI .... SI DA EU V-AM DEMONSTRAT ACUMA INCA O DATA CUM SE ATACA SI DA CIRCU ARE CEL MAI PUTERINC GRUP... si da in CIRC SUNT 93 de persoane care joaca in mod frecvent triburile.... DE CE pentru ca patriarhu e dat dracu vorba aia....


si da de la mazare vi se trag toate aceste belele de ce pentru ca daca nu era mazare nu invatam atat de multe de la el.... si pe aceasta cale ii multumesc foarte mult pentru tot ceea ce m-a invatat el... nu pot sa uit momentul in care elite a iesit din joc... a fost o umilinta maxima pe care v-a dat-o mazare....

si da nu mi-e rusine sa spun absolut nimica atat TIMP CAT EU AM DOVEZII.... am n tichete in care in trecut va acuzam de multii acoount.... toate tichtele pe jucatorii din ry erau preluate de o singura persaona.... mamazemilor.... (ii dau numele ca nu mai este admin)..... vreti dovezi.... intrebati-o pe ingerasa.... ce s-a intamplat cu mamazmeilor... cum a spus el tot ce a facut si in numele cui .... dupa care ati incercat voi o combinatie sa o intoarceti pe ingerasa contra circ si a mea... si usor usor i-am demonstrat.... si-a dat seama si singura ca mamazemeilor mintea.... aceste lucrurii nu le spuneti ? de ce ? va este frica sau ce?

sau va este rusine sa recunoasteti ca in 3 ani de zile de cand ne batem nu ati fost in stare sa intrati peste noi ? cand noi ne bateam cu toate triburile si voi erati cu un singur razboi ? pai despre ce vorbim aici ? daca tot vreti sa spuneti ceva spuneti fratilor adevaru gol golut.... si partea plina si cea goala.... daca tot vreti sa fim golanii pana la capat....

sa inteleg ca va este rusine? da nu v-a fost rusine cand pe vreamea cand o alta echipa administra L1 foloseati toate info si toate pargiile.....


e uite diferenta dintre noi si voi este urmatoarea.... NOI ATUNCI AM REZISTAT NE-am BATUT SI VOI SI CU EI... acuma cand avem o alta echipa care administreaza L1... CORECT si CINSTIT... nu mai este bine....pai de ce mah ?


O SINGURA DOVADA ADUCEti-ne ca echipa de administrare a favorizat TRIBU CIRC>.. una singura care sa fie adevarata .... restul sunt doar vorbe spuse aiurea....

daca vreti va mai zice patriarhu ce faceti voi in trecut cu adminii...iar eu tot ceea ce am spus aici pot demonstra cu tichetele avute in sistemul suport...cum s-au incalcat reguliile jocului in favoarea voastra... cum s-au luat decizii pro RY... etc etc etc etc....



asa ca lasati gargara asta proasta pentru aia care s-au apucat de triburile ieri si astazi... ca toti ceilalti care sunt ramasi pe L1 stiu doar atat... ca tribul RY de la originea lui formata din RIP si YKZ nu este altceva decat un trib mamut care a fuzionat tot timpul in vederea mentinerii in top 3-5..... restu e cancan... suntem net superiorii voua in jocu asta... si v-am demonstrat-o acuma la ultima actiune cand pur si simplu am facut EU BASACALIE DE VOI.... ati sarit in sus mult prea rpd de bucurie ca se lasa patriarhu de joc... ati facut ce? mai am 9 sate de recuperat dupa ce voi ati luat 300 de sate cand nu era nimeni pe cont.... asta de umilinta.... sa va iau satele in nici o luna de zile inapoi.... luati-va pixu in mana notati toate schemele de joc pe care vi le-am predat la ora de STRATEGIE....

voi in afara de faptul ca niciodata nu ati fost capabilii sa faceti diferenta dintre joc si realitate nu ati realizat absolut nimica pe acest joc... sunteti singurul TRIB DIN TOATA ISTORIA L1... fara o istorie in spate, fara o identitate.... identitatea voastra s-a pierdut odata cu cele N fuziunii facute de voi pana acuma.... asta e diferenta dintre circ si ry... ca in circ s-a construit o echipa si s-a mers pe o idee (grea de acceptat pt unii) insa benefica pentru toata lumea....

acestea fiind spuse patriarhu va pune busuiocul pe piet.... si va ureaza odihna placuta....... Amin !
 

DeletedUser

nu stiu de ce se tot tambaleaza lumea atat ...sau care este rostul nu am fost de la inceput in acesta lume ca joc sau nu pot sa spun ca sunt un jucator mare sau voi fi in viitor ....poate nici nu mai am chef sa joc ......sau am ramas in acest joc chiar daca tribul in care sunt a pierdut sate la greu sau a fost dupa cum zic unii defavorizat de nu stiu cine ....acum la gata se trage linie ...tot ce sa intamplat in ultima perioada este faptul ca din ce miam dat singur seama pot sa si gresesc dar in tribul cu care circul a avut razboi sau sprijinit doar anumiti jucatori ....uite aly7 de exemplu ...a fost atacata si sprijin cam mai nimic nu venea ca aveau altii din ry sute de mii in sate ....ceea ce va spunea baghera despre strategie chiar este adevarat.....de ce nu neau ajutat si pe noi x sau y cand am pierdut mii de sate cum zic unii ca stiam unde sunt reale si fake pe noi de ce nu nea ajutat am pierdut satele si gata de ce nu il ajutati pe comiro ca el saracul mai lupta sau cine o mai fi pe cont ...nu stiti sa jiucati in echipa asta este marea voastra problema si a fost japoneza care a fost atacata a pierdut aproape un k intreg ...si nu cu ajutor divin .....chiar sa atacat real .....si sau luat satele pe bune ....muncite ...si eu ce sa fac daca acum cand deja k47 a picat in mare parte cristiano singurul care a mai ramas are mult de tras daca mai are chef cum va explicati ca gata toti dam delete ...???
pe cei din h@ita da jos palaria eu au avut un motiv serios ....dar voi dragio colegi ??? care este acel motiv ???
ca ne ajuta x, sau y ,....chiar asa de capsomani ne credeti pe ceilalti care mai joaca singuri jocul asta ...de ce nu v-ati invatat jucatorii vostrii cum sa joace cum sa atace cum sa se apere ???...este foarte usor sa dai vina pe celalalt pentru neputinta ta .....tipic romanesc ....
daca aveati coloana si vreati sa demonstrati ceva luptati pana la capat ....noi de ce nu neam luat jucariile si am plecat cand toata harta era impotriva noastra ...am jucat cum am putut si am zbierat dar nu ne auzea nimeni .....si tot aici suntem ....
se vede diferenta intre jucatoriii din cele 2 triburi ....chiar impotriva tututor noi am luptat voi impotriva noastra ati renuntat ?????
si lasati chestiile cu x sau y de sus ne-au ajutat daca imi dati si mie dovezi ca asa este atunci dar pe povesti .....uite asa sa banat si japoneza acum cand era cu satele prastie da...tot cu ajutor asa vad eu ....asta nu inseamna ca asa si este ma rog ......
eu unul nu va plang de mila ...ci imi este mila de neputinta voastra si ma tot intreb cum de nu a reusit circul pana acum sa va scoata de tot de pe harta pentru ca la voi nu este unitate deloc....nu va sprijiniti colegii ....aici este necazul...aici sa meditati ......nu in alta parte sau sa cautati scz....este iun simplu joc si atata tot pt ce sa imi cer scz??
ca nu mai joc ...????
sunt liber sa fac ce vreau mai ales pe un joc si daca am ales ca nu mai joc care este problema...???
cei car raman sunt mai buni ca mine si continua sa joace bv lor jos palaria au taria de a merge mai departe ....ceilalti asta este ....la revedere ..
oricum era doar o chestiune de timp la ce sa intamplat cu atacurile din ultima perioada ca sa pice tot ....una e cand ataca 5 si alta este cand ataca 100 ....aici este diferenta ....voi ati luat sate din diferenta aia tot ceea ce de fapt nu era de la oameniii nostrii erau din alte triburi care intrasera la noi ...care satele oricum nu erau daca nu intrau ale noastrre ..asa ca nu mai va laudati ca ati batut circul ......ca nu se explica faptul cum circul a mers mai departe si acum 3 ani si acum tot asa si va merge mai departe .....de ce ??? asta este intrebarea .....
cand sa vazut ca deja se pierde k47 care era o zona tampon cu celelalte k mai sus dam delete ....????
mie de ce nu mia spus nimeni pe unde are trupe x si y ca atacam si eu mai ca lumea ma orientam nu ma chinuiam cu 50 de sate sa sparg unul ???
si voi ** aici aiurea si aruncati niste chestii murdare care sincer la unii dintre cei din ry care chiar ii respectam nu ma asteptam ...sincer ** romanului ati dat cu bata in balta sau v-ati inecat ca stiti voi cine la mal...
oricum bafta in rl daca voi ati cinsiderat ca acesta este motivul....invocat ...si mi se pare normal sa fie cel mai intemeiat dar nu varianta cu x, y care face si drege .....l
 

DeletedUser2154

Decizia celor din RY de a renuntat a venit mult mai tirziu fata de cum ma asteptam eu.Ma mir ca au rezistat atita timp sa joace impotriva celor din CIRC+ admini L1.Stiam acest aspect ca nici un trib de pe L 1 nu va rezista impotriva CIRC-ului + admini.Pe parcursul acestui joc au fost multe dovezi in care admini L1 au ajutat circ-ul prin diferite motive .Jocul de pe conturi multiple si banarea jucatorilor din circ cind plecau in concediu si atunci cind aveau atcuri multe sau ajutorul din partea adminilor informind cite atacuri reale au pe satele atacate si cite fake-uri , + etc favoruri.Eu personal le urez numai bine in RL celor care au renuntat la L1.E bine ca totusi si in al 12 lea ceas ati realizat ca nu aveti nici o sansa savaluptati cu admini. Pacat ca acest joc frumos a devenit pentru unii un mod de viata sau cel mai mare pacat e faptul ca oamenii care sunt pusi sa gestioneze acest joc corect nu o fac .Sincer .......ati facut din acest joc frumos ......nici nu stiu ce sa mai spun.Stiu ca admini vor sterge postul meu ca sa nu fie vazut de multi jucatori dar aceasta e parerea mea de L 1.Sa nu uitati vineri serra la Dristor

Hai sa iti spun eu adevaratul motiv de cei din Ry au dat delete la cont...au facut 2 sesizari la innogames direct in Germania...una a fost ca jucatorii din CIRC sa fie verificati in special eu si baghera2005 si a 2 a ca adminii L1 sa fie verificati!stii care a fost raspunsul celor de la innogames....daca nu-l stii intreaba-i pe cei din Ry...dar deja il ai atat eu cat si baghera dupa verificari nu am fost banati...de ce?!pentru ca jucam corect...dar cei din Ry si-au dat seama ca nu au nici o sansa in fata noastra mai ales ca la ultima actiune le-am luat vreo 400 de sate le-am demolat un jucator ducandu-i foarte da foarte multe sate la 3000 de puncte si oamenii au clacat....spuneai ceva de devozi ca noi cei din CIRC jucam pe conturile multiple sau orice afirmatie care ai facut-o mai sus poate fi dovedita eu dau delete in secunda doi! Spui de banari cand plecai in concediu acolo era o scapare in regulament puteai face niste mici ilegale unde pierdeai 2-3 sate...si stateai banat cat vreai tu...dar si cei din Ry au folosito sa va aduc aminte cum cristian07 a stat banat de 3 ori la rand o si practic el 40 de zile nu a mai jucat triburi...dar nu uitati un lucru scuzandu-te te acuzi...sau mai bine zis voi folositi sintagama....hotul strig hotii! Din partea mea da-ti delete la conturi nu doar cei din Ry toti de pe L1....dar daca sunteti barbati adevarati nu femei care isi plang de mila luptati pana la sfarsiti si deovedeti ca sunte-ti mai buni ca noi....pana atunci capul plecat ca iesiti pe usa din dos!
 

DeletedUser8678

blah blah blah...si da in CIRC SUNT 93 de persoane care joaca in mod frecvent triburile.... DE CE pentru ca patriarhu e dat dracu ....

din toata ciorba ta de cuvinte am inteles doar sfarsitul, si daca e adevarat e nasol rau de tot ... un patriarh cu coarne ....bleaaaaaaaaah, urata imagine
 

DeletedUser

Am luptat in doua razboaie . In ROD si ne luptam cu NewAge si cand am intrat in RY cu Circ. Vroiam sa specific ca in primul am simtit corectitudine in al doilea nu. Ba inca Newage a fost dezavantajat prin stergerea contului lui palneta hook in toiul razboiului (pe care era Denis daca nu ma insel). Nu cunosc amanunte dar baietii din newage au sustinut ca nu a fost corect/cinstit ceea ce s-a intamplat atunci.

Dar in RY cat am luptat am intalnit tot felul de "fenomene" ca sa le zic asa. Nu am chef sa le scriu azi dar totusi as mentiona unul haios. A fost o zi cand ajungeau o gramada de atacuri trimise de mine si care au sosit pe bonus de noapte la ora 9.00 ZIUA. Am inteles ca au fost si la Eugen , Gosser etc...S-au facut sesizari stiind ca sosesc si a doua zi o gramada de atacuri .Stati linistiti se rezolva. A doua zi a durat bonusul de noapte pana la ora 10.00 ZIUA. Adevarat .....in a treia zi nu au mai fost probleme. Da cred ca nici nu a mai sesizat nimeni si au aparut bancurile cu fusul orar al lui Riciu. :))) Asta asa just 4 fun.
 

DeletedUser2247

Oare ce e corect in lumea asta(ma refer atat la joc..dar si la viata reala...desi nu le amestec,ciudat e ca seamana oarecum in anumite privinte)???Fiecare vede corectitudinea in modul lui.....
E clar insa ca....cine are pile o vede mai bine.Ideea e ca totusi.....de ai coloana vertebrala mergi pana la capat sa iti dovedesti corectitudinea ta(fie ea cu pile sau fara).
Restul...e cancan sincer.
 

DeletedUser

si ne mai miram de ce se indeparteaza romanul de spiritualitate
in patriharhie bate vantul, ala mare are timp de scris aici cat nu am eu de citit:))
 

DeletedUser2154

Am luptat in doua razboaie . In ROD si ne luptam cu NewAge si cand am intrat in RY cu Circ. Vroiam sa specific ca in primul am simtit corectitudine in al doilea nu. Ba inca Newage a fost dezavantajat prin stergerea contului lui palneta hook in toiul razboiului (pe care era Denis daca nu ma insel). Nu cunosc amanunte dar baietii din newage au sustinut ca nu a fost corect/cinstit ceea ce s-a intamplat atunci.

Dar in RY cat am luptat am intalnit tot felul de "fenomene" ca sa le zic asa. Nu am chef sa le scriu azi dar totusi as mentiona unul haios. A fost o zi cand ajungeau o gramada de atacuri trimise de mine si care au sosit pe bonus de noapte la ora 9.00 ZIUA. Am inteles ca au fost si la Eugen , Gosser etc...S-au facut sesizari stiind ca sosesc si a doua zi o gramada de atacuri .Stati linistiti se rezolva. A doua zi a durat bonusul de noapte pana la ora 10.00 ZIUA. Adevarat .....in a treia zi nu au mai fost probleme. Da cred ca nici nu a mai sesizat nimeni si au aparut bancurile cu fusul orar al lui Riciu. :))) Asta asa just 4 fun.

in ziua aia am avut si noi rapoarte...pacat ca nu am voie sa iti arat ca chiar eu am depus ticket in privinata aceste probleme mentionate de tine!
 

DeletedUser

doyaru26- relax ca va veni si razboi cu voi cat de curand... mai continua tu si inca cativa de pe la tine in ritmuri de samba ca s-ar putea sa nu mai tin cont de alin.... am eu asa un sentiment mai ciudat un pic

:D don't mess with the best !
esti prea nervos si incruntat mai patriarhule si asta dauneaza grav sanatatii,mai bine bucura-te de aceasta victorie,uite eu va felicit ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

ma doyarule nu ai de ce sa ma felictii tu pe mine.. pentru ca nu este victoria lui baghera... este victoria intregului trib CIRC... iar acuma despre nervozitate vorbim intr-o sapt maxim doua.... iti promite patriarhu !!!!
 

DeletedUser39923

Hai sa-ti dau un raspuns la ce ai scris mai sus.Mai baghera.......
In urma cu ceva timp (un an si ceva) am vorbit cu tine pe skype faca ca tu sa sti cine e persoana respectiva cind citiva din RY te atacau pe tine si eu eram pe un cont RY si discutam cu tine si tu mi-ai spus ca pe satul x ai x atacuri reale si x fake-uri.
Tot in acea perioada tu jucai de pe 3 conturi din circ si erai atacat pe toate cele 3 conturi si intimplator un sat a fost luat de cei din RY si venea sprijin de pe unul din conturile pe care tu jucai.(spun ca tu jucai pe cele 3 conturi din circ fiindca am ** despre acest aspect).Cum iti explici ca jucatorii , ca tine puyut si alti inca 2-3 au fost banati de multe ori si li sau luat 2-3 sate ??....Alixeea- Rakanishu.....si inca un admin care va rezolvau situatiile din umbra.
Eu personal am jucat acest joc cu placere si am investit CP dar cind am vazut ca circ joaca murdar am renuntat sa mai investesc .Ma bucur ca ce idin RY intr-un tirziu si-au dat seama si renunta.Bravo lor ca nu mai investesc bani degeaba.Nu e vorba de lasitate dar cind unii joaca corect si altii joaca murdar si sti asta nu cred ca iti mai vine sa joci de aceea am si renuntat la acest joc.Cred ca orice jucator ar face asa ceva .
 

DeletedUser

Dupa ce am citit jumatate de ora, da-ti-mi voie sa zic :sunteti off topic!! Va rog sa va mutati discutiile pe fopicurile potrivite.!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus