Propuneri si discutii despre interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in ziua aia am avut si noi rapoarte...pacat ca nu am voie sa iti arat ca chiar eu am depus ticket in privinata aceste probleme mentionate de tine!


Sunt sigur de asta. Setarea era pentru toata lumea 1. E logic. Numai ca noi, eu cel putin, am avut o avalansa de atacuri atunci. Si nu a fost numai o zi. Au fost 2 zile.

Oare ce e corect in lumea asta(ma refer atat la joc..dar si la viata reala...desi nu le amestec,ciudat e ca seamana oarecum in anumite privinte)???Fiecare vede corectitudinea in modul lui.....
E clar insa ca....cine are pile o vede mai bine.Ideea e ca totusi.....de ai coloana vertebrala mergi pana la capat sa iti dovedesti corectitudinea ta(fie ea cu pile sau fara).
Restul...e cancan sincer.

Marius , in parte ai dreptate. Dar partea cu coloana vertebrala nu tine. In ce ma priveste nu e vorba de fuga. Aici nu suntem la un joc de fotbal unde daca arbitrul ma dezavanteajeaza , echipa adeversa achizitioneaza jucatori de la alte echipe pe care le credeai in aceiasi barca cu tine si celelate echipe din campionat asista pasiv la toate chestiile ... macar ma aleg cu un galop de sanatate. Aici daca se intampla chestiile astea e o pierdere de timp care dubleaza pierderea de timp inerenta gestionarii jocului in conditii normale. Pierdere de timp la care numai sunt dispus. Ca atare apelez la Harakiri :)

Dupa ce am citit jumatate de ora, da-ti-mi voie sa zic :sunteti off topic!! Va rog sa va mutati discutiile pe fopicurile potrivite.!

scuze dar apucasem de am scris....data viitoare scriu unde trebui
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10694

Incredibil cata rivalitate. dupa 2 ani de zile chiar si cand aflati ca dusmanii vostrii isi dau stergere cont voi continuati sa va certati cu ei in loc sa ii apreciati pentru faptul ca v-au tinut piept asa cum au putut ei in ultimii ani. Probabil ca tribul CIRC este mai unit si mai activ, aia nu contesta nimeni dar tineti minte ca si RY a fost unit(asta daca tot a reusit sa lupte atata timp)
De acuma inainte puteti considera ca ati castigat razboiul, e normal doar voi ati ramas in joc dar macar acuma in ultimul ceas aveti si voi puterea sa spuneti ceva de bine de adversar.

@xxxcostyxxx: cei din RY s-au lasat pentru ca deja se pierdea prea mult timp pe joc. Asta e adevaratul si principalul motiv, dar au fost si motive secundare.

Din partea mea bravo CIRC, ati reusit sa ramaneti un grup, bravo conducatorilor care au reusit sa-i faca sa joace pe cei inactivi si mi-a facut placere sa joc pe lumea asta(pana acum)
 

DeletedUser3061

Hai sa-ti dau un raspuns la ce ai scris mai sus.Mai baghera.......
In urma cu ceva timp (un an si ceva) am vorbit cu tine pe skype faca ca tu sa sti cine e persoana respectiva cind citiva din RY te atacau pe tine si eu eram pe un cont RY si discutam cu tine si tu mi-ai spus ca pe satul x ai x atacuri reale si x fake-uri.
Tot in acea perioada tu jucai de pe 3 conturi din circ si erai atacat pe toate cele 3 conturi si intimplator un sat a fost luat de cei din RY si venea sprijin de pe unul din conturile pe care tu jucai.(spun ca tu jucai pe cele 3 conturi din circ fiindca am ** despre acest aspect).Cum iti explici ca jucatorii , ca tine puyut si alti inca 2-3 au fost banati de multe ori si li sau luat 2-3 sate ??....Alixeea- Rakanishu.....si inca un admin care va rezolvau situatiile din umbra.
Eu personal am jucat acest joc cu placere si am investit CP dar cind am vazut ca circ joaca murdar am renuntat sa mai investesc .Ma bucur ca ce idin RY intr-un tirziu si-au dat seama si renunta.Bravo lor ca nu mai investesc bani degeaba.Nu e vorba de lasitate dar cind unii joaca corect si altii joaca murdar si sti asta nu cred ca iti mai vine sa joci de aceea am si renuntat la acest joc.Cred ca orice jucator ar face asa ceva .



amice crede-ma nu ai nici o legatura cu jocu asta.... pune mana si citeste regulamentul jocului cap coada... pentru ca nu ai inteles nimica din el...

nu inteleg cu ce am gresit ca imi pot da seama unde e atac real si unde e fake.... acuma faptul ca eu am ** cu tine pe skype asa o fi nu retin acest lucru... insa daca eu iti zic tie pe skype ca aly7 e presedintele romaniei ma crezi ?
venea sprjin de pe unul din conturile pe care tu jucai..... pai si ce zice este posibil asa ceva sau nu este posibil asa ceva?
crezi ca se poate ca eu de pe sa zicem 100 de conturi sa atac aceiasi tinta si atacurile sa cada in aceiasi zi toate pe un singur jucator? ce zici se poate sau nu se poate....? este sau nu este REGULAMENTAR ASA CEVA..... pana cand vei raspunde singur la aceste intrebarii stai jos si citeste de 100 de ori regulamentul....



Da si eu am folosit metoda de banare repetata.... mai ales cand plecam in concediu.... insa la fel au facut-o si jucatorii din Ry.... au facut si cei din RY asa ceva da sau nu ?

pentru gresala facuta am pierdut 2-3-5sate.... daca pe mine ma duc capu cu ce sunt eu de vina ca pe voi nu va dus capu... sau doar pe o parte din voi.... cu ce e circu sau baghera de vine... aldana stim ca suntem of topic insa nu cred ca exista vreun moment mai bun ca acesta sa se puna toate cartiile pe fata.... Vreti sa incep CU DOVEZII SA VA ARAT CUM VA AJUTA MAMAZMEILOR ? VRETI SA VA ARAT CUM un alt admin nu-i dau numele va ajuta atat cu info cat si cu banarii la comanda?

intelege ca eu am facut aceste tichete si daca adminii imi vor da permisiunea.... voi arata tichetle respective... ca sa vezi ca eu NU MINT
 

DeletedUser3061

Incredibil cata rivalitate. dupa 2 ani de zile chiar si cand aflati ca dusmanii vostrii isi dau stergere cont voi continuati sa va certati cu ei in loc sa ii apreciati pentru faptul ca v-au tinut piept asa cum au putut ei in ultimii ani. Probabil ca tribul CIRC este mai unit si mai activ, aia nu contesta nimeni dar tineti minte ca si RY a fost unit(asta daca tot a reusit sa lupte atata timp)
De acuma inainte puteti considera ca ati castigat razboiul, e normal doar voi ati ramas in joc dar macar acuma in ultimul ceas aveti si voi puterea sa spuneti ceva de bine de adversar.

@xxxcostyxxx: cei din RY s-au lasat pentru ca deja se pierdea prea mult timp pe joc. Asta e adevaratul si principalul motiv, dar au fost si motive secundare.

Din partea mea bravo CIRC, ati reusit sa ramaneti un grup, bravo conducatorilor care au reusit sa-i faca sa joace pe cei inactivi si mi-a facut placere sa joc pe lumea asta(pana acum)





bravo ai toata stima din partea mea.... uite asa da.... oprea nu noi suntem cei care ne certam... insa cand veniti cu niste afirmatii cum ca va lasati pentru ca ne-au favorizat adminii e tragic.... nu era mia simplu sa spuneti ca nu mai aveti cu cine juca? nu este vina celor din circ ca voi sau conducerea voastra a separat tribul in doua tabere.... vedeti voi aici era meritul lui elite ca face in asa fel incat taberele sa fie practic una singura.... lucru pe care el il stia insa din pacate pentru el nu prea mai avea ce sa faca era un pic cam tarziu...

uite-te prima oara oprea la atitudinea pe care o au cei din ry... si pe urma vino sa ne critici pe noi ca stam sa raspundem acuzatiilor voastre....
 

DeletedUser39923

Scuze aldana, dar trebuie sa-i raspund lui baghera.
Iti spun eu la chestia cu atacurile ca vad ca tot o dai la intors cu timpul de lansare ..bla..bla...bal....iti mai repet inca o data ca sa poti intelege si curile de pe acele conturi au fost lansate de la distante mici pina in 24 de ore si satul a fost recuperat foarte repede si venea sprijinul de pe unul din conturile acelea 3.aici ai dat-o in bara....nu ai reusit sa ma aburesti.
Un al-2-lea aspect e ca nici un jucator de pe L 1 nu poate sti daca pe un sat x vin (exemplu 60-atacuri cu cite nu berbec sau atacuri reale) nu are de unde sti ca acele atacuri sunt reale sau fake-uri numai daca esti ghicitor sau cu bunavointa adminilor.daca si aici tu sti inseamna ca poti sa-ti pui un anunt in ziar cum ca prezici viitorul ( PREZICATORUL baghera S.R.L).Lasa -ne ca nu tine cu asa ceva.Mai cauta ca cu asa minciuni nu tine.Ai ** cu mine pe skype si mi-ai spus tu citeva sate si atacurile care le ai , ma refer ca mi-ai spus asta inainte de a ajunge atacurile si culmea ca asa era.Sa traiasca admini L 1
 

DeletedUser3061

Scuze aldana, dar trebuie sa-i raspund lui baghera.
Iti spun eu la chestia cu atacurile ca vad ca tot o dai la intors cu timpul de lansare ..bla..bla...bal....iti mai repet inca o data ca sa poti intelege si curile de pe acele conturi au fost lansate de la distante mici pina in 24 de ore si satul a fost recuperat foarte repede si venea sprijinul de pe unul din conturile acelea 3.aici ai dat-o in bara....nu ai reusit sa ma aburesti.
Un al-2-lea aspect e ca nici un jucator de pe L 1 nu poate sti daca pe un sat x vin (exemplu 60-atacuri cu cite nu berbec sau atacuri reale) nu are de unde sti ca acele atacuri sunt reale sau fake-uri numai daca esti ghicitor sau cu bunavointa adminilor.daca si aici tu sti inseamna ca poti sa-ti pui un anunt in ziar cum ca prezici viitorul ( PREZICATORUL baghera S.R.L).Lasa -ne ca nu tine cu asa ceva.Mai cauta ca cu asa minciuni nu tine.Ai ** cu mine pe skype si mi-ai spus tu citeva sate si atacurile care le ai , ma refer ca mi-ai spus asta inainte de a ajunge atacurile si culmea ca asa era.Sa traiasca admini L 1



amice scuza-ma ca iti spun insa esti penibil... cu asemenea afirmatii pai cum mah sa nu fii in stare sa iti dai seama unde ai atacuri reale asta e cea mai tare faza care am auzit-o... pai scuza-ma ca iti zic insa nu ai nici o treaba cu acest joc amice...

da daca am facut asa si tu erai jucator din Ry si eu ** cu tine pe skype de ce nu ai depus mah tichet.....?
 

DeletedUser

ma doyarule nu ai de ce sa ma felictii tu pe mine.. pentru ca nu este victoria lui baghera... este victoria intregului trib CIRC... iar acuma despre nervozitate vorbim intr-o sapt maxim doua.... iti promite patriarhu !!!!

si porcu zise ca poate zbura...! :D
 

DeletedUser2154

Hai sa-ti dau un raspuns la ce ai scris mai sus.Mai baghera.......
In urma cu ceva timp (un an si ceva) am vorbit cu tine pe skype faca ca tu sa sti cine e persoana respectiva cind citiva din RY te atacau pe tine si eu eram pe un cont RY si discutam cu tine si tu mi-ai spus ca pe satul x ai x atacuri reale si x fake-uri.
Tot in acea perioada tu jucai de pe 3 conturi din circ si erai atacat pe toate cele 3 conturi si intimplator un sat a fost luat de cei din RY si venea sprijin de pe unul din conturile pe care tu jucai.(spun ca tu jucai pe cele 3 conturi din circ fiindca am ** despre acest aspect).Cum iti explici ca jucatorii , ca tine puyut si alti inca 2-3 au fost banati de multe ori si li sau luat 2-3 sate ??....Alixeea- Rakanishu.....si inca un admin care va rezolvau situatiile din umbra.
Eu personal am jucat acest joc cu placere si am investit CP dar cind am vazut ca circ joaca murdar am renuntat sa mai investesc .Ma bucur ca ce idin RY intr-un tirziu si-au dat seama si renunta.Bravo lor ca nu mai investesc bani degeaba.Nu e vorba de lasitate dar cind unii joaca corect si altii joaca murdar si sti asta nu cred ca iti mai vine sa joci de aceea am si renuntat la acest joc.Cred ca orice jucator ar face asa ceva .

Eu am spus si mai sus dar poate nu ai citit...era o hiba in regulament care iti permitea sa faci anumite lucruri...un lucru...puteai lua un cont in sitter sa trimiti sprijin de pe el...si dupa sa-l pasezi...dupa care sa ei alt cont in sitter si la fel sa trimiti sprijin spre acceasi tinta...asa s-a putut atunci...acuma nu iti mai permite sistemul ca te tine blocat 24 de ore...legat de banarile cu cate 2-3 sate...iti pot raspunde si cei din Ry ca faceau la fel...dar la fel exista o hiba in regulament si se faceau astfel de banuri...trimiteai 10-12 sprijine de la tine si un sprijin de pe un cont in sitter si automat erai banat luai ban in functie de regulament...care era 1 sat la 4 comenzi ilegale...dar la noi nu s-a pus niciodata problema de multiaccount sau orice ce altceva am jucat la limita regulamentului si un pic pe linia lui...atata timp cat s-a permis!
 

DeletedUser8678

...era o hiba in regulament care iti permitea sa faci anumite lucruri...un lucru...puteai lua un cont in sitter sa trimiti sprijin de pe el...si dupa sa-l pasezi...dupa care sa ei alt cont in sitter si la fel sa trimiti sprijin spre acceasi tinta...asa s-a putut atunci...

cine stie, cunoaste!!!!!!!!!!!!!


---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mi se pare amuzant cum va certati care e mai trisor.
Ca furi un mar sau zece, tot hot esti :).
 

DeletedUser39923

amice scuza-ma ca iti spun insa esti penibil... cu asemenea afirmatii pai cum mah sa nu fii in stare sa iti dai seama unde ai atacuri reale asta e cea mai tare faza care am auzit-o... pai scuza-ma ca iti zic insa nu ai nici o treaba cu acest joc amice...

da daca am facut asa si tu erai jucator din Ry si eu ** cu tine pe skype de ce nu ai depus mah tichet.....?
Pentru ce sa depun tiket .....oricum admini nu iti faceau nimica.Ai facut lucruri mult mai grave si ti-au luat 2-3 sate ca sa nu te superi.
Vad ca insisti pe o chestie pe care nu o poti explica.
Daca un jucator de pe L 1 are atacuri (Ex.130) si poate sa spuna care sunt reale si care sunt fake-uri inainte de a ajunge atacurile in sat atunci inseamna ca eu sunt Papa de la Roma.Nu mai aburi pe nimeni ca nu merge.....cei care joaca acest joc stiu ca incerci sa-i aburesti ....mai bine lasa-o la punctul mort.
Imi pare rau sa iti spun dar daca ati fi jucat corect , ma refer la tine , puyut si inca 3-4 jucatori din CIRC te asigur ca acum circ-ul era vai de mama lui.Totul se datoreaza adminilor care au facut din acest joc un joc mizerabil...pacat ca am jaucat atita timp ca intr-un tirziu sa vad mizeriile adminilor si ale voastre.Pacat ca am bagat bani in acest joc ca intr-un tirziu sa vad asa ceva......
 

DeletedUser

O intrebare am si eu...o intrebare neutra (pentru ca nu sunt in niciuna din taberele care se cearta pe aici) pentru toti ce scriu aici cu atata inversunare:
Ce legatura au fratilor toate astea cu ''Propuneri si discutii despre interviuri''?
 

DeletedUser2247

Dar chiar eu nu inteleg subiectul....Aici era ** de altceva.
Am propus si eu.....si vad ca sunt ignorat...si altii se cert ca tiganii....
Aldana unde esti?????
 

DeletedUser

Sunt aici si o sa fac ceea ce trebuia sa fac demult. Cand inca nu se ajunsese la mascarada asta de topic.


Topic inchis, il voi redeschide cand vor mai exista interviuri.

Pana atunci, o zic o singura data si am rugamintea sa cititi bine. Din acest moment, nu ma mai intereseaza metastazele la limba pe care le capatati in vacanta, nici acuzele sau reporturile care le faceti. (Persoanele vizate sa citeasca de 2 ori si sa priceapa o data!). Din acest moment, veti primi 1 avertisment, urmat de 5 puncte si apoi ban 2 saptamani. In cazuri speciale direct ban, pe masura. S-a terminat rabdarea mea si pe merit... cand incerc sa fiu doamna, imi sariti in cap... macar acum sa aveti si motiv. Vreti regulament? OK!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus